Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Un Prim Pas...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Sushi
bagati poze sau tre sa stau amu sa citesc cine cat de e de talentat la dat cu linguroiu-n oala? unsure.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:53 PM)
"Papa", poti sa fii cat de sceptica vrei ! La urma urmei, e o tzara libera ! spoton.gif

Evident, Simonele, doar că replicam în glumă la... glumă!
Cine înțelege, bine, cine nu... e o țară liberă!
simonsays
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 09:55 PM)
Evident, Simonele, doar că replicam în glumă la... glumă!

Pai desigur, doar nu crezi ca iti faceam ochi dulci, sa te invit la mine la o sarma de post... wub.gif

Fantasee.. si daca omu statea stramb cand s-a jurat ? Ce ne facem ? Salivam la o oala cu noroi ? laugh.gif Ca prefer sa nu CRED ca era cafea acolo... rofl.gif
Fantasee
Na, eu una stau mai bine cu crezul. laugh.gif Dar data viitoare fac eu cafeaua și apoi o să știi sigur. dance.gif
alysoft2003
Si uite asa se lupta Papadie cu un calorifoe (ps, caloriferul a cazut peste ea si era din fonta, geu al draq)
alysoft2003
Fantasee, daca iti place cafeaua buna (dar sa fiu lasat sa o fac cum trebuie) m-ai gasit. Daca iti place berea, mariusc2 e expertul tongue.gif
Papadie_62
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 09:05 PM)
Si uite asa se lupta Papadie cu un calorifoe (ps, caloriferul a cazut  peste ea si era din fonta, geu al draq)

Păi deh, măi aly, artileria grea are nevoie de adversar pe măsură... rofl.gif rofl.gif rofl.gif

(precizare: imortalizarea imortalizează reconstituirea)
alysoft2003
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 09:01 PM)
Salivam la o oala cu noroi ? laugh.gif Ca prefer sa nu CRED ca era cafea acolo... rofl.gif

Mai ales ca aveam si bebe cu mine, dar inca nu face la olita wink.gif Asa ca stai linistit e cafea.
Cucu Mucu
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 09:01 PM)
Ca prefer sa nu CRED ca era cafea acolo... rofl.gif

Da' ce altceva putea sa fie, bre, in oala, maro si-ncolacit? roflmao.gif
Fantasee
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 09:08 PM)
Fantasee, daca iti place cafeaua buna (dar sa fiu lasat sa o fac cum trebuie) m-ai gasit. Daca iti place berea, mariusc2 e expertul tongue.gif

Dacă n-o fierbi, ci doar o lași la infuzat, m-ai găsit. drool.gif Eh, ce tot spun, când e vorba de cafea cine mă caută mă găsește. smile.gif

Cu berea nu le am deloc, poate facem un curs despre vinuri dacă e. unsure.gif Inclusiv aupra modalităților decente de a pica sub masă; iau aspirina cu mine. rofl.gif

Păpădie hug.gif om descurcăreț. Mai rar ... wub.gif
Papadie_62
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 09:10 PM)
... aveam si bebe cu mine, dar inca nu face la olita wink.gif Asa ca stai linistit e cafea.

... că nici olița nu are toarte... așa că și eu jur că era cafea.... rofl.gif
Papadie_62
Am două ecusoane rămase restanță, însă promit să le păstrez și să le înmânez proprietarilor la următoarea întâlnire.

user posted image

"Pierdut proprietar, găsitorului recompensă!"

user posted image
Felina

Felicitari dragilor pt intalnirea asta in sanul naturii! biggrin.gif

Problema mea este urmatoarea: in aceasta poza, in coltul din dreapta jos, se afla o pisica? Sau am vedenii? laugh.gif

user posted image
Papadie_62
QUOTE (Felina @ 5 Jun 2007, 01:50 PM)
Problema mea este urmatoarea: in aceasta poza, in coltul din dreapta jos, se afla o pisica? Sau am vedenii? laugh.gif

Pisica este de fapt cățelul lui Alysoft... se numește Aki și are, cu indulgență, vreo 30 de kg...

Pt edificare (cât de cât)....

Aki și mariusc2.. wink.gif
user posted image

Rezolvată problema ta acum? wink.gif
Și, multumim pt aprecieri!
alysoft2003
Haideti sa vedem cum ne punem de acord sa facem troc cu pozele tongue.gif
Felina
QUOTE (Papadie_62 @ 5 Jun 2007, 12:00 PM)

Rezolvată problema ta acum? wink.gif

Rezolvata, multumim! biggrin.gif

Ce ditamai pisica laugh.gif
alysoft2003
QUOTE (Felina @ 5 Jun 2007, 06:14 PM)
Ce ditamai pisica laugh.gif

Trebuie sa il invat pe Aki sa se miaune laugh.gif
PS : scheunatul se pune?
Cucu Mucu
QUOTE (alysoft2003 @ 5 Jun 2007, 06:02 PM)
Haideti sa vedem cum ne punem de acord sa facem troc cu pozele tongue.gif

La mine stiti: zace miii de mardei poza. roflmao.gif
tikky
ardei gras sau capia? harhar.gif
Cucu Mucu
QUOTE (tikky @ 5 Jun 2007, 07:05 PM)
ardei gras sau capia? harhar.gif

Adica matale bati niste apropouri, ca cica-s gras, si dupa ce sunt gras, mai sunt si capiat. Ha? Ghini! Las' ca ne vedem noi la urmatoru'... harhar.gif harhar.gif harhar.gif
alysoft2003
Da ba pozele, ca trimit recuperatori laugh.gif sa te tenteze cu lazi cu bere
Cucu Mucu
Ia trimite-i! Ca nu mi-e frica de ei! drunk.gif tongue.gif
alysoft2003
Imi inchipuiam eu ca nu te vei speria. tongue.gif
simonsays
bine ba, si restu' de poze cu bere, si cu maldarul de resturi abandonate in poienita, unde sint ? unsure.gif
Serenity
Asta-i tot? cry.gif Pune-ti fratilor mai multe (toate biggrin.gif ) sa vedem ca v-ati distrat! Ca de-aia ati facut inatlnirea publica pe han, de-aia fu forumistica.
Eclectic
Poate s-au distrat asa de bine ca n-au avut prea mult timp de poze. ohyeah.gif
Marduk
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 09:44 PM)
Am două ecusoane rămase restanță, însă promit să le păstrez și să le înmânez proprietarilor la următoarea întâlnire.

user posted image

"Pierdut proprietar, găsitorului recompensă!"

user posted image

Cat este recompensa pentru ecusonul "Marduk" sunt gata sa-l achizitionez.
Papadie_62
QUOTE (marduk @ 7 Jun 2007, 09:18 PM)
Cat este recompensa pentru ecusonul "Marduk" sunt gata sa-l achizitionez.

Cât te lasă inima... Modalitatea de a intra în posesie este însă destul de dificilă, cred eu... Propuneri? wink.gif
alysoft2003
In cel mai serios mod propun sa ne pasam pozele reciproc, ar fi si pacat ca unii dintre noi s ramana ara amintiri.
Dar daca nu vreti, ni-i nici o problema, cred ca am sa supravietuiesc si fara.
Mariusc2, te-am adaugat la messenger, daca vrei sa accepti invitatia.
Cucu Mucu
Io nu prea umblu cu messengerul, zilele astea facui arhiva, doritorii sa dea un PM cu mailul unde sa le trimit.
Papadie_62
Mariuseeee, eu tot aștept pozele alea, ori pe mail, ori pe ici, colea.... Ce zici?
Cucu Mucu
Mai baieti si fetite, je&co facem uichendul asta un "paispe scaune". Daca doreste cineva sa ni se alature, sunteti mai mult decat bineveniti. Plecarea o sa fie vineri dupa-amiaza.
andra_v
Te rog, mariusc2, lasa-mi si mie prin pm un nr. de telefon, diseara si maine nu sunt sigura ca am acces la net. Mai sunt max. o ora-doua pe mess.
Cucu Mucu
QUOTE(andra_v @ 26 Jul 2007, 02:02 PM) *
Te rog, mariusc2, lasa-mi si mie prin pm un nr. de telefon, diseara si maine nu sunt sigura ca am acces la net. Mai sunt max. o ora-doua pe mess.


Vazui tarziu...

Fu beton!


Si ca sa nu ma dezmint... rofl.gif
Cla
Marius, asta-i o cascada de Golden Bräu rofl.gif
... eu as vrea sa-mi vina din robinet spoton.gif
andra_v
Eu vreau sa ma deplasez personal. Next.
Pozele sunt super.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.