Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:[caut] Montare termopan in Timisoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Recomand Serviciu, Caut Serviciu [Prestari Servicii]
nefertiti-old
Īi rog pe cei din Timişoara să īmi recomande nişte firme care montează termopan.
Marian M
Iti nu iti recomand ca am mai recomandat cuiva si a ajuns la Protectia Consumatorului cu ei. biggrin.gif
Ma informez despre altii si iti spun.
Kyklos
Ai mei cand au pus termopane ....au avut de curatat pardoseala noua o saptamana hh.gif .
Mihai
QUOTE (Marian M @ 8 Oct 2006, 01:00 PM)
Iti nu iti recomand ca am mai recomandat cuiva si a ajuns la Protectia Consumatorului cu ei. biggrin.gif
Ma informez despre altii si iti spun.

Te invit sa lansezi un topic nou, cu titlul "Nu recomand + numele firmei", pentru ca altii sa se fereasca sa apeleze la ei.
Sau cel putin anunta aici despre ce firma e vorba. smile.gif
Erwin
Nefe, coboara la parter, ai langa tine firma care mi-a montat mie si sunt foarte multumit. Prometalic. smile.gif
Endgegner
Te bagi la TMD Deriva, baieti faini toti.
nefertiti-old
Erwin, īn cīt timp ţi-au lucrat ăia?
Erwin
A durat cu 3 zile mai mult aducerea lucrarii (fabrica este la Oradea) decat era prevazut, cele trei saptamani, montajul a durat aproximativ 6 ore pentru 2 ferestre si un balcon. Aici am avut mesterul meu care l-a ajutat pe cel de la firma (singurul). Totusi sunt multumit de calitatea ferestrelor, profile weka si feronerie roto la un pret accesibil.
Nefertiti
Nu mai ştiu dacă te-am īntrebat... ăştia repara ce e de reparat după sau nu?
Cla
rofl.gif daca-s mesteri, nu-i nimic de reparat
Erwin
ba e, Cla, că mai īntāi se scot geamurile vechi şi rămāne cam naşpa pe margine, că blocurile sunt făcute din beton armat cu puşcăriaşi, pe vremea cealaltă... iar cei care montează geamurile lasă pervazele īn seama ta, trebuie să plăteşti alt meşter care repară tencuiala şi văruiala după... tongue.gif

mutulica
eu am apelat la dc new mode.. par ok
Cla
QUOTE (Erwin @ 3 Nov 2006, 10:51 PM)
ba e, Cla, că mai īntāi se scot geamurile vechi şi rămāne cam naşpa pe margine, că blocurile sunt făcute din beton armat cu puşcăriaşi, pe vremea cealaltă... iar cei care montează geamurile lasă pervazele īn seama ta, trebuie să plăteşti alt meşter care repară tencuiala şi văruiala după... tongue.gif

Hai serios... daca asa e cum tu spui, īmi piere cheful sa ma īntorc acasa.
Si nici n-as avea chef sa leg ceva cu sārma, ca merge si-asa...
Nefertiti
Ăăăăă, acum mi-a venit īn minte... dar cu gemurile vechi ce se īntīmplă, īmi rămīn pe cap???
Zed
Vezi ... daca aveai numarul de telefon de la tanti aia din Bucuresti ( care-ti trecea des pe sub geam tipand ) , erai om facut acum rofl.gif

Glumesc . mwah1.gif
Nefertiti
Eeeeeh, daaa... rofl.gif . Deşi... aia urla după fier vechi!
Zed
hmm.gif Bate niste cuie-n ele si mai da-i 2 balamale . Spune-i ca super-oferta ! rofl.gif

Acum serios , intreaba vecinii , poate are careva nevoie . smile.gif
Nefertiti
laugh.gif

Da... pīnă acum nu m-am gīndit la asta. Dar am timp, pīnă apar meşterii lu' peşte.
Erwin
Hello!
Da, geamurile vechi le dai la tiganii care cara gunoiul cu caruta... smile.gif ti le iau ei, contra cost!
Gabici
As vrea sa redeschid topicul. Imi recomanda cineva firma din Oradea? Sau macar ma lamuriti cu Kommerling (Lissim) ca sunt mai scumpe dar cica nu contin plumb si au unicele cu certificat de garantie Green.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.