Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Anunt!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Sushi
Daca este vreun milionar pe han sa ma contacteze URGENT pe privat, is dispusa sa ma marit instantaneu numa sa nu ma duc la lucru azi!
contraste
Poate fi şi poligam?
Sushi
amu deja e prea tarziu, c-am ajuns deja la lucru sad.gif
mdA!
buey, Carmelito, poate te salvai macar pentru poimaine... cand.. tot la serviciu o sa te duci!
io zic sa il iei si poligam, si impotent, si chel (iti trece de sughit).
Sushi
QUOTE (mdA! @ 15 Oct 2006, 04:06 PM)
buey, Carmelito, poate te salvai macar pentru poimaine... cand.. tot la serviciu o sa te duci!
io zic sa il iei si poligam, si impotent, si chel (iti trece de sughit).

noaaa bine, daca ziceti voi il ieu! Numa' sa apara cat de curand ca nu mai am rabdare si nici pofta sa mai lucrez... mad.gif
Titus Herbert
Daca e femeie? ohyeah.gif
mdA!
daca e femeie, s-o adopte. vorba e s-o scape de munca.
Sushi
da, sa ma adopte, sa ma infieze, sa ma pieptene, faca-mi ce-o vre numa sa nu mai trebuiasca sa vin la serviciu!
Olaf
QUOTE (Carmelita @ 15 Oct 2006, 06:49 PM)
faca-mi ce-o vre

Sa te trimita la serviciu... rofl.gif
mdA!
Olaf, cat cinism!
roflmao.gif
Erwin
şi īn ce să fie milionar? īn lei vechi sau īn euroi? rofl.gif
de ce nu īţi dai demisia? decāt o slujbă la care n-ai chef să te duci mai bine te apuci de altceva care īţi place... smile.gif
Sushi
gata c-am trecut peste faza. azi o fo soare si asa de frumos afara, am dormit pana la 11 si m-as fi dus la plimbare da' noa... dupa lupte seculare m-am mobilizat si am facut fatza.
Milionarul tot il astept ca nu se stie niciodata cand ma mai pusca lenea...
Sushi
QUOTE (Erwin @ 15 Oct 2006, 11:16 PM)

de ce nu īţi dai demisia? decāt o slujbă la care n-ai chef să te duci mai bine te apuci de altceva care īţi place... smile.gif

apoi amu stii cum ii si cu placutul ca nu-ti poate place in fiecare zi... unsure.gif
Cla
Carmelita, mai am 2 milioane si ceva de dinari jugoslavi din '84, merge? spoton.gif
Cred ca ajunge pt un piaptan rofl.gif
flori
Care-i problema!? Romania-i plina de milionari si nici la serviciu nu au unde sa te trimita!
Erwin
QUOTE
Care-i problema!? Romania-i plina de milionari si nici la serviciu nu au unde sa te trimita!

si putem adauga zisa: "Noi nu suntem capsunari" rofl.gif
Cla
Mai, am o idee: Voi īmi dati milioanele si eu va dau de lucru spoton.gif
mutulica
ce drac iti trebe milionar?
de ce nu iti iei miliardar, ca sa il lasi milionar?
Cla
Super! Il lasi pe saracu milionar roflmao.gif
Mrs. Rogers
Anunt !

In seara asta am cumparat brad si l-am impodobit . Casa miroase puternic a brad . wub.gif
Nu caut nimic, doar vreau sa ma laud , daca si asa anuntul e gratuit
Cla
QUOTE (toxic @ 26 Nov 2006, 05:50 AM)
Casa miroase puternic a brad . wub.gif

A mea a sarmale. Cine-i mai tare? tongue.gif
Mrs. Rogers
Tu esti mai tare biggrin.gif
Pai acum mi-e clar de ce ma apuca foamea cand discut cu tine devil.gif devil.gif
John B
QUOTE (toxic @ 26 Nov 2006, 06:50 AM)
Anunt !

In seara asta am cumparat brad si l-am impodobit . Casa miroase puternic a brad . wub.gif
Nu caut nimic, doar vreau sa ma laud , daca si asa anuntul e gratuit

Nu e cam devreme?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.