Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Clarence
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
cactus
Am primit mesaje personale de la ficiori faini de aici din ograda; am mai primit si telefoane. Tot ce stiu este ca prietenul nostru Clarence e bolnav; cam de mult timp dar....totul a fost fain si ne conversam pe messenger pana acum vreo zece zile dupa care...pauza; i-am trimis scrisori dar nu a raspuns; trebuia sa vina in R anul asta dar nu a spus nimic....O sa incerc sa-i dau un telefon. Daca voi stitzi ceva mai mult - spunetzi .....Pusici
Papadie_62
A trecut in fuga pe la Han sambata (parca si duminica spre seara)... Am incercat si o scurta conversatie pe mess, insa care a fost intrerupta de sosirea unor musafiri (la el)...
alysoft2003
Cla, da de stire, nu ne lasa in suspans hug.gif
Fantasee
Cla a trecut azi pe la povești, probabil că nu a văzut acest topic. wink.gif
Cla
hiya.gif Cla e pana duminica seara acasa, dragii mei wink.gif
S-au facut toate analizele, si poTcu' va fi taiat luni biggrin.gif
Asa ca o sa ma revedeti peste vreo câteva saptamâni mwah1.gif
Papadie_62
Suntem langa tine, cu pumnii stransi si cu gandurile bune... Si, te asteptam!
cactus
Cica e bine ; stiam io ca ficiorii faini nu pier; la fel ca si urzicile - haleala de urzici e formidabila si n-o baga nimeni in seama; ceaiul de urzici e medicina suta la suta si totzi o calca in picioare. Clarence e ficior fain - dixit - tot IO ; voi, n-avetzi de gand sa zicetzi ce vretzi. Vornice - gata ? nu mai ai nimic de zis de bine ce pe vremuri eram preteni ??? spoton.gif spoton.gif
Serbus; vb. io cu Clarence...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.