Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Evanescence
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Vedete si anti-Vedete
Kulianne
Evanescence este trupa mea favorita. Cred ca mai sunt si alti fani pe aici, dar vroiam sa stiu cu precizie ce crede fiecare despre... Multe persoane spun ca Evanescence i-a copiat pe cei de la Liking Park( I write corect ? ), dar eu cred ca e o mare diferente intre ei unsure.gif . Ce parere aveti ?
Blakut
Nu imi plac. De fapt nu prea imi place curentul NU metal... sucks dupa parerea mea...
Aramis
Linkin Park sunt diferiti, in opinia mea, de cei de la Evanescence. Acestia din urma au avut o perioada de "boom" prin 2004 cand au fost pe val, apoi nu prea am mai auzit nimic de ei.
Personal, mi-au placut la inceput, in ultima vreme nici nu i-am urmarit si nici nu ma mai pasioneaza tongue.gif

Acum, in ceea ce priveste acest topic, poate isi face timp un moderator global si il inchide, dat fiind ca la MUZICA mai exista un topic despre Evanescence

Kulianne, de acum inainte, inainte de a deschide un nou topic foloseste functia "cauta" pentru a fi sigura ca nu exista un topic despre exact acelasi subiect.
rockeritza4ev
QUOTE(Kulianne @ 28 Jan 2007, 06:02 PM) *
Evanescence este trupa mea favorita. Cred ca mai sunt si alti fani pe aici, dar vroiam sa stiu cu precizie ce crede fiecare despre... Multe persoane spun ca Evanescence i-a copiat pe cei de la Liking Park( I write corect ? ), dar eu cred ca e o mare diferente intre ei unsure.gif . Ce parere aveti ?

asa este .....evanescence trupa mea de suflet...cu ei am inceput sa ascult rock, iar amy lee are o voce extraordinar de frumoasa
Teen From Mars
well Evanescence nu este trupa mea de suflet dar ascult muzica lor si au niste melodii super. Sunt sigura ca nu ii copie pe cei de la Linkin Park, sunt 2 trupe diferite. rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.