Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Campania Bufniliana Anti Basescu
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Mda. Tocmai cand eram PRO, m-am facut ANTI! Pasca-ma-si de roman oportunist, bufnilule, nu-i asa? Acu tre sa dau de pamant cu Presedintele asa cum a facut OCTAV Paler la Antena 1 de ma apucase durerea de ficati. Ei, domnu Presedinte nu e un inger. Cum sa fac sa-l demolez? Aveti vreo idee, ceva? Am gasit pe Net mii si mii de demolatori. Haiosi. Da nu le fac reclama chiar la toti. Lu Bufnila Anti Basescu nu-i place de Base din o mie de motive. Stiti vreunu, il banuiti?

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Ovidiu Bufnila
OK, acesta este un exercitiu democratic, tigrilor si tigroaicelor. Am deschis si un topic ANTI ca sa echilibrez jocul imagologic.
Va iubesc.

PS: In nume personal, Ovidiu Bufnila se bucura ca sunteti pro Basescu.
tongue.gif
cocosel
Ovidiu..asa era normal de la inceput si un topic anti...
Nu!!!.. suntem multi impotriva lui dar nu ne manifestam zgomotos prin piete..nu avem pancarde si nu calatorim zeci de km pentru ideea de un nou om providential care sa ne conduca.Nu vreau sa ajungem iara la manipularea din perioada comunista, el este bun ceilalti sunt rai.Parca am fi in povestea Scufitei Rosii...
Nu cred in oamenii care mint..ai facut o greseala ti-o asumi si iesi din joc.Totdeauna se vor ivi unii mai buni sau mai putin buni decat Basescu.Insa sunt de parere ca trebuie sa il amendez prin constiinta cetateneasca si anume votul si poate prin ideile exprimate pe aci prin han. tongue.gif


Ovidiu Bufnila
Pro Basescu sau Anti Basescu sunteti bine venit in Arhipelagul Imaginii. Vom inainta inspre experientele noastre cotidiene sau istorice asumandu-ne curajul de a infrunta.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.