Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pisica Lunii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Floridecamp
Mi-am inscris pisica din posesie la concursul whiskas sa primeasca voturi si sa iasa miss.
http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html#pics Este pe a 4-a pagina si o cheama Duţa.
Este o cea mai simpatica , frumoasa, desteapta pisica din cate ati vazut in ultimul timp.Dupa ce veti vota veti fi mai fericiti pentru ca ati facut ce trebuia , ati votat pisica care trebuia sa castige.
Votati pentru Duţa! laugh.gif
Cla
Dupa ce am dat peste Cezar sau Brutus al lui bogho, prefer soarecii spoton.gif
Nu te supara, atātea māte am avut ca prefer cārnatii din pod, no matter ce fac mātele si sobolanii biggrin.gif
Floridecamp
Ei dar suaricii nu sunt atat de pufosi , alintati si simpatici ca pisicile . rolleyes.gif
gmml71
Fetita mea e innebunita dupa pisici iar mie nu-mi plac deloc deloc deloc devil.gif ,totusi e animalutzul tau asa ca tie trebuie sa-ti placa iar Duta chiar e dragalasa asa ca am votat-o thumb_yello.gif
Mihai
Bine ati venit la Han, gmml71 si Floridecamp! han.gif
gmml71
Bine v-am gasit clapping.gif
Floridecamp
Multumesc de bun venit multumesc de vot.
Duţa s-a mutat pe a 8-a pagina. Macar aici stiti ca voturile voastre conteaza, ajuta o pisica draguta si lenesa sa castige.Nu dureaza mult , doar cateva secunde, secundite,secundele. biggrin.gif
n'ai-b'ai
ce dulce e, in poza asta parca acum s-ar fi intors de la chef laugh.gif
Cla
Asta-i pisica mea a lunii.
Textul tradus: "Doamne, daca tot nu pot sa slabesc, macar fa-i pe ceilalti obezi" laugh.gif
Floridecamp
Pisica din poza e slaba.Obsesia pentru manechine slabe si in randul tinerelor pisici spoton.gif
A mea e plinuta si fericita laugh.gif
Sa nu uitati sa votati .S-a mutat pe pagina 10 pisica mea draga Duţa
http://www.whiskas.ro/concurs-pisica-lunii.html#pics
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.