Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Gogosi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4
carrad
Sigur, Clarence!
Si eu sunt din constelatia Vega! devil.gif
cactus
QUOTE (Clarence @ 7 Oct 2004, 01:20 PM)
Eu inteleg femeile yeah.gif

Vai tu, ce curaj pe tine roflmao.gif
Cla
Pai normal, asta am stiut-o. Te si inteleg de ce ai ajuns acolo. N-ai fost inteleasa pe Venus rofl.gif
carrad
Nu, draga! Eu vroiam sa fiu inteleasa pe Marte! 50.gif
Cla
biggrin.gif ce baieti destepti ohyeah.gif INTRUDER!! spoton.gif te-au trimis pe Vega rofl.gif
cactus
QUOTE (Clarence @ 7 Oct 2004, 01:33 PM)
Pai normal, asta am stiut-o. Te si inteleg de ce ai ajuns acolo. N-ai fost inteleasa pe Venus rofl.gif

si cand te gandesti ca copilu voia sa vie la betie cu mine... hh.gif
carrad
[QUOTE]si cand te gandesti ca copilu voia sa vie la betie cu mine...

copilu' cine e? sper ca nu zici de mine! ca io mi-s copiloaie...si oricum te bag sub masa la tuica! rofl.gif
Carmi
Concluziune:cateii sunt de pe Venus si catelele de pe MArte....sau?? invers??
sa stiti ca John Gray mai are cateva carti tongue.gif tot cu animale...da alea sunt de colorat
cactus
QUOTE (carrad @ 7 Oct 2004, 01:53 PM)
[QUOTE]si cand te gandesti ca copilu voia sa vie la betie cu mine...

copilu' cine e? sper ca nu zici de mine! ca io mi-s copiloaie...si oricum te bag sub masa la tuica! rofl.gif

unsure.gif hmm.gif Clarence, tu ce zici ? Merita testu ??? whistling.gif
Cla
QUOTE (cactus @ 7 Oct 2004, 12:56 PM)
unsure.gif hmm.gif Clarence, tu ce zici ? Merita testu ??? whistling.gif

Pai da... drool.gif sub masa - tuica. Pe masa... dunno.gif wink.gif biggrin.gif
cactus
Daaaaaaaaa; hh.gif Da“nu ma salta potera ptr. corupere de minori ? Ca-i invat cele sfinte si dupa aia... rofl.gif
carrad
poate pentru corupere de babe! biggrin.gif
cactus
OK; daca ai chef, da un mesaj despre cand ajungi in Arad...Daca-i maine, sa fie dupa 15.30 ca mai repede nu poci..
Cla
cactus, atata timp cat nu vezi 2 minori, ii bine biggrin.gif

carrad, las-o pe maica-ta acasa... rofl.gif
carrad
ok! o las pe mama acasa! da-l iau pe fiu-meu, ca cineva tre sa ma apere, nu? 6.gif
mutulica
asa am patit si eu odata... m-au batut unii. daca ar fi fost doar unul nu era o problema, dar ei erau doi, si eu singur cu tata
Cla
Am rezervat domain www.oPsedatii.ro spoton.gif
Carmi
Cla asta e DISCRIMNARE curata!! si cu oCSedatele ce te faci?? nonono.gif ranting.gif bop.gif
bdl
Poate cu oSexdatele.... wink.gif
Carmi
Insinuezi ceva Bdlule??
bdl
Daca zic NU tu ma crezi? rofl.gif
YoyoMan
Eu maine imi iau Renault Megane si ma duc in turul Europei! Super o sa fie. O sa ma opresc la cele mai bestiale casute prin munti si acolo o sa innoptez. O sa fie de vis si am sa revin in cosmarul de Romanie abia anul viitor cand nu o sa stau mult si o sa plec intr-un alt tur! De-abia astept! Doritori? Mai am 2 locuri in spate wink.gif
Cla
Am fost la doctor si in camera de asteptare am citit un articol dintr-o revista in care scria ca Danny de Vito ar fi "the sexiest man alive". Dupa cum oricum ma saturasem de six-pack, am hotarat sa-mi implantez silicoane in burta. Zis si facut. Mai ramane de rezolvat chestia cu chelia. Trebuie sa ma interesez daca se gaseste pe undeva vreun sablon de cumparat. Bineeeee... insa:
Dupa o saptamana de la operatie m-am dus la control, dau peste revista cu pricina si... observ ca citisem in MAD ohno.gif hh.gif cry.gif
genicon
si nu era vorba de danny de vito, ci adi de vito. rofl.gif
mutulica
Geni - oPsedatule si poTcule, lasa-l sa spuna pina la capat...

Cla, dragule... cum vrei tu sa iti implentezi chelia in burta? sau nu am citit eu bine
QUOTE
am hotarat sa-mi implantez silicoane in burta. Zis si facut. Mai ramane de rezolvat chestia cu chelia
Cla
biggrin.gif chelie in burta am cand mi-e foame... rofl.gif

spuneti-mi si mie cine-i exotul ala de Adi de Vito, sau ce poreclit mai e... rolleyes.gif
mutulica
pai e simplu, nu mai trebe sa te duci la doctor, legi frigiderul cu o sima si gata implantul

adi de vito...e o minune de baiat... inalt cit danny si cintacios ce nu s-a pomenit... atit ca e cardiac, intr-o vreme se jelea ca il doare inima
Cla
Aaa, "minunea" aia... hh.gif inalt cat Danny rofl.gif
Avem si noi un cantacios de-asta, aaa pardon - trompetist, le doare inima pe babe cand el trambita, pe noi ceilalti mai degraba sezutul... or fi frati, astia doi... spoton.gif

Hai ca m-am razgandit, fac cadou silicoane "used", vrea careva gratis? Le-ar putea instala frate-meu, doar lucra in piele... tongue.gif
Serenity
Ah, vad ca mosul vine ceva mai devreme anul asta! rolleyes.gif rofl.gif Si-ai picat la tanc, cele primite in dar la 14 ani au depasit deja termenul de valabilitate.
Si cum rolul bunicului in educatia mea a fost sa se asigure ca-mi intra bine in cap, pe langa poezii de genul "Ceausescu! PCR! Ciocolata unde e??", o si-anume chestie: nu e frumos sa refuzi, mai ales daca ti se ofera pe gratis, in memoria lui pun urmatoarea intrebare: si manopera tot gratis e? rofl.gif
Cla
Intreaba-l cand iti ia masura pt geaca, ca sa nu ti se intample sa nu mai intri in ea dupa "manopera" wink.gif biggrin.gif
YoyoMan
QUOTE (Cla @ 11 Dec 2004, 11:02 PM)
Hai ca m-am razgandit, fac cadou silicoane "used", vrea careva gratis? Le-ar putea instala frate-meu, doar lucra in piele... tongue.gif

Vrei sa zici ca TE lucra in piele! Hahaaaaa oPsedatule - acuma incep io sa inteleg postarile tale din ultima vreme hmm.gif biggrin.gif
mutulica
se baga pe sub piele... daaaa....
oPsedat rau...
Cla
Yoyo + mutulica: voi sunteti rai de tot rofl.gif
Mamaaaaa, aveti macar un pic de mila cu un neamt oPsedat amarnic rofl.gif
Cla
L-am intrebat pe Simon cum se fuck... sorry, fac clatite... mamaaa, ce fain mi-a esplicat... rofl.gif
Lapte, bere, drojdie, ceai negru, un pic de tigaie... sarmale + marmelada... uuuahh, the best, man thumb_yello.gif
Diana-Maria
yikes.gif Drojdie in clatite? ohmy.gif
Aolieu! hh.gif
Cla
Esti la "Gogosi", Diana - Maria... gogosi cu drojdie ar fi ok, dar clatite?? rofl.gif
mutulica
aici e gogosile... s-a umflat catitele de la drojdie

iar cozonacul fara drojdie cred ca ar fi un clatit mai gros, nu?
Carmi
Unde vine partea cu sucitorul???
Cla
Azi-dimineata cand ma trezesc, dau cu mana de fundul lui J-Lo... huh.gif
Yeah!! yeah.gif ce an nou fain va fi... wub.gif rolleyes.gif
Un pic somnambul cu mai eram, pipai mai bine... Chihuahua pe care in mod normal il tin la picioare...
Ahaaa 50.gif
Si dupa inc-o privire era pernita alunecata de sub cap... hh.gif cry.gif

ohno.gif
Carmi
Cla daca era fundu lu JLo trebuia sa incerci cu amandoua mainile ca ai loc slava Domnului jamie.gif
mutulica
partea cu sucitorul e in episodul urmator, dupa ce pun mina pe fundul lu' J-Lo
Cla
Am vrut sa ma inscriu pe 5 Martie la Iditarod. I-am intrebat daca se poate sa se tina anu' asta indoor pt. ca n-am chef de frigul ala din Alaska. Au zis ca nu prea-i "usual"... sad.gif
Si mi-ar mai fi trebuit si caini, au zis ca 2 matze nu pot si cica se zice din experienta ca nu prea vor sa traga sania... huh.gif
Asa ca am lasat-o balta, caini n-am si sa traga altii frigu' wink.gif biggrin.gif
mutulica
azi mi-au crescut muschi... pentru vreo doua ore asa
Carmi
Erai cu fata la nord Mutulica???
Cla
Si, n-a profitat nimeni ( girlchat.gif ) de "muschii" aia?? spoton.gif
mutulica
au fost muschi nervosi mai, nu licheni cum insinueaza domnisoarele rautacioase si cu sucitor in mina.

ii am in frigider, poate ii mai folosesc. dar... o sa iau si ideea de la Carmi, ma orientez fata de nord, poate mai fac rost de niste muschi supliment
Cla
Am citit ca in Olanda s-a introdus un nou sistem de recycling pt. rosii. La cele care nu sunt vandute se trage coaja de pe ele (care e biologica) si restul se pune la deseuri artificiale (plastic etc.). Dupa cateva zile devin din nou stiropor, dupa cum au fost inainte de fabricatie.
Cla
Daca suntem la gososi... Romānii nu-si vānd tara. sad.gif
Afrodita
Pai nu si-o vand, ca nu e site in engleza imprastiat pe tot net-ul ... Nu-l gasesti la un search pe google.

Sau poate crezi ca romanii n-au 15 centi sa dea pe metru patrat? hmm.gif
Cla
Ce ne-am face fara google...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.