Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Va Plictiseste Īn Momentul Asta?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Cla
QUOTE (jude)
[poate ar trebui deschis si un "Ce va plictiseste in momentul asta?" rolleyes.gif ]

Pe mine ma plicti ca ma plicti.
Īn afara de asta, fiecare vrea niste retete, dar mie mi-e lene sa le scriu.
Si ma plicti extrem sa le mai si mailuiesc biggrin.gif
Erwin
... liniştea pe messenger...
Serenity
Nimic laugh.gif
mdA!
o conversatie pe YM.
desi, cred ca o sa mut asta la "ce m-a amuzat azi"
laugh.gif
Cla
Mi s-a īntāmplat si mie asta.
Nici nu mi-am dat seama pāna ce am īnceput sa casc laugh.gif
Yvonne
Offf. Sant prea plictisita si sa gasesc un raspuns. E ca si cum as fi dedublata.
Serenity
Sarbatorile astea si toate pregatirile de revelion (inca ma hotarasc daca postul e potrivit aici sau ar trebui la "Ce m-a enervat azi") tongue.gif
Cla
QUOTE (Don Quijote @ 29 Dec 2006, 10:04 AM)
Offf. Sant prea plictisita si sa gasesc un raspuns. E ca si cum as fi dedublata.

Asta-i starea perfecta sa scrii aici biggrin.gif
Yvonne
Da? da toata lumea e pe nu-stiu-unde......
Cla
Pai probabil ca n-or avea un plictis ca noi biggrin.gif
calfa
Casa fiu ontopic, incepe sama plictiseascasavad topiculastanou.

Pentruca nustiucum am facutasta dar eu, foarteoftopic, nuammai cunoscut plictiseala deanibuni. sad.gif
Cla
Ei na, cānd ti-ai revenit, stii sa ne scrii ce te plicti wink.gif
calfa
Creca mie maibine fara, Cla. Nicinustiu ce savazic. Savaurez plictisplacut ? Savaintreb dacavaplace ? Mienumiamaiplacut asa casunt tareoftopic. hh.gif Nevedem pecutotul altetopice.

Later edit: sorry.gif Cla, nici prin gand nu mi-a trecut sa produc suparare scriind aici. Cu atat mai putin lui jude ... 44.gif
Cla
Calfa, nu comentez. Am prea mult respect fata de tine wink.gif
Dar las-o si pe jude sa zica ceva, doar e topicul ei wink.gif
jude
Unul care se alinta.
Nefertiti
Asteptarea (mesterilor). blink.gif
Serenity
Scoala cry.gif
Erwin
noapcea niagră fără stele rofl.gif
bobo66

Inactivitatea de pe forum! mad.gif
andra_v
Plafonarea si monotonia de acasa: faptul ca in fiecare zi se intampla aceleasi lucruri.
Afrodita
Ca nu ie doo luni pe cer cum au anuntat aia si io le-am tot asteptat si degeaba blink.gif blink.gif hh.gif

roflmao.gif
Erwin
QUOTE
Ca nu ie doo luni pe cer cum au anuntat aia si io le-am tot asteptat si degeaba


păi dacă n-ai băut destul?! rofl.gif trăbă tomnită treaba mintunaş! drunk.gif rofl.gif
Afrodita
Pai pot bea si 5 kile de ceai, ca doo luni tot nu o sa vad eu rofl.gif N-am "material didactic" pentru alea doo luni cry.gif
N.V.
Cursurile... marmanul asta de cursuri si carti. Si sunt atat de multe incat daca m-as apuca sa-mi tapitez peretii cu ele, mi-ar ajunge si pentru tavan si pentru podea hh.gif

Edit: * a se citi morman tongue.gif
ramona
VREMEA
LINICA
Un contract. mellow.gif
genicon
Faptul ca tre sa stau intins pe spate toata ziua, ca mi-am facut fontul la calculator cat elefantul si... tot n-am ce face cry.gif
fiica_lunii
Mai intinde-te si pe burtica wink.gif
Afrodita
Tre sa dorm si mi-e lene si asta ma face sa ma simt si mai plictisita... Si cand voi termina de rasfoit hanul, atunci sa vezi plictis biggrin.gif Ma rog, o sa ma culc, ce dreq sa fac? biggrin.gif
Peter Pan
atmosfera de la job...prea seriosi si pe scaunelul lui e fiecare....PARTYYYYY FRATILOR !! ce-i amorteala asta?? wink.gif
Anca_M.
In momentul asta ma plictiseste faptul ca suntem la munca desi nu prea avem treaba si mai e si sambata sad.gif(
One_Last_Dance
Singuratatea... ce si-a facut cuib in "camera mea"
yronick
In momentul asta ma plictiseste Hanuancutei.com. Si ma plictiseste urat de tot.
Eleea
Caldura,caldura,caldura mad.gif
Anitra
Totul
Afrodita
Hanul... Plictisitor ca moartea...
Sushi
QUOTE(Afrodita @ 4 Sep 2008, 09:50 PM) *
Hanul... Plictisitor ca moartea...



noaa da tu nu stii ca in viata de apoi incepe dezmatzu? ohyeah.gif
andra_v
Caldura.
Afrodita
Ce n-as da sa ma plictisesc si io de caldura vreo doo saptamani asa spoton.gif Pana una alta mi s-a acrit de ploaie dry.gif

Stiu Sushi, da' momentan nu-s unde e dezmatu', altfel ma indoiesc ca mai apucam io sa scriu aci laugh.gif
Serenity
Tot! VIATA! Doamne, cat pot fi de plicitisita!

Care are vreo idee de ceva, sa nu se rusineze...
Cla
O idee as avea io, Sere. Hai sa cautam pe net vreun programel care sa ne scarpine pe spate biggrin.gif
Ui, asta ar fi o idee la "ce as vrea sa se inventeze", scratchy.exe rofl.gif
Cucu Mucu
Pe mine ma plictiseste ca ma plictisesc asa repede! laugh.gif
Serenity
Si ca sa se oftice multa lume, uite ce zice nenea Cioran:

"Plictiseala o cunosc doar oamenii care n-au un conţinut lăuntric mai adīnc şi care nu se pot menţine vii decīt prin stimulente exterioare. Toate nulităţile caută varietatea lumii din afară, fiindcă superficialitatea nu este altceva decăt realizarea prin obiecte."

Unul din citatele mele preferate rofl.gif
Afrodita
Sa-ti amintesc de Resita? devil.gif harhar.gif
Serenity
Nu trebe, ca am scris pe pagina cealalta laugh.gif Altfel nu mi-as fi permis sorry.gif
Afrodita
Aha... M-am dus pe pagina ailalta ca sa vaz, da' aparent nu te plictisesc prea multe si de ieri tot n-ai scris rofl.gif harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.