Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Motiune Pentru Kyklos
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Vornicum
Deci, avand in vedere ca al meu coleg a fost suspendat pe motive aberante si inutile, eu Vornicum, cel mai renumit Vornic vraci din poiana declar si cer :

Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.

Lui Kyklos sa ii fie redusa pedeapsa ( aberanta ) la o zi, nu a vorbit urat, nu a injurat. E un anti-mitic vrednic.
Zed
CODE
Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.


Vorba lui Nike ( alt geniu in viata ) : just do it ! rofl.gif
Mara
QUOTE (Vornicum @ 15 Feb 2007, 05:13 PM)
Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.

Promiti? rolleyes.gif rofl.gif

@Zed: spoton.gif
Catalin
QUOTE

Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.


Sa deschidem sampania sau mai asteptam? spoton.gif
Sushi
da' amu ce-o mai pacatuit kyklos?
da, scrie altfel decat noi si are neste idei mai altfel blink.gif ... dar sa ma scuzati, dac-am scrie toti la fel n-ar fi hanul cam monoton? hh.gif
Mihai
QUOTE
Lui Kyklos sa ii fie redusa pedeapsa ( aberanta ) la o zi

De acord. Kyklos va fi banat o singura zi.

Zi de zi.
Aramis
E vineri, 16 februarie.
S-a autobanat vornicelul?
Blakut
Si ce daca ? Spirtul meu de jumate inginer spune ca o privire inteligenta conteste mai mult decat exprimare din aia, cu cum ii zice, acord.
Data'q
QUOTE (Vornicum @ 15 Feb 2007, 05:13 PM)
Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.

Dacă tot nu a fost respectată această hotărâre, autosuspendare, cer (public) moderatorilor să închidă/șteargă acest topic...

Și acum atac la adresa altui forumist, recunosc: n-ai pic de cuvânt, Vornicum. dry.gif

Și acum să nu începi să mă ataci și pe mine (direct sau indirect), cum faci cu alți forumiști, fiindcă știi că nu greșesc cu nimic în afirmațiile de mai sus.
Vornicum
QUOTE (Data'q @ 9 Mar 2007, 05:22 PM)
Și acum atac la adresa altui forumist, recunosc: n-ai pic de cuvânt, Vornicum. dry.gif

Daca ai strange laolalta pe toti romanii care nu au pic de cuvant, ar trebui sa construiesti inca o Romanie. thumb_yello.gif


Mi-e dor de colegul Kyklos wub.gif
QUOTE
Daca in termen de o zi nu se revine asupra deciziei si nu il eliberati pe colegul meu, ma voi autosuspenda pe termen nelimitat.


Nelimitat = nedeterminat spoton.gif
axel
QUOTE (Vornicum @ 12 Mar 2007, 07:46 AM)
QUOTE (Data'q @ 9 Mar 2007, 05:22 PM)
Și acum atac la adresa altui forumist, recunosc: n-ai pic de cuvânt, Vornicum. dry.gif

Daca ai strange laolalta pe toti romanii care nu au pic de cuvant, ar trebui sa construiesti inca o Romanie. thumb_yello.gif

Ma bucur totusi ca ti-a trecut supararea legat de Kylos smile.gif
Ca daca ti-ai calcat pe inima si ai revenit... rofl.gif
Vornicum
Am pe aici niste treburi de care tre' sa ma ocup...

Ideea e urmatoarea : Hanul duce lipsa de forumisti ca-i pe moarte saracu' , asa ca eu care activez 24/24 sunt mana cereasca. Trebe' numai sa vedeti ca-s un forumist inimos si sufletist, decat atat spoton.gif
Carmi
laugh.gif
Geez de ce n-am fost pe faza mai devreme?? rofl.gif
Hanu chiar duce lipsa de forumisti...in schimb bine ca este Vornicum...sau ma rog alte 'stari de agregare' d ale lui tongue.gif
Vornicum n-o lua personal ... asa este tongue.gif
Vornicum
Poi si eu ma simt mandru ca pot sa contribui la propasirea evolutiei acestui mare forum wink.gif
axel
QUOTE (Vornicum @ 18 Apr 2007, 06:19 AM)
Poi si eu ma simt mandru ca pot sa contribui la propasirea evolutiei acestui mare forum wink.gif

De la origini ( wink.gif ) pana in prezent ( unsure.gif ), nu? ohyeah.gif
Vornicum
da, bre axele, a evolutiei si dezvoltarii, care este ea dezvoltare.
Carmi
Nu stiu de ce da imi vine minte o chestie.....
Tara arde si baba se piaptana rolleyes.gif
Poate e un pic deplasat tongue.gif
axel
Adevarul ca mi-e dor un pic de Colimator. Era atat de agramat si confuz in gandire si incerca sa foloseasca cuvinte pompoase pe care nu le intelegea incat era amuzant de multe ori biggrin.gif
Vornicum
Ar fi cazul sa fie repus in drepturi ... asta daca mai da pe aici. MARE om era Kyklos, am fost mereu un fan al lui si in continuare am ramas. Nu mai exista un forumist la fel de talentat si istet ca el sad.gif
Pacat. Macar post-mortem sa-l reabilitam.
Ce zici bre Mihaitza, faci un gest mare si-l reabilitezi, sa arati ca ai si tu o farama de onoare ?
Mihai
Vornice, te inseli... s-ar parea ca exista un forumist la fel de talentat si istet ca el... ohyeah.gif

Topic inchis.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.