Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce As Vrea Sa Fiu Acum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Cla
Citind la "Unde as vrea sa fiu acum" mi-a venit o idee.
Si anume "Ce as vrea sa fiu acum".
Ce practic ar fi sa fiu urs polar īn Antarctica cānd mi-e foame, as avea destule Pinguin-Snacks pe lānga mine, ar trebui doar sa-ntind laba biggrin.gif

Ce ai vrea sa fii tu acum? rolleyes.gif
dor
Dumnezeu biggrin.gif
ausländer
Initial voiam sa zic pinguin, dar am vazut ce a scris Cla si m-am cam razgandit. rofl.gif

Revenind: un dragon de Komodo. biggrin.gif
SORIN
QUOTE (Cla @ 26 Oct 2006, 04:22 PM)

Ce practic ar fi sa fiu urs polar īn Antarctica cānd mi-e foame, as avea destule Pinguin-Snacks pe lānga mine, ar trebui doar sa-ntind laba biggrin.gif


Coane Cla ...tot mai bine e sa fi Leu, ca aia polari au doar o partida in viata si dupa aia raman cu instrumentu rupt rofl.gif rofl.gif

As zice sa te razgandesti...

Sorin.
Fantasee
Ma uimeste viteza cu care mi se implinesc dorintele. Ieri vroiam sa fiu in ceaunul unui canibal, gata fiarta pentru cina, iar azi mi-am vazut visul cu ochii, in poienita! wub.gif
flori
Fantasee Tocmai voiam sa-ti sar in aparare, da bine ca n-am facut-o ca altfel nu ti se mai indeplinea dorinta! mwah1.gif Da oricum cred ca mai bine era sa cistigi la loto...ba nu mai bine sa fii iubita! Poate de data asta am nimerit-o!
flori
Eu mi-as dori sa fiu un diamant...

user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.