Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Arbitrajul La Fotbal
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
mutulica
am vazut premierea la arbitri si mi-am amintit de vesnica ciondaneala... in care arbitri au furat pe fata tot campionatul
la fel de bine au gresit si arbitri adusi de afara, dar pe aia i-au lasat toti in pace
am vazut si cazuri in care arbitri isi trag fata umana si nu sanctioneaza, ca apoi sa pice de fazan pentru ca li se reproseaza asta

Cla
Hoyzer intra la zdup. N-o fi nici primul, nici singurul, nici ultimul...
Kyklos
Să vorbim de arbitrajul din Romānia unsure.gif Miliţică de la Ligă...muşamalizează jocurile de culiese realizate de Lord Jean Blater .

Nea Pinalti de sub Petricica urlă că īl fură arbitri plătiţi de el laugh.gif lista poate continua cu granzii ...Dinamo īmparte jucători īn stānga şi īn dreapta, mituieşte arbitri pentru a fi īn frunte ....
Marcus
Am citit de curand un articol stupefiant din GSP despre un fost candidat pentru un loc de arbitru in Divizia C parca, care nu s-a ferit sa demaste coruptia si hotiile care se fac la examenele de arbitraj. El afirma ca orice "lesinat" care are pile poate fi arbitru. Nu am mai gasit acum articolul, dar daduse exemple clare, cu detalii, si a spus cateva nume.
Evident asta se intampla in urma cu cativa ani. Acum ...
Eclectic
Acum se intampla la fel. ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.