Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Arata Mihai ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Deci, eu cred ca e un individ familist cu vreo 3 copii , e jovial si e putin cam rotofei , astia rotofei is mai joviali de felul lor.
Voi ce parere aveti ?
axel
Stiu ca ma repet, dar iti mai spun inca o data: matale ai o obsesie...
Vornicum
Bai axel & poemul Co. , tu nu esti curios sa afli cum arata cel care te tolereaza pe acest forum ? Un om care se abtine sa te stearga de pe acest forum este un om cu o vointa incredibila rofl.gif

Deja 5 voturi ohyeah.gif Oamenii ard de nerabdare sa se informeze. mwah1.gif
March
QUOTE(Vornicum @ 16 Aug 2007, 09:26 PM) *
tu nu esti curios sa afli cum arata cel care te tolereaza pe acest forum ?

Vorba aia , curiozitatea omoara. Nervii ! tongue.gif
Papadie_62
Eu cred că arată oricum, numai cu degetul NU, că nu-i frumos! ohyeah.gif

P.S. ... iar pt ORICUM, nu se egzistă oBţiune la votare, na!
Aramis
deci nu pot sa cred ca esti chiar asa de ... (cine stie la ce ma refer, poate umple singur golurile, cine nu... sa se informeze evil.gif
)
alysoft2003
Mihai, pune poza sa vedem cine a avut dreptate laugh.gif
March
Omu' e insurat. Asa ca nu mai are interesul sa-si dea poza . tongue.gif
Papadie_62
Chiar aşa fiind, se spune că ochii sunt oglinda sufletului şi, într-o conversaţie, multe rămase neînţelese din vorbe se pot înţelege din privirea celui cu care conversezi.. Şi nu este chiar pură teorie... ohyeah.gif

Aşa, Mihai, că hai cu pozuca! cool.gif
denise
QUOTE(Aramis @ 16 Aug 2007, 10:55 PM) *
deci nu pot sa cred ca esti chiar asa de ... (cine stie la ce ma refer, poate umple singur golurile, cine nu... sa se informeze evil.gif
)

Lasa mama, ca spun eu, ca tot evit de ceva timp sa ma bag in discutiile astea infantile: obsesii de fata mare.
Vornicum, deschide copile un topic: 'cata rabdare mai are Mihai cu mine?' Ca mare noroc ai cu el.

P.S. Si ca tot te ingrijoreaza ca nu mai posteaza forumistii. Eu una, de cateva zile, am renuntat sa scriu la 'Zi - ne' DIN CAUZA TA. Clar?
Vornicum
I don't think so, denise.
Eu sunt o emblema a Poienii, fara mine nu miroase floarea virtutii. Vreau sa te informez ca Mihai nu e un om limitat, stie de gluma si vede cand un forumist deschide o idee si atrage useri.
Deci , draga denise, Mihai stie ca threadul asta e deschis in semn de simpatie fata de omniprezentul admin. Ca daca nu ar stii , el ar fi demult inchis.
Duoamne ajuta pe sufletele ratacite.
Vornicum
QUOTE(denise @ 17 Aug 2007, 11:11 AM) *
Vornicum, deschide copile un topic: 'cata rabdare mai are Mihai cu mine?' Ca mare noroc ai cu el.

Eu cred ca norocul e in sens invers, doamna. Eu am rabdare si atrag userii pe aici cu sensibilitatea mea. Fac trafic si spun kestii simpatice si comice.

QUOTE(denise @ 17 Aug 2007, 11:11 AM) *
P.S. Si ca tot te ingrijoreaza ca nu mai posteaza forumistii. Eu una, de cateva zile, am renuntat sa scriu la 'Zi - ne' DIN CAUZA TA. Clar?

Hai sa fim seriosi, eu nu am treaba decat rar cu Zi-ne. Ca sunt mod prin alte parti si sunt ocupat cu banarea ilustrilor bagatori de seama de pe alte forumuri ( 2 la numar ). Crezi ca am eu timp sa ma bag in calea matale pe Zi-ne? Si daca m-as baga, eu sunt simpatic, da nu ma bag decat rar. thumb_yello.gif
Aramis
Vornice, ai o parere nejustificat de buna despre prezenta ta pe acest forum...
Cla
QUOTE(Vornicum @ 17 Aug 2007, 02:54 PM) *
eu sunt simpatic


rofl.gif rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.