Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Due The Dude!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Mihai
Scrieri, ganduri, amintiri din viata lui The Dude veti putea citi in cadrul acestui Jurnal.

Lectura placuta! smile.gif
The Dude
Due The Dude...the wholle story.....pai de unde naiba sa incep ???....eu zic ca nu-i decat o cale..sa incep asa cum se cuvine, adica chiar cu inceputul.


Nasterea mea, s-a produs intro ploiasa noapte de vara pe la orele 21.
Era o zi de Miercuri si nasterea ca atare nu a avut nimic deosebit fata de toate celelalte nasteri.

Imi amintesc ca m-au impresionat inca de la inceput detaliile evenimentului, si ca nici azi nu pot sa imi explic de ce trebuie sa apari pe lume, in pielea goala, cu o femeie in dureri larg deschisa langa tine, care culmea e chiar mama ta aflata in aceasta pozitie indecenta in care daca ai noroc nu ai sa o mai vezi si alta data; cu o sumedenie de spectatori si spectatoare prin preajma....si intro incapere in care albul predomina...

De ce trebuie sa iti iei din prima una peste cur in locul unei civilizate urari de bun venit ??... de ce primul lucru pe care toti cei de fata vor sa il afle in legatura tine e cu ce ai venit pe lume purtand intre picioare, si de ce trebuie musai sa curga si sange la tot spectacolul asta ???

Cred ca faptul ca lucrurile se petrec asa cum se petrec spune foarte multe oricarui prunc despre lumea in care tocmai paseste. Pai daca ne-am naste si noi la patru ace, daca am cobori pe lume dintro caleasca, vreun avion charter ceva, daca am fi intampinati la sosire de oficiali cu o mica ceremonie acolo, sigur ca ar trebui sa avem pretentii, dar asa....inca de la inceput lumea miroase a bordel...
The Dude
....si miroase asa taman pentru ca ea nu este altceva decat un mare bordel.
Multi m-au numit inteligent pentru constatarea asta...eu nu credeam pe atunci, dupa cum nu cred nici acum ca lucrurile stau sau au stat vreodata intrutotul asa...dar asta e alt capitol al povestii; important e ca spre deosebire de altii, care trec pana la capat prin viata fara sa afle despre ce a fost vorba, eu am avut inca de la inceput o parere.

Trec acum peste zilele in care eram bombardat cu tot felul de informatii despre rahatul in care tocmai pasisem, dar nu fara sa amintesc despre obiceiul ala idiot de a ghiftui nou nascutii cu lapte...Luni de-a randul...mic dejun, dejun, cina...un singur si unic meniu: LAPTE....d-aia plang bebelusii cat e ziua de lunga
The Dude
Anyway....daca lumea este un bordel atunci ea trebuie tratata ca atare, mi-am zis...si am avut atunci prima erectie ...
Mama n-a avut lapte, asa ca am supt de la o doica..(buna rau). Cale de aproape un an ne bateam pe tatele ei, eu si fiesu.
Inca de pe atunci mi-am facut din " a manca" o adevarata placere, si pentru ca bebelilor le este permis orice am inceput sa imi abuzez doica, mai intai cu pipaieli si apoi tot asa, din baza in baza cum zic americanii "all the way"...
In felul asta pentru mine ea era "babysitter" iar eu pentru fiesu am devenit "motherfucker"...o adevarata relatie....
The Dude
Acu' eu stiu ca e greu de digerat o chestie ca asta....Multi vor zice ca un pusti la un an n-are cum sa aiba o relatie sexuala cu o femeie...Eu m-am gandit chiar atunci ca nu voi fi crezut asa ca am facut poze...asa cum se faceau atunci, alb-negru pe film...Singura problema pe care am avut-o in perioada relatie mele cu distinsa mea doica a fost aceea pe care o au in general toate persoanele scunde in situatii similare...adica mai exact a cuplurilor cu talii mult diferite...si ea consta in neajunsul: cand prinzi tzatza scapa putza...cand pui putza, scapa tzatza...asta e...da pana la urma "cu grija si cu rabdare faceam chiar ca unul mare"
The Dude
Daaaa, revazand poza de mai sus...ce fata frumoasa...ce vremuri de mult apuse....Heheheiii, tinerete....
Dar aventura mea cu doica n-avea cum sa se termine bine, si intro zi m-am spart la gura intrun cerc de prieteni la o de-abushilea, si totul a iesit in vileag...Doica umilita a trebuit sa se mute, iar eu am fost imediat si fara nici un menajament intzarcat !!!
The Dude
Marturisesc ca mi-au lipsit mult tzatzele de femeie chiar de a doua zi...dar daca stau sa ma gandesc mai bine, acum in ceasul confesiunilor,mi-au lipsit mereu din ziua aia, si din cauza acestei dureroase lipse, ori de cate ori am mai avut prilejul in viata sa le reantalnesc, m-am agatzat de ele cu dintii...ca inecatul de un pai si nu am vrut sa le mai dau drumul rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.