Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lumină şi culoare
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Arta Vizuala
Kyklos
Lumină şi Culoare(Tema Libera)

M-am gandit sa animez atmosfera la han printr-un concurs foto , ceva inedit ....

Perioadă postare: 30 septembrie - 7 octombrie (inclusiv)
Perioadă votare: 8 octombrie - 11 octombrie

Desemnare cāştigător: 12 octombrie
Număr maxim de fotografii per participant: 3

1.Nu sunt permise comentarii pe topic decat dupa desemnarea castigatorului.
2.Nu sunt admise imagini care provin din alte surse.
3.Nu e permisa votarea operelor postate de acelas forumist.
4.Fiecare fotografie va avea un nume.

Kyklos
Accent-SEPIA
Kyklos
Te-am asteptat-Sepia
Blakut


Nu stiu cum poate cineva verifica originalitatea fotografiilor... Adica cine poate sti ca eu sau altcineva nu le-a copiat de undeva. Se pare ca trebuie sa mergem la incredere...

Cat de prelucrate au voie sa fie pozele? Am o poza colaj (facuta din mai multe lipite la un loc)? Anyway, eu le postez si daca nu-s ok asta e...



Gemeni:(contrast marit)
Blakut
Portret:(contrast)

(aia e o floare pe care am facut-o din sarma, din pacate nu se prea observa metalul din cauza ca limita de marime e de 150k)
Kyklos
In privinta comentarilor ...ma refer la poze....sa nu ne apucam sa criticam ....eu zic ca e mai bine la final atuncea putem spune ca poza X e mai buna decat poza Y.

Cum am spus si mai repet ...tema e libera....oricine isi poate posta opera , juriul alege...adica noi cei de la han printr-un sondaj pus in 8 octombrie.
Blakut
Clipa eterna:
Mihai
Concursul a fost mutat la adresa http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=83&t=8136

Va invit sa participati acolo, topicul acesta fiind inchis.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.