Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Un Prim Pas...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
simonsays
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 07:39 PM)
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 04:34 PM)
... albastru sa hiu daca are poze FARA bere in mana !! rofl.gif

He he he!... hii albastru ca... are una...
"Pă" bune.. wink.gif
... ba chiar are... apă minerală (pe lângă sandwitch) wink.gif

Pai, mamaie, sint sigur ca in rucsac taman BERE are; adica apa minerala e sa deruteze adversarii, bag mana in foc ! rofl.gif

Da' matale care esti, in poza aia de grup ? Nu ca nu as banui, dar am nevoie de certitudini, ca de aer... (la misto, evident; mult mai palpitant e cand o iei pe dibuite... laugh.gif )
Serenity
QUOTE
pe lângă sandwitch


Deci pana la urma ati mancat senviciuri? laugh.gif
simonsays
Unii. Ca altii presupun ca au mancat frigideru' cu totul, la ce chermeza au programat acolo ... rofl.gif
Marduk, impresii, ceva ? ohyeah.gif
Cucu Mucu
Marduk lipsa, bre. Cre'ca nu o fi venit transportul de caviar sau vaporul cu vinul din Chile. Si facea omu' bube pe burta daca imbalota senviciuri din juma de paine cu salam si cas de oaie.

Serenity, in boza aia unde m-am oprit sa rasuflu o bere smile.gif, aia cu opelari de soare sutn, dupa cum urmeaza: tipul cu ochelari e cumnata-miu, cealalta e gagica-sa, si alysoft arata un spate de poza. Restul, sa se prezanteze singuri, ca nu ii doare destele. rofl.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 06:48 PM)
Da' matale care esti, in poza aia de grup ? Nu ca nu as banui, dar am nevoie de certitudini, ca de aer... (la misto, evident; mult mai palpitant e cand o iei pe dibuite... laugh.gif )

Păi, la ce să mă mai obosesc ca să-ți mai certific?... Nu că n-ai bănui (că oricum le știi tu pe toate) ci pen' că-i mai palpetant pe bâjbâite!... tongue.gif
Serenity
Sar'na de iluminare mariuse! Acu' astept sa se deSconspire si ceilalti... biggrin.gif
simonsays
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 08:23 PM)
Păi, la ce să mă mai obosesc ca să-ți mai certific?... Nu că n-ai bănui (că oricum le știi tu pe toate) ci pen' că-i mai palpetant pe bâjbâite!... tongue.gif

Nu ca nu le-as sti pe toate, ca deh, sint salamandra batrana deja, dar.. esti sigura ca vrei sa te bajbai ? rofl.gif O fi palpitant, da' deh, sint om insurat, la casa mea.. nu-mi permit roflmao.gif
Papadie_62
... nu-ți permiți cu alde mamaiele, măi nepoate, sau nu-ți permiți de fel?hmm.gif hmm.gif

Că dacă nu-ți permiți de fel, tare dezmăgită sunt de concluza ca doar gura e de tine și te dai cocoș doar aici unde nu poți fi pus la... încercare... nonono.gif nonono.gif
simonsays
Stimata doamna, incercati sa ma seduceti ? wub.gif
cocosel
De cocos insist sa nu va mai luati rofl.gif mwah1.gif
simonsays
QUOTE (cocosel @ 4 Jun 2007, 08:49 PM)
De cocos insist sa nu va mai luati rofl.gif mwah1.gif

huh.gif Era vorba de .. stii.. cocosi, nu de viermisori... dry.gif
Lasa, dupa ce faci majoratu', mai discutam cool.gif
Cucu Mucu
Pai cine pe cine a luat de cocos? roflmao.gif
cocosel
QUOTE
Era vorba de .. stii.. cocosi, nu de viermisori...

Off!! doamne ce ti-e si cu ramele astea rofl.gif Cocosi,cocosei sau cocosel e tot una adika se umfla toti in pene... rofl.gif Chiar de mici de la o luna. rofl.gif
simonsays
pai noi de unde sa stim ce ati facutara voi la munte ? ohyeah.gif
Papadie_62
mamaia pe ... nepot wink.gif

... și el s-a-nroșit de grabă... laugh.gif laugh.gif
simonsays
QUOTE (cocosel @ 4 Jun 2007, 08:53 PM)
Off!! doamne ce ti-e si cu ramele astea rofl.gif Cocosi,cocosei sau cocosel e tot una adika se umfla toti in pene... rofl.gif Chiar de mici de la o luna. rofl.gif

Mirciulica, vezi-ti bre de jucariile tale, si lasa adultii sa discute...
Cucu Mucu
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 07:54 PM)
... și el s-a-nroșit de grabă... laugh.gif  laugh.gif

Cine? Aaa...cocosul? innocent.gif blink.gif roflmao.gif
cocosel
Da dar fara cocosei..clar wink.gif rofl.gif hai ca va las sa va jucati voi ca batrani de-a mamaia si tataia...dar oare cu ce??? rofl.gif
simonsays
ie clar ! a facut o pasiune pentru mine ! rofl.gif si taman cand eram in .. aa.. perioada.. de indisponibilitate... roflmao.gif
Fantasee
Se anunță promițător următorul wk forumistic, clar! laugh.gif Pe când? unsure.gif
Papadie_62
Prin urmare... să ne prezentăm, pentru cei ce ne știe și nu vrea să recunoască sută-n sută... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

user posted image

...fără personaje foarte importante: familia completa a lui alysoftu (bebe, soția, Aki) și tikky
simonsays
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 08:58 PM)
Se anunță promițător următorul wk forumistic, clar! laugh.gif Pe când? unsure.gif

te-o roade de-o participare... hmm.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:04 PM)
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 08:58 PM)
Se anunță promițător următorul wk forumistic, clar!  laugh.gif Pe când?  unsure.gif

te-o roade de-o participare... hmm.gif

... pe tine nu?... wink.gif wink.gif

.. spune repede, că testul de "primă dată" l-am trecut (se poate spune că am căpătat experiență de-acum) și punem repede de altul...
Serenity
Pai de unde sa va stim? hmm.gif
simonsays
1. nu
2. nu poci
3. imi plac uichendurile de lene si distractie, ca mancare fac si acasa, multumesc rofl.gif
Fantasee
Firește, simoane. spoton.gif Mi s-a pus pata pe careva, da' de ata asta facem și poze pe gustul lumii. laugh.gif

Adevărul este că dacă punem de-o poveste multiplă la focul de tabără nu facem decât să promovăm spiritul Hanului. Cine se împotrivește se cenzurează. dance.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:08 PM)
1. nu
2. nu poci
3. imi plac uichendurile de lene si distractie, ca mancare fac si acasa, multumesc rofl.gif

... Bietul vulpoi!!... Să-i dăm un kil de zahăr să pună pe struguri.... tongue.gif tongue.gif
simonsays
QUOTE
Adevărul este că dacă punem de-o poveste multiplă la focul de tabără nu facem decât să promovăm spiritul Hanului

aiurea, cine da doi bani pe "spiritu hanului" ? domle, adica ori vorbim de distractie, ori de discutii sterile rofl.gif

QUOTE (Papa')
... Bietul vulpoi!!...

Iti dai seama ca NU am cum sa te contrazic, daaaa?? rofl.gif
Papadie_62
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 08:08 PM)
Adevărul este că dacă punem de-o poveste multiplă la focul de tabără nu facem decât să promovăm spiritul Hanului.

... Adică... așa?

user posted image

sau așa??

user posted image

Mmmm!!
Fantasee
Păi na, ăia cu lipelile or organiza paranghelii mai de soi. laugh.gif Hanul e cu amiciția, conversația, prietenia și alte de-astea fumate. rolleyes.gif

Nu mai pune poze, Păpădie, că se sperie simonul. nonono.gif laugh.gif
simonsays
Da' tipu' cu tricou rosu cine e ?
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:11 PM)
QUOTE (Papa')
... Bietul vulpoi!!...

Iti dai seama ca NU am cum sa te contrazic, daaaa?? rofl.gif

Evident!

Și tare mi-ar fi plăcut să te văd stând nemâncat (la distracție, deh) uitându-te la "lupta" pe oala cu sarmale...
... la asta, de exemplu:
user posted image
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:18 PM)
Da' tipu' cu tricou rosu cine e ?

Am făcut prezentările mai înainte și... o baba surdă nu spune de două ori pt un nepot... mai surd ca ea (adică mai ...neciteț).. tongue.gif tongue.gif
simonsays
Pai ce sa zic.. singurele sarmale dupa care ma innebunesc sint alea facute de mine personel; restu' sux. Si nu, nu e vorba ca nu ajung la struguri .. ohyeah.gif

Aha, deci tricoul rosu e Actionmedia ! laugh.gif Ce fericit se uita la oala aia... rofl.gif
Sushi
fain de voi! biggrin.gif
ma bucur sa va cunosc fetetele celor pe care nu-i cunosc personal. Si ma bucur ca v-ati dístralit biggrin.gif
in semn de protest fata de neparticiparea mea, pun maine de-o oala de sarmale rolleyes.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:25 PM)
Pai ce sa zic.. singurele sarmale dupa care ma innebunesc sint alea facute de mine personel;

Ah... deci tu ești bucătarul în casă (facem abstracție de faptul că ți-au murit lăudătorii)... Simonele, nu te mai lăuda cu ce nu poți demonstra... Bagă oala de sarmale sa deguste lumea și să te laude...

(Ah, ce mi-e drag de femeile care știu să-și educe bărbații)!
alysoft2003
Inviorarrea de dimineata (pe la pranzisor)
simonsays
QUOTE (Papadie_62 @ 4 Jun 2007, 09:38 PM)
Simonele, nu te mai lăuda cu ce nu poți demonstra... Bagă oala de sarmale sa deguste lumea și să te laude...

Vax, mi se falfaie de ce zice lumea ! ohyeah.gif Cine stie, cunoaste; restu, la cantina, fratilor ! rofl.gif
Papadie_62
QUOTE (simonsays @ 4 Jun 2007, 08:42 PM)
Vax, mi se falfaie de ce zice lumea ! ohyeah.gif Cine stie, cunoaste; restu, la cantina, fratilor ! rofl.gif

Ce să spui și tu acum?!... Sanchi! wink.gif wink.gif

laugh.gif rofl.gif
Sushi
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 07:39 PM)
Inviorarrea de dimineata (pe la pranzisor)

Lichior de cacao?????? ohmy.gif
alysoft2003
QUOTE (Carmelita @ 4 Jun 2007, 08:44 PM)
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 07:39 PM)
Inviorarrea de dimineata (pe la pranzisor)

Lichior de cacao?????? ohmy.gif

Nu, era simpla oala de cafea laugh.gif
Fantasee
drool.gif Te-ai jurat să mă torturezi? cry.gif
Serenity
Degeaba, simionu' se stie la ale gurii... si exista oameni pe hanul asta care pot confirma tongue.gif
Papadie_62
QUOTE (alysoft2003 @ 4 Jun 2007, 08:39 PM)
Inviorarea de dimineata (pe la pranzisor)

... după un somn ca ăsta??

user posted image

rofl.gif rofl.gif
alysoft2003
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 08:47 PM)
drool.gif Te-ai jurat să mă torturezi? cry.gif

ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif ohyeah.gif

harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif
Fantasee
Las' că mă revanșez cu un vin de Odobești. harhar.gif harhar.gif harhar.gif
Papadie_62
QUOTE (Serenity @ 4 Jun 2007, 08:47 PM)
Degeaba, simionu' se stie la ale gurii... si exista oameni pe hanul asta care pot confirma tongue.gif

Bine, bine!....
Până aflu și eu da-ți-mi voie să fiu sceptică...
alysoft2003
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 08:51 PM)
Las' că mă revanșez cu un vin de Odobești. harhar.gif harhar.gif harhar.gif

a fie primit licklips.gif
Pe cand revansa?
simonsays
QUOTE (Fantasee @ 4 Jun 2007, 09:47 PM)
drool.gif Te-ai jurat să mă torturezi? cry.gif

Lasa domle, nu vezi CAT DE MARO e ?? Cine stie ce a pus 'bucatarul' in ea, pana sa se trezeasca restul... rofl.gif Trucaje, e clar ! roflmao.gif

"Papa", poti sa fii cat de sceptica vrei ! La urma urmei, e o tzara libera ! spoton.gif
Fantasee
Revanșa pe pemeu și pe toamnă. spoton.gif Numai să anunțați din vreme când ajungeți pe meleagurile natale ca să-l convoc și pe Făt-Frumos. smile.gif

Simoane, omu' a recunoscut că s-a jurat, ce să mai ... laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.