Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Scorul Avertismentelor La Han
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Cla
Demult ma intereseaza asta.
Eu ma laud cu 5 īngalbenite, am crezut ca se sterg cu vremea, da' canci tongue.gif
Voi cu cāte v-ati pricopsit?

Virginilor fara avertismente, o sa va vina rāndul si voua ohyeah.gif laugh.gif
Kyklos
Eu unul din cauza la OCTĂVEL cu parfumurile lui cu tot devil.gif
Cla
I-au putit parfumurile sau ai fost obraznic? biggrin.gif
axel
Exista unii cu 6+
Cla
Nu conteaza ce exista axel, daca te bagi aici zici cāte ai tu wink.gif
Kyklos
Am vorbit prea elevat ...s-a supărat conaşul hh.gif ,dar mulţumesc prin această cale pls.gif tot conaşului care a observat că trec printr-o pasă proastă ...atunci cānd a devenit dictator ,acuma nu mai mai e dictator ci BIG BROTHER pls.gif .
axel
QUOTE (Colimator @ 23 Oct 2006, 09:17 AM)
Am vorbit prea elevat ...

rofl.gif rofl.gif rofl.gif
In your sweetest dreams only wink.gif
Catalin
4 dar nu se mai vad... sad.gif
ausländer
Dupa cum ar zice Cla, sunt virgin la capitolul asta. tongue.gif
Kyklos
Cānd ajungi la nivelul de dezvoltate a lui Cla ...peste 5000 de mesaje mai vorbim , eşti la īnceput de drum ... wink.gif
Olaf
QUOTE (Colimator @ 23 Oct 2006, 01:43 PM)
Cānd ajungi la nivelul de dezvoltate a lui Cla

In avertismente, sau ce? rofl.gif
Kyklos
Se poate spune şi aşa ...īn 5000 de mesaje cu sigurantă se mai strecoară şi cuvinte ne la locul lor tongue.gif
Olaf
Daca din 5000 doar vreo 10% spun ceva... degeaba sunt 5000. wink.gif
Kitty
Si eu sunt virgina, ca sa zic asa...si in 1000 de mesaje am stiut sa ma abtin, acum sa nu credeti ca doar pt ca sunt fata si teoretic sunt mai delicata am reusit aceasta performanta...asteptati sa ma intalniti si-apoi mai vb tongue.gif
alysoft2003
Eu sunt la +1. Mi-a scapat intr-un topic o poza cu un preot (am inteles apoi ca era parintele Cleaopa). Dar sunt o tanara speranta, promit mult laugh.gif
simonsays
QUOTE (Kitty @ 23 Oct 2006, 04:12 PM)
Si eu sunt virgina, ca sa zic asa...

mda, misto, toGmai ai inaugurat conceptul de "virginitate, ca sa zic asa" rofl.gif

io-s de parere ca dictatorul, ca sa zic asa, e cam..aa.. dictator laugh.gif : nu da voie domle, suPT nici o forma sa cresti peste 5 ! (legal; ailalti is mai jmecheri, au o pila la patron ! rofl.gif )
N.V.
Musai sa ma laud si eu cu virginitatea mea pana mai pot innocent.gif
Kyklos
Eu zic că sunt persoane futile prin zonă rofl.gif e tare cuvāntul care l-am īnvăţat īn seara asta
colectionara
Doua. Ce vremuri... smile.gif
N.V.
QUOTE
e tare cuvāntul care l-am īnvăţat īn seara asta

Si ce dragut ca te-ai hotarat sa-l impartasesti cu noi sleep.gif
Kyklos
Neologism..nu face parte din cultura suburbană unsure.gif
mutulica
sunt mai putin virgin... am incasat 1
Cucu Mucu
bre, ca sa zic asa, si eu tot virgin sunt... deocamdata...
simonsays
QUOTE (N.V. @ 23 Oct 2006, 11:50 PM)
Musai sa ma laud si eu cu virginitatea mea pana mai pot innocent.gif

pash.gif ei, lasa, ca trece hug.gif

acu', domnu', cela cu scoala mai mult chiulita. ne esplicati si noua ce inseamna 'futil' ? ca poate doamne fereste, il luam de abreviere de la 'foarte util' ... iar sfaturile domniei voastre sint extrem de .. hmm.. futile ? unsure.gif
Olaf
spoton.gif laugh.gif
Kyklos
Futil e un franţuzism .... o persoană futilă nu e ceea ce pare , aparenţele īnşeală , un neologism care stārneşte rāsul , dar poate fi luat drept o jignire ...*futil - cineva lipsit de valoare , inutil , e neserios ....nu-i putem spune că e futil mai cu seamă unei domnişoare Auzi donmnişoară de la o vreme ai devenit futilă...
simonsays
ce futil esti cand scrii cu dexonline la indemana... wub.gif
N.V.
QUOTE (simonsays @ 24 Oct 2006, 03:30 PM)
QUOTE (N.V. @ 23 Oct 2006, 11:50 PM)
Musai sa ma laud si eu cu virginitatea mea pana mai pot innocent.gif

pash.gif ei, lasa, ca trece hug.gif


Si asta-o fi bine, o fi rau, sau o fi pur si simplu ..... aaaaaa, cum ii zice? hmm.gif......a, futil ? laugh.gif
Marcus
QUOTE (colectionara @ 23 Oct 2006, 11:07 PM)
Doua. Ce vremuri... smile.gif

De ce doua? ohmy.gif Te stiam fata cuminte. rolleyes.gif
nefertiti-old
Eu am 1. Motivul se numeşte Talusa rofl.gif .
Olaf
QUOTE
Motivul se numeşte Talusa


Adica "eehei, ce vremuri!" laugh.gif
nefertiti-old
Eeeheee, exact! laugh.gif
simonsays
QUOTE (N.V. @ 24 Oct 2006, 10:43 PM)
Si asta-o fi bine, o fi rau, sau o fi pur si simplu ..... aaaaaa, cum ii zice? hmm.gif......a, futil ? laugh.gif

da



devil.gif
ausländer
QUOTE (Colimator @ 23 Oct 2006, 02:43 PM)
Cānd ajungi la nivelul de dezvoltate a lui Cla ...peste 5000 de mesaje mai vorbim , eşti la īnceput de drum ... wink.gif

Domnu'.... Ca si fapt divers, sunt ceva mai vechi la Han decat tine wink.gif Daca n-as avea ce face probabil m-as apuca si eu sa scriu la toate topicurile posibile si imposibile ca sa ajung la 5000 de posturi [nu insinuez ca ar fi facut asta Cla].... Insa de ceva vreme incoace ma invart intre jurnal si poiana. Capisci?
Fantasee
Zero avertismente pana acum ... and counting! biggrin.gif
Michelle
like a virgin... whistling.gif whistling.gif whistling.gif
colectionara
QUOTE (Marcus @ 24 Oct 2006, 10:47 PM)
QUOTE (colectionara @ 23 Oct 2006, 11:07 PM)
Doua. Ce vremuri... smile.gif

De ce doua? ohmy.gif Te stiam fata cuminte. rolleyes.gif

M-am distrat "tip chat" in Filosofie si am facut misto la Perle, parca de erori de gramatica din regulamentul hanului, dar s'ar putea sa le incurc si sa fi facut misto de altcineva. In orice caz, de cineva care merita ohyeah.gif.

Intre timp mi se pare ca toti care merita si-au primit destule si tot degeaba, nu ma mai atrage tongue.gif.
fis_tic
irefutabil
bdl
5 si sint in crestere.... tongue.gif
Motive? Mihai, Thunder, Mihai, abureala, Muhai ,religia, Mihai, femeile, Mihai, ....etc samd
Felina
Unu, de la dragoste si sex, am facut misto la greu de o gagica, nu mai stiu cum o chema, aia cu 'inesteticele comedoane' sau asa ceva. tongue.gif
Cla
5 cu 0 conduc laugh.gif
actionmedia
QUOTE (bdl @ 25 Oct 2006, 05:02 PM)
Muhai

Cu asta cred ca isi mai iei un avertisment, pentru greseli de ortografie. laugh.gif

Nu pot sa cred ca nu a bifat nimeni "sub zero", vroiam sa bifez eu, dar m-am razgandit in ultima clipa.

Cine, eu? Deocamdata nu am nici un avertisment. Desi cred ca am fost pe aproape de cateva ori. De fapt cred ca o data am fost extrem de aproape tongue.gif
plictisitoru
Zero. sad.gif Ceva nu-i in regula cu mine. hmm.gif Straduinta zadarnica pana acum... unsure.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.