Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:De Ce Stati Pe Anonim ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
De ce alegeti sa stati pe anonim la logare ? Va place sa nu va vedeti si sa nu va vada restul ?
Olaf
Da. smile.gif
bobo66

Chiar asa! De ce?
Serenity
Fiecare avem motivele noastre devil.gif
bobo66

Personale?... rolleyes.gif
tikky
"inima are propriile ratiuni pe care ratiunea nu le poate intelege" tongue.gif
Vornicum
Buey, ce ma enerveaza astia de stau pe anonim. 6 users anonimi acu online si 2 useri la vedere, eu si adminu'. Naspa.
Imi vine sa trag cate un picior in dos la toti astia 6, pe rand.
Voi nu aveti pic de demnitate in voi ? De curaj ? rofl.gif
Asa faceti si in viata reala, va ascundeti ? blink.gif
axel
QUOTE(Vornicum @ 17 Aug 2007, 04:40 PM) *
Asa faceti si in viata reala, va ascundeti ? blink.gif

Nu, in viata reala nu ne ascundem, dar ne ferim cat putem de oameni antipatici ca tine ohyeah.gif
Aramis
Adevarat grait'a Axel !
fiica_lunii
Oare sunt singura care vede un sambure de adevar in ceea ce spune Vornicum aici?
Adica si eu m-am intrebat de multe ori, cand am vazut pe unii logati cu anonim, care o fi motivul.
Marcus
Uite un motiv: pt ca uneori nu vreau sa fiu "spionat" pe unde citesc harhar.gif (acolo unde dai click pe Utilizatori online)
fiica_lunii
Hmmm.... sa inteleg ca iezista pe acilea indivizi sau individe care isi fac o placere sadica din a spiona forumistii cinstiti cand si ce citesc? ... si apoi ... what?buuun... a aflat ixuleasca sau ixulescu ce citesc eu la ora igrec... si? cu ce il/o incalzeste? cu ce m-ar deranja?Oi fi eu mai grea de cap... ca trebuie sa-mi iesplici pe indelete cum vine asta adicatelea. ;)Cata pudoare virtuala, dom'le! Cata pudoare!
Marcus
Iti inteleg indiferenta, dar nu e necesar sa fii "mistocara" daca nu ma intelegi. Unii oameni sunt un pic mai... sa zicem misteriosi, decat altii. Sau pudici virtuali, daca asa iti place sa-i numesti. Nu cere explicatii. Uneori trebuie sa accepti oamenii asa cum sunt, fara alte explicatii. wink.gif
Vornicum
Mai ceeee?? Mai misteriosi ? HAHAHA..muhahawahaha.
Nu , dom'le , sunt mai nevricosi, le e frica ca ii vede lumea , le e rusine cu imaginea lor.
Vornicul nu o sa stea niciodata ascuns , niciodata! Ascunderea e pentru nevricosi.

Ca fapt divers, sarpele ataca pe intuneric si pe ascuns ... si apoi se taraste pe unde apuca. jamie.gif
Mihai
Nu... Vornicum doar se mai cloneaza din cand in cand... rolleyes.gif
Vornicum
Spune-mi domnule o singura clona de a mea , sau te acuz de rea vointa si dezinformare.
Vornicul nu a avut clone, domnule.
fiica_lunii
QUOTE(Marcus @ 20 Aug 2007, 08:22 PM) *
Iti inteleg indiferenta, dar nu e necesar sa fii "mistocara" daca nu ma intelegi. Unii oameni sunt un pic mai... sa zicem misteriosi, decat altii. Sau pudici virtuali, daca asa iti place sa-i numesti. Nu cere explicatii. Uneori trebuie sa accepti oamenii asa cum sunt, fara alte explicatii. wink.gif



Fii pe pace ca ii accept asa cum sunt.... am de ales? tongue.gif
Eram si eu curioasa.... nah.... Trebuia sa te simti tu imediat lezat!

Adevarul este ca mi se pare un motiv destul de copilaresc, dar o sa il accept asa si nu mai cer explicatii.
Afrodita
La urma urmei, ce conteaza cine si cum sta - invizoc sau vizibil - daca pe restul lumii nu intereseaza ce faci cei ce sunt online? wink.gif

Vorba ceea: nu iese fum fara foc wink.gif
bobo66
Acum sunt pe anonim si nu simt nici o diferenta. Ce conteaza daca cineva se uita pe ce forum(topic) ma aflu? Mister?... Oricum stiu atat de putine lucruri despre fiecare si idem ceilalti despre mine, incat misterul este garantat. Gusturile nu se discuta,dar va garantez ca e prima si ultima data cand stau pe anonim.
Cla
...ca sa nu ma prinda nevasta laugh.gif

QUOTE(bobo)
va garantez ca e prima si ultima data cand stau pe anonim.

S-o crezi tu!! La clubul anonimilor primesti cea mai buna bere ohyeah.gif
bobo66
QUOTE(Cla @ 17 Sep 2007, 12:10 AM) *
S-o crezi tu!! La clubul anonimilor primesti cea mai buna bere ohyeah.gif

thumb_yello.gif rofl.gif
fiica_lunii
Asta se incadreaza la dare-luare de mita! Bobo66 nu te lasa corupt!
Serenity
Fiica_lunii, de ce esti tu rautacioasa? hmm.gif Daca exista optiunea asta pe forum e clar ca exista si motive legitime de-a sta pe invisible. Nu cred ca s-ar fi obosit nimeni sa adauge o optiune inutila la un forum si-asa prea incarcat, nu crezi? Dupa cum spuneam, fiecare are motivele lui... Si daca sunt personale nu inseamna ca sunt si puerile wink.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.