Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pld - Pd Ultima Sperantza
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Noutatilor > Politica interna si externa. Stiri din Romania. > Politica Interna
ROBBYD
Sunt student la Universitatea AL. I . Cuza si sunt mandru ca mi-am vazut rectorul al 2-lea pe lista ...
sunt mandru ca el poate reprezenta Romania !!!
Dl. Oprea un om simplu dar intelectual care a ajutat timp de atatia ani studentii din Iasi,
Sunt mandru ca el este in PLD - partid nou curat , ca si PD-ul de fapt, PD-ul si PLD -ul o sa-i arda pe hotii astia,
curata politica Romaniei . M-am saturat de hotii de la PSD - care au furat atatia ani ...
exemple nu cred ca mai trebuiesc date dar ...
NASTASE - e unul din ele hotul ROMANIEI ce a reprezentat PSD-UL si inca il mai "conduce" din umbra ca si Iliescu ,
PSD- ul un PARTID DE HOTI !!!
Acum luam PNL-ul ... mda si aici e totul Clar !!! trag pe "turta lor" cat mai pot ...
sa vedem cat ca-i arde Basescu si Stolojan si pe astia ...
F***i Motoreta ma*i lu` Tariceanu ... om de fitze !!!
sa nu mai vb ca ii sufla in f**d la copilul lui cu carting-ul ... in loc sa conduca Romania il priveste la concursuri ...!!!!
fugi TARICEANE si condu Carturi !!! NU ROMANIA!!!

P.C.- UL ha ha ha gluma comunista proasta care are in spate posturi TV (antena 1, 2,3 )
cu care spala creierul romanilor !!!! HEY !!! PC-ule noi studentii nu ne uitam la TV wink.gif
Avem tupeu sa spunem pe nume tot !!! Voiculescule !!! cand ai sa te duci si tu alaturi
de oameni si ai sa intri Jumate in noroi ca Basescu sa mai ai tupeu sa candidezi pana atunci ...
Valeaaaaa Hotuleeeeeeeee !!!!!!

NU mai vb despre UDMR , ca nu-s romani !!! in tara lor cu ei !!!!!
PRM - Vadime !!! sa nu uiti sa iti iei medicamentele ca dupa aia iar ai sa spui ca antrenam
trupe teroriste pe teritoriul Romaniei !!! Chiar nu stiu ce cauta Vadim in politica asta e nebun !!!


Singura SPERANTZA (PLD - PD ) !!! STOLOJAN - OPREA - BASESCU !!! AM INCREDERE IN VOI !!!
SALVATI ROMANIA !!! STUDENTII SUNT CU VOI !!!!!! NU UITA CE A FOST LA IASI 50.000 DE SUSTINATORI !!!
IASUL A FOST FULL HAI PLDDDDDDDDDD
Nastratin
Tu sigur nu esti vreun agitator ceva? Nu de alta dar acu vreo doua luni tocmai am stat de vorba cu o tanti inscrisa intr-o filiala PLD si imi zicea ca atata mancatorie si mizerii intr-un partid care nici macar nu e la putere nu credea sa existe.

Trezeste-te la realitate, nu exista partide de sfinti. Ca sa se imbunatateasca lucrurile trebuie ca oamenii sa-nvete sa protesteze, nu sa astepte la nesfarsit solutia providentiala.

Dar ce sa-mi racesc gura, mai bine te las cu salvatorul tau Baselu, sigur aduce el raiul pe pamant.
TheK
Omu e din alt film smile.gif

Sper macar sa fie platit wink.gif
axel
E din alt film numai cand vorbeste de PLD si PD...
Dar cand vorbeste despre PSD si PNL... a nimerit-o wink.gif
Nefertiti
Poate data viitoare ii iese un mesaj mai coerent...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.