Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Melcii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
The Dude
Acu' nici nu stiu unde era mai bine sa zic ce am de zis, ca mergea si la sex, si la filozofie si la odai si la exploratorium....da daca e cu animale e cu natura asa ca am ales aici.secret.gif

Care va sa zica melcii sunt o afacere tot mai prospera in Roamania, o afacere care e prognozata sa se dezvolte ultrarapid si sa te imbogateasca peste noapte...asa ca am trecut la studiat mai in profunzime chestiunea si ce aflu..???

Melcii sunt hermafroditi...au ambele sexe...sunt deopotriva si fete si baieti...Inmultirea se face in felul urmator: unui melc i se intareste scula....ca la oameni, fie privind o revista deocheata fie din senin...Incepe sa se dea pe langa alt melc si sa ii faca tot felul de avansuri...La captul unei perioade de timp (nesfarsita si enervanta pentru cercetator dar foarte apreciata de melcul ce joaca rolul fetei) cel cu scula tare il da pe spate pe celalalt si il penetreaza cu sete si violenta..Orgasmul nu elibereaza insa sperma ci un lichid vascos care va deveni sperma...Si acu e partea cea mai castoaca....in urma harjonelii asteia amandoi melci raman gravizi ca sa zic asa si la capatul gestatiei amandoi vor dezvolta oua si le vor depune...


Ma gandeam cum ar fi sa se intample la fel si la oameni ???

Mama....n-am mai alerga dupa fete de teama sa nu ramanem. cry.gif ..cine stie poate am sta si noi cu calendarele insemnate prin portofel.....nici nu vreau sa ma gandesc hmm.gif
Yvonne
wink.gif
Cla
Sa fii bucuros ca nu esti barbatus de cal de mare... spoton.gif
The Dude
Mai, cu calutul e un pic corect daca stam sa ne gandim...Adica el o face el o trage...Femelele de calut nu au de ce sa fie prea mofturoase...si asta zic eu ca e un lucru bun pentru calut...calareste si el ce prinde....Da ce te faci daca se combina cu mai multe si pe urma are de gestat ditamai burta de oua ???


Adica si la om si la calut din acelasi punct de vedere lucrurile stau cam la fel , doar rolurile se schimba...unul face si/sau altul sau tot el trage...dar la melc imi pare fascinant ca responsabilitatea revine la amandoi faptasiii in mod egal...si asta imi pare echitabil....dar melc tot n-as vrea sa fiu..
March
QUOTE (The Dude @ 12 Dec 2006, 03:24 PM)
...dar la melc imi pare fascinant ca responsabilitatea revine la amandoi faptasiii in mod egal...si asta imi pare echitabil....

Astia o fac frumos dar cand te gandesti la calugarita aia care il haleste pe babalau in timpul orgasmului.... laugh.gif
The Dude
QUOTE (March @ 12 Dec 2006, 02:35 PM)
Astia o fac frumos dar cand te gandesti la calugarita aia care il haleste pe babalau in timpul orgasmului.... laugh.gif

Pai ce la oameni nu e cam la fel ???

Si la specia noastra femela isi devoreaza masculul ...ce-i drept nu imediat dupa orgasm si nu atat de spectaculos....e mult mai cinica, te haleste dupa aia calculat, meticulos si in doze mici cry.gif
Yvonne
QUOTE (The Dude @ 13 Dec 2006, 08:20 AM)

Si la specia noastra femela isi devoreaza masculul ...ce-i drept nu imediat dupa orgasm si nu atat de spectaculos....e mult mai cinica, te haleste dupa aia calculat, meticulos si in doze mici cry.gif

...si la urma zice ca n-a fost bun... rofl.gif
The Dude
QUOTE (The Dude @ 13 Dec 2006, 07:20 AM)
.. te haleste dupa aia calculat, meticulos si in doze mici cry.gif

si incepe cu ficatzii....


Quijote (superb nick...imi aminteste de un spectacol remarcabil al Adei Milea)...da ma...niciodata nu e multumita. Barem Vaduva Neagra se bucura de masculul ei...cred ca face o criza de bulimie pe fond de orgasm profund...Ca masculul speciei asteia, o fi el mic, mic fata de femela...dar e si "tare'n cric" !! rofl.gif
Yvonne
QUOTE (The Dude @ 13 Dec 2006, 01:34 PM)

Barem Vaduva Neagra se bucura de masculul ei...cred ca face o criza de bulimie pe fond de orgasm profund...Ca masculul speciei asteia, o fi el mic, mic fata de femela...dar e si "tare'n cric" !! rofl.gif

smile.gif homo homini lupus ( bine am zis ?)
Kyklos
De vazut SENATORUL MELCILOR rofl.gif bestial filmul romanesc
Cla
QUOTE (Don Quijote @ 13 Dec 2006, 11:53 AM)
smile.gif homo homini lupus ( bine am zis ?)

Femel feminii pulus rofl.gif
The Dude
Homo homini melcum libidinosus (si muciosus) non datum....speculez si eu tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.