Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vreu Sa Intru Si Eu In Clubu Ast' Al Psihologilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
fleetwood
drool.gif
Kitty
Eu inteleg ca esti musteriu, dar nu trebuia sa faci un nou topic pt asta, era de ajuns sa scrii un mesaj in topicul clubului dorit (ca-s doua)...in alta ordine de idei, acest topic va fi, cel mai probabil, sters maine de calfa...asa ca Bun venit la Han si in club, diferenta nu e prea mare.
Cucu Mucu
Poti sa vii si la clubul pacientilor, sa devii membru oficial, ca de membri neoficiali e plin hanul. ohyeah.gif
Titus Herbert
han.gif fleetwood biggrin.gif laugh.gif
Kyklos
Dacă vrei să fi oficial oPsedat trebuie să treci cāteva probe wink.gif şi faza cu psihologia nu e ca la 955 !!
Titus Herbert
Ce probe?
Kyklos
Aruncatu` cu scuipatu spoton.gif sau concursul de drujbărit ...cine bea un butoi ginars jamie.gif
Titus Herbert
rofl.gif tu ai trecut prin ele, de le stii?
Kyklos
cool.gif Eu am stat pe margine si radeam copios.... rofl.gif un fel de ritualuri bahiene
exergy33
@Colimator
QUOTE
..un fel de ritualuri bahiene



... poate ritualuri bahice smile.gif .
Kyklos
jamie.gif Suna mai pompos thumb_yello.gif bahiene ..... rofl.gif
Yvonne
QUOTE (Colimator @ 6 Feb 2007, 06:10 PM)
jamie.gif Suna mai pompos thumb_yello.gif bahiene ..... rofl.gif

roflmao.gif
cocosel
Mai tata ce-i atata rumoare cu clubul asta...??? hh.gif lasati domne pe psihologi sa-si faca treaba... rofl.gif
Kyklos
Sau sunati la 955 si va raspunde doftorul Clitian Andlei tongue.gif
Yvonne
Pai aici ne tratam. rofl.gif
cocosel
QUOTE
Pai aici ne tratam.

Pai cum asa voi sunteti bolnavi...credeam ca doar io am locul din fund de la spitalul 9 acolo langa fereastra si langa calorifer...tot incearca sa ma aduca pe linia de plutire dar zborul meu e tot timpul anost... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Yvonne
QUOTE (cocosel @ 6 Feb 2007, 06:22 PM)
Pai cum asa voi sunteti bolnavi...credeam ca doar io am locul din fund de la spitalul 9 acolo langa fereastra si langa calorifer...tot incearca sa ma aduca pe linia de plutire dar zborul meu e tot timpul anost... rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Aha, DECI sintem vecini. Da de ce ai tu calorifer si io nu ? rofl.gif
cocosel
QUOTE
Aha, DECI sintem vecini. Da de ce ai tu calorifer si io nu ? 

Pai il iau dupa mine iarna ca nu stiu ce se poate intampla vreun vifor greu...astia ce crezi ca dau ceva de la spital ...numai pumni si picioare... ca de ce spun ca sunt Stefan cel mare???, ca de ce ma uit aiurea in gol???...ca de ce ma i-au de fete??... rofl.gif ..si oricum m-am pus bine cu surorile medicale... rofl.gif rofl.gif
Yvonne
QUOTE (cocosel @ 6 Feb 2007, 06:32 PM)
ca de ce spun ca sunt Stefan cel mare???,:

Si io dupa fuste ziceam ca esti Cleopatra. rofl.gif
peseu : topicul asta e al ireversibililor. Parol. wink.gif
cocosel
No no no nu-i asa...Cleopatra ii in pamant...

Ps: ai sa vezi ca si de-a ci vor disparea mesaje..se va face edit imediat ca prea vorbim pe langa... rofl.gif rofl.gif
cipdecip
QUOTE
lasati domne pe psihologi sa-si faca treaba...


Vrei sa discutam despre asta?

roflmao.gif
Yvonne
devil.gif
Deci asteptam.
cocosel
QUOTE
Vrei sa discutam despre asta?

Da dar sa fie deschis...fara tertipuri ... rofl.gif rofl.gif
Titus Herbert
Iar ati luat-o razna? mellow.gif Sora!!! rofl.gif
Yvonne
QUOTE (Titus Herbert @ 6 Feb 2007, 06:52 PM)
Iar ati luat-o razna? mellow.gif Sora!!! rofl.gif

cool.gif ohyeah.gif
Kyklos
devil.gif sa repuna cineva subiectul pe sine...nu de alta ,dar a deraiat rofl.gif
Titus Herbert
QUOTE (fleetwood @ 6 Feb 2007, 12:45 AM)
drool.gif

Gata! De la capat? laugh.gif
cocosel
Pai si cine va fi locomotiva...??? rofl.gif rofl.gif
Kyklos
rofl.gif lomocotiva ? cel care va sterge toate mesajele offtopic mad.gif rofl.gif sad.gif
Papadie_62
QUOTE (cocosel @ 6 Feb 2007, 05:58 PM)
Pai si cine va fi locomotiva...??? rofl.gif rofl.gif

Io
Da' fara "puf! puf" ca... ma scutur!
tikky
voi faceţi concurenţă Glubului!!! laugh.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Don Quijote @ 6 Feb 2007, 05:25 PM)
Da de ce ai tu calorifer si io nu ? rofl.gif

Ca e la mine, bre. L-am facut submarin cand am plecat in cautarea lui Nemo.
Yvonne
QUOTE (mariusc2 @ 6 Feb 2007, 07:58 PM)

Ca e la mine, bre. L-am facut submarin cand am plecat in cautarea lui Nemo.

A...in " 5 saptamani in balon " pai spune brea asa..... rofl.gif
Cucu Mucu
Nu 5, numai 3, ca ierea balonul din guma de mestecat si nu a tinut 5 saptamani.
Yvonne
A mea tine din clasa a-iv-a, scrie pe ea guma de sters. Vezi daca nu intrebi hh.gif
Cucu Mucu
Am si io guma de sters, bre. Dar nu prea face baloane, si de fo 3 ani incoace si-a pierdut si gustul. S-o mai mestec? blink.gif
cocosel
Da dar doar pe o parte ... rofl.gif ...vad ca nu s-a inchis topicul ma intreb de ce ???....suntem fancy... rofl.gif
Kyklos
Suntem ca niste cobai ...ne testeaza...din punct de vedere psihologic...cum se comporta-n libertatea de exprimare un cobai jamie.gif
exergy33
QUOTE (Kyklos @ 6 Feb 2007, 07:04 PM)
cool.gif Eu am stat pe margine si radeam copios.... rofl.gif un fel de ritualuri bahiene

... ce tsunami au declansat smile.gif bahienele tale , Colimator .
Vornicum
Eu vreau sa intru in clubul pacientilor la Psihopatie, se poate?
Unde trebuie sa scriu?

Am si referinte de la vreo doi sefi pe care i-am batut crunt si de la frate-miu pe care l-am vandut cand avea 10 ani. spoton.gif
Kyklos
Bine ca nu te-a matrasit soacra la marocani ohyeah.gif
Vornicum
Asta inca nu, da am certeficat de psihopat valid cu vergele ingrosate... mnoah si as vrea sa ma integrez intr-un club din asta, care e recunoasterea suprema a gradului de deviere. biggrin.gif
Kyklos
Trebuie să ai o linie roşie pe buletin...ce o linie...trecere de pieton pe spate la buletin ca să intrii īn pub-ul paşienţilor ohyeah.gif
Eşti īnregistrat la Socola, Bălăceanca ? te-ai urca pe vreun stālp....să protestez(aş vrea să protestez la īnălţime pentru dispariţia cocomārlelor din arelul Băicoi )
Vornicum
Eu m-am urcat ... pe stalpul de langa birt, ca cica nu vrea sa mai imi dea tzuica ca cica "nu-i destul ca esti dus cu sorcova dupa smeura japoneza, dar mai vrei sa-ti dam si bautura!", mnoah si m-am catarat pe stalp, mort de beat si mi-am aratat, rog sa imi iertati expresia, fuduliile... la Balaceanca nu am dat ca e plin de verisorii mei toti dusi cu pluta... dar totusi clubul asta al psihocucilor m-ar face sa vad dungi si pe buletin. Deci dati-mi o recomandare si bagati-mi socuri electrice sub egida clubului. ohyeah.gif

Cucurigu!
Kyklos
Propun medicamente...sedative...dacă nu-şi face efectul electroşocurile spoton.gif ,cu siguranţă mult nu mai ai...ce ţi-ai spus cei de la Bălăceanca unsure.gif ...mai ai de trăit sau eşti irecuperabil unsure.gif
Vornicum
Nu a zis nimic de mine ... ci de aia pe care o sa-i intalnesc in calea mea. A zis un singur cuvant " Duoamne ajuta-i!" biggrin.gif De fapt is 2 cuvinte, dar eu il percep ca pe unu' singur laugh.gif

Bau hau hau.
Kyklos
QUOTE
" Duoamne ajuta-i!"


cĂ nu cOnştientizează ce f.u.c.k innocent.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.