Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Francmasoneria - O Noua Viziune Asupra Membrilor!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului
Mercurius
Haide-ti sa ne uitam un pic ce se intampla cu mai marii nostrii francmasoni si metodele lor de a "extrage informatia" atunci cand privilegile lor sunt amenintate de Cuvant. Mentionez ca NIMIC nu este cenzurat, numele, datele, si mai ales logurile, sunt reale.

V Day pentru FM32
Mercurius
Hai mai, niste amenintari cu moartea piperate cu elemente naziste, in direct consemnate ... nu strica nimanui smile.gif

In plus ... cred ca se poate recunoaste un anumit personaj principal de pe forum ... wink.gif
cocosel
Frate e nebuie cu subiectul asta pana si io m-am saturat..sunt o groaza de topicuri...dar sincer voi chiar sunteti intr-o doara...sa inchida cineva topicul asta... hh.gif
Mercurius
Frate ... eu mi-am facut o datorie de a-mi proteja propria viata si a celorlalti implicati in "afacere" ... imi pare rau ca a trebuit sa postez astfel de babilonii scapate din spitalul 9, nu este genul meu (desi am o latura foarte meschina uneori) ... insa adevarul trebuie sa aiba totdeauna sansa de a iesii la suprafata.
axel
Mercurius, trebuie sa intelegi. Atat masonii cat si anti-masonii (adica cei care nu fac altceva decat sa discute despre masonerie) ne sunt extrem de plictisitori.
Mai ales ca frecvent a aparut cate unul sa ia discutiile de la capat.
Mercurius
Am inteles exact smile.gif Nu sunt francmason si nu ma pasioneaza francmasoneria de loja. Am facut ce mi-a cerut onoarea. Sincere scuze inca o data si sper sa nu fi deranjat pe nimeni.
axel
Nu ma intelege gresit. A ne arata noua ca unii masoni sunt cretini si ciudati nu e nimic interesant pentru noi. Stim deja... asa ca n-o sa fim impresionati de anumite manifestari...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.