Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Retea Fancluburi Oficiale Andreea Banica
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
cristy_no1_fan
S-a lansat reteaua de fan cluburi oficiale Andreea Banica! Cautam toti fanii ei adevarati din toata tara pentru a dezvolta in toata tara acest proiect!!! Cei interesati in a crea noi fancluburi oficiale pot accesa forumul oficial, scris la profilul meu, sectiunea fancluburi. Bazele au fost deja puse prin infintarea filialelor din Bucuresti, Braila si Timisoara
Pentru fanii Andreei Banica din aceste orase va puteti inscrie astfel:
FANCLUB OFICIAL ANDREEA BANICA BUCURESTI
fanclub_andreeabanica_buc@yahoo.com
FANCLUB OFICIAL ANDREEA BANICA BRAILA
fanclub_andreeabanica_braila@yahoo.com
FANCLUB OFICIAL ANDREEA BANICA TIMISOARA
fanclub_andreeabanica_timisoara@yahoo.com
VA ASTEPTAM!!
Blakut
Sunt singurul om caruia i se pare sinistra chestia asta? Ce face un fanclub?
Gavrochette
Te anunta cand si cum s-a mai tuns Andreea Banica, unde a mai baut cafeaua, cat de lunga e ultima fusta achizitionata in comparatie cu ultima ei curea, si-ti da poze cu autograf.
tikky
cine e Andreea Banica? rolleyes.gif
Gavrochette
O tanti.

As fi vrut sa las mesajul de doar doua cuvinte, dar nu e frumos, asa ca o sa completez: o tanti blonda, cu sani mari si fusta scurta, fosta membra a formatiei, Exotic, fosta membra a formatiei Blondy, aparuta in Playboy, cu zambet fals si voce facuta pe calculator. rolleyes.gif

poza: http://www.dlh.ro/vedete/displayimage.php?album=2&pos=15
Mara
QUOTE(cristy_no1_fan @ 25 Sep 2007, 03:26 PM) *
Cautam toti fanii ei adevarati din toata tara pentru a dezvolta in toata tara acest proiect!!!


Parerea mea este ca va fi o cautare indelungata, asa ca va urez sa aveti rabdare si spor la cautat pe ALTE forumuri! devil.gif rofl.gif
abis
QUOTE(Gavrochette @ 25 Sep 2007, 07:47 PM) *
o tanti blonda, cu sani mari si fusta scurta, [...], aparuta in Playboy

Deci patru motive ca sa aiba o gramada de fani. laugh.gif
Nefertiti
Ma tot intreb ce cauta topicul asta la MUZICA. rofl.gif
Gavrochette
Bravo Mara, esti rea, imi place! clapping.gif

Nefe, buna intrebare... rolleyes.gif
Serenity
rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Sa-l mute Mihai la bancuri, ca eu de mult n-am mai ras atat....

P.S. Banica are fani?
Aramis
Ooooof, ce de oameni rai pe aici nonono.gif adica voi chiar vreti sa spuneti ca superba si incredibil de talentata dra Banica nu are fani?!?! Nu pot sa cred... nu pot sa cred...

rofl.gif
Serenity
Vai, eu URASC piesa ei "Randez vous". Ma scoate din minti. Imi vine sa-i bag un pumn in gura si sa o las fara dinti biggrin.gif innocent.gif Voi ce urati cel mai mult la ea? Ca tot suntem la fan-club... rofl.gif
bdl
Ce tarife are tanti asta, si daca ma fac membru am parte de un discount?
mutulica
sa fie asa mare coada la fundul ei, ca s-au facut liste de asteptare denumite fan-cluburi?
BDL- cred ca e destul de scump, si daca e multe fancluburi s-ar putea sa nu dea discont... si plus ca se gasesc mai ieftine si mai bune
Mara
QUOTE(Serenity @ 28 Sep 2007, 01:07 AM) *
Vai, eu URASC piesa ei "Randez vous". Ma scoate din minti. Imi vine sa-i bag un pumn in gura si sa o las fara dinti biggrin.gif innocent.gif Voi ce urati cel mai mult la ea? Ca tot suntem la fan-club... rofl.gif



Adica stii cum se numeste o piesa?! blink.gif rofl.gif

Eu nu urasc nimic la ea, e o deosebita, singura conditie e sa n-o vad si sa n-o aud. rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.