Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Corby Cauta Casuta!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
naicu_cristina
Ma numesc Corby si sunt un catelus foarte istet. Am auzit de la cateii norocosi care se plimbau pe strada cu stapanii lor ca ei sunt bine hraniti, vaccinati, deparazitati si, pentru ca de mine nu avea grija nimeni, m-am saturat de zacut in praful strazilor mort de foame si m-am dus singur la cabinetul veterinar pentru ingrijiri! Acum sunt gazduit acolo de niste oameni milosi, dar ei nu ma mai pot tine mult pentru ca vor sa renoveze si sa inchida pentru o vreme pensiunea. As vrea si eu sa stiu cum este sa ai mancare calda in fiecare zi, un patut moale, o mana calda si protectoare pe capsor, si asta fara teama zilei de maine. Ce ziceti, ma primiti sa va fiu cel mai bun prieten pentru toata viata?
Am aproape doua luni, sunt foarte nazdravan si haios (te pufneste rasul numai cand te uiti la mine) si ma gasiti la cabinetul Animax (fost YOYO) din Sos. Iancului nr 11. Tel.: 0744.599.853, Irina si email o_fata_irina@yahoo.com

user posted image

user posted image

user posted image
Kyklos
Bine ca nu e Baselu la timona, altfel nu exista CORBY hh.gif .

Deschid o fundatie PATRUPEDE CANDIDE
Yvonne
QUOTE (Colimator @ 25 Jan 2007, 01:02 AM)


Deschid o fundatie PATRUPEDE CANDIDE

Deci ti-ai luat casa. rofl.gif
Kyklos
Nu încă ,dar în viitorul apropiat toul e posibil.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.