Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Dimineţile Ar Trebui Interzise?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
tikky
Da, nu, poate? laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Eu le-aş interzice numai pe cele care īncep la 6, 7.
Felina
Dimineţile NU ar trebui interzise.
Olaf
Eu le-as interzice numai pe alea in care ma trezesc greu, sau care preced zile ce se anunta neplacute tongue.gif
simonsays
mda, ar trebui interzise; ca si galagia : "diminetile sint interzise intre orele 5 si 8, pentru linistea locatarilor" hmm.gif
Kyklos
Budişti spun că nu e bine să te prindă răsăritul dormind ...o fi adevărat hmm.gif
Olaf
Nu stiu. Ai incercat? laugh.gif
Kyklos
De la o vreme mă trezesc dimineaţa la ora 6.30...mai greu e vara cānd soarele răsare la 4.30
passenger
Nu e bine? blink.gif Pai eu abia spre rasarit adorm... Sa nu mai dorm deloc? hh.gif
Fantasee
NU.
Majoritatea diminetilor mele incep la 6 si uite cat de departe am ajuns: balamucul este la o aruncatura de bat! rofl.gif
N.V.
Eu n-am nici o problema cu diminetile... atata timp cat le petrec dormind. Dar pe de alta parte, cursurile trantite in orar de la ora 8 dimineata, cand nici nu mi-am baut bine cafeaua si trebuie sa ma chinui sa-mi amintesc cum ma cheama ca sa-mi obtin prezenta sunt o problema.. hmm.gif cu toate ca si pe astea le petrec dormind laugh.gif
Michelle
pina la 8 din punctul meu de vedere nu sunt dimineti, sunt nopti!
apoi ,dupa cafea, pina pe la 11-12 lumea mi se pare mai buna,mai frumoasa,mai proaspata...dupa care isi da arama pe fata si devine iarasi rea,aglomerata,disperata,nebuna,sufocanta
in concluzie diminetile sunt rezerva mea de oxigen si nu,nu ar trebui interzise
mutulica
eu le-as prelungi, nu le-as interzice
alysoft2003
Diminetile este niste chestii nocive dom'ne. Trebuieste distruse, ca uite asa se duc de rapa democratia si bunastarea poporului. Si mai e si tineretul, dom'ne. Pai ce sa invete dom'ne tineretul de la diminetile astea? Niste nenorociri, clar. Sa aruncam cu benzina pe ele si sa le dam foc, sa le privim cum se zbat in chinuri inainte sa dispara cu desavarsire laugh.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Colimator @ 24 Oct 2006, 06:42 PM)
Budişti spun că nu e bine să te prindă răsăritul dormind ...

...si mai spun ca le mai trebuie un i in coada. Ai dreacu budisti! rofl.gif
simonsays
ei si tu acuma, si uni carcotasii se ia de toata lumea. ai dreacu pruteanistii astia ! rofl.gif ce dracu omule, tu inca mai citesti posturile respectivului ? laugh.gif
Cucu Mucu
da, bre, cand am zi plicticoasa ma face sa rad...
Olaf
Simon, tu nu stii ce shou iese pe aici. laugh.gif
dor
La mine diminetile incep la 6 teoretic, da' de fapt pe la 5.
Nu diminetile ar trebui interzise ci mersul la servici/ scoala ar trebui interzis la ora asta
mutulica
budisti nu sunt aia de umbla dupa dalai lama?
ca la aia cine se scoala de dimineata e impuscat pe munte... la aia diminetile e nocive

alysoft2003
Nu mey, budistii sunt aia de umbla pe la bude laugh.gif
simonsays
atunci curiosii sunt aia care umbla pe la ... uff ... toba de esapament ? biggrin.gif
Sushi
QUOTE (mutulica @ 25 Oct 2006, 06:44 PM)
ca la aia cine se scoala de dimineata e impuscat pe munte... la aia diminetile e nocive

vaaai si io cum imi cautam religia potrivita... Mutulica ma primesti si pe mine la tine-n buda?
Data'q
Mie-mi plac diminetile ce-ncep la 6 fix... Ca pan' m-apuc de treaba se face oricum 7:30... tongue.gif
Ei si? Asa stiu si eu ca daca tre' sa plec la o ora sa ma trezesc cu una si jumatate mai devreme...

Si n-as vrea sa se interzice!... Deloc!!! nonono.gif Am cel mai mult spor in the morning... Sssomebody ssstop meee!
Yvonne
Ma trec fiori. Adica cum sa interzicem diminetile ? Ce va inlocui ultimile imagini ale viselor, primele priviri aruncate pe fereastra, cascatul inabusit dupa maneca pijamalei, parul revasit pe ochii intredeschisi, sarutul de dimineata, aroma cafelei prosapete, gustul de menta al pastei de dinti, planurile zilei cu bucurii si tristeti, gandul la prima pauza...nu diminetile nu pot fi interzise....sint masa pe care ziua isi arunca zarurile.
Mrs. Rogers
Nu vreau sa aud de dimineta , eu ma trezesc la 5:30 devil.gif
Yvonne
Toxic, stiu cum se vede orasul la ora aceea prin geamurile nespalate ale tramvaielor. Si chipurile oamenilor. Trist.
Cla
Ziua ar trebui sa īnceapa cu seara, hai sa zicem de pe la vreo opt.
Īncepem ziua la TV cu seminte si o terminam dimineata biggrin.gif
Yvonne
Nu-mi plac semintele, nu-mi place la televizor, mai bine cafeaua de dimineata. In camasa roz.
Cla
Pai tu da, dar nu baietii ...
Yvonne
De ce nu ? facem o intalnire de dimineata la cafea in pijamale roz. rofl.gif
Cla
QUOTE (dificila @ 6 Nov 2006, 02:35 PM)
De ce nu ? facem o intalnire de dimineata la cafea in pijamale roz. rofl.gif

rofl.gif roflmao.gif clapping.gif
Let's party on pink biggrin.gif
alysoft2003
Ok, tu ai spus-o harhar.gif Acum sa trecem la fapte laugh.gif
Yvonne
Cafeaua o dau io. ohyeah.gif
Yvonne
Cine se anunta ?
alysoft2003
Cu pijamalele, ne descurcam fiecare (a mea poa' sa fie albastra?) tongue.gif
Yvonne
Ne. ROZ . Obligat-fortzat. Puteti sa aduceti si animalutzele preferate....asa sa fie de aducere - aminte. rofl.gif
alysoft2003
Pai .... pot incerca laugh.gif Numai ca animalutul meu preferat e ditamai bestia. Daca se sperie vre-un invitat si imi sare in brate? Bine, daca e invitata, nu spun nimic tongue.gif
Yvonne
Animalutze de plus. La ce te gandeai ?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.