Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jurnalul Lui Shinewithme
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Mihai
Scrieri, ganduri, amintiri din viata lui ShineWithMe veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif
ShineWithMe
Salut. Am deschis jurnalul asta in urma cu ceva timp dar nu am avut timp sa scriu. Promit ca de acum o sa intru mai des. smile.gif Simt uneori nevoia sa scriu, sa asez gandurile si ideile pe hartie, pt ca reprezinta nu numai un fel de descarcare atunci cand n-am cu cine vorbi, ci ma face sa-mi pun ordine in ganduri. Si da, asta cred ca inseamna ca sunt introvert. tongue.gif

ShineWithMe
Nuuuuuu... am racit!!! cry.gif cry.gif cry.gif De ce trebuia sa ma raceasca si pe mine? cry.gif Tocmai acum, cand am asteptat week-endul asta si aveam planuri pe care acum fiind bolnav nu pot sa le mai pun in practica... sad.gif cry.gif
Nefertiti
Imi place semnatura ta. smile.gif
ShineWithMe
Multumesc, Adina, si bine ai venit aici! welcome.gif

Mi-e dor de Ea... sad.gif Credeam ca pot fi impacat acum si ca am facut ce e mai bine pentru noi dar nu ma simt deloc bine, din contra, mi-e dor si mai mult de ea, si ma intreb daca ei ii e dor de mine. Nu, cred ca nu...
Dar nu suport falsitatea, si ea mult timp a fost falsa cu mine, m-a facut sa cred altceva despre ea si apoi brusc a disparut mult timp si cand a revenit, nu mai era aceeasi, de parca ar fi rapit-o vreun extraterestru si i-ar fi inlocuit inima cea veche si buna cu alta noua si insensibila.
Nu voi putea pricepe niciodata sistemul de gandire al fetelor, sunt sigur ca fiecare dintre ele, dincolo de "dulceturile" si mangaierile ei, urmareste un interes personal. Sau macar 99% dintre fete, asta fac. Culmea e ca de fiecare data am impresia ca am cunoscut o fata din acel procent de 1%.
Cred ca totul e in mintea mea, asa cum as vrea sa fie... cred ca adaptez realitatea la gandurile, trairile si visurile mele.

Offf... si raceala asta!!! Imi vine sa morrrrrr!!! cry.gif
ilie
QUOTE
sunt sigur ca fiecare dintre ele, ... urmareste un interes personal

e normal...si tu faci la fel, nu crezi?
QUOTE
nu suport falsitatea

nici eu.
ShineWithMe
Nu pot sa traiesc fara ea, gandul mi-e mereu la ea. Vreau un remediu!!! Ce e cu mine?! sad.gif
Esu
Stii ce e cu tine, nu cred ca e nevoie sa iti spuna altii ...
Dar uite pentru ca suntem oarecum in aceeasi postura o sa incerc sa iti dau un sfat : daca simti ca merita atunci lupta pt ce vrei ,ca sa nu ajungi pe urma sa te intrebi "cum ar fi fost daca"
Durerea trece, semnele raman cry.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.