Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cu Ce Meserie Va Pricopsit şcoala ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Kyklos
Cānd am intrat la Grup Şcolar Grigore Moisil Bistriţa am avut profilul TEHNICIAN ĪN PRELUCRĂRI MECANICE hh.gif ....nu era pentru mine ...cānd au auzit că practica din clasa a 10-a o să fie īn atelier ... 44.gif
Īn vară vor ieşi de pe băncile şcoli două promoţii de ecologişti, mai exact eu voi avea statul de TEHNICIAN ECOLOG ĪN PROTECŢIA MEDIULUI . rofl.gif

Ce profil a-ţi terminat unsure.gif şi dacă a-ţi īmbrăţişat aceeaş meserie după terminarea liceului .
axel
Mda, nu ti se potrivea. Lingvist trebuia sa te faci rofl.gif
milimetru
Viperă cu corn ce eşti, axel! biggrin.gif Ai făcut o şcoală specială, ceva, de īţi ştii īnfige "colţii" aşa de adīnc? Hm?...
Kyklos
Actuala Şcoala de Arte şi Meserii (SAM) fosta Profesională a frecventat-o cineva din zonă...nu e o ruşine, din cāte observ se pune accent īn UE...să cunoşti o meserie .
dead-cat
unde-o fi autobuzul? unsure.gif hmm.gif
Kyklos
tongue.gif La depou īl meştereşte un fost profesionist care a terminat la profilul mecanic-auto .
dead-cat
io ma refeream la autobuzul cu oamenii pe care-i intereseaza chestia asta. hmm.gif
Kyklos
Nu am īnţeles o iotă hh.gif
dead-cat
why am i not surprised? unsure.gif why? WHY?
Serenity
Hai mai ca topicul nu e rau... Am putea face oare abstractie de cel care l-a deschis? hmm.gif
Olaf
QUOTE (Serenity @ 2 Nov 2006, 09:56 PM)
Hai mai ca topicul nu e rau... Am putea face oare abstractie de cel care l-a deschis? hmm.gif

Cred ca putem smile.gif
Eu am iesit de pe bancile liceului cu meseria de "Asistent programator", parca. laugh.gif Habar n-am ce trebuie sa fac in aceasta calitate.
Blakut
SI eu tot asistent programator... sau ceva pe-acolo, am un atestat ca stiu sa fac niste chestii... nu mai stiu exact ce.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.