Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cele Mai Sexy 100
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Vedete si anti-Vedete
Mihai
Revista FHM a desemnat cele mai sexy 100 de femei din lume.
Printre ele, se numara romancele Letitia Beraru (are o emisiune la PrimaTV - 'Te Iubesc!'), Nadira (cea de la BB), Andreea Raicu, Andreea Marin. Cea mai sexy romanca a fost considerata Monica Barladeanu, iar cea mai sexy femeie din lume a fost desemnata Halle Berry.
genicon
Stau cu topul in fatza si ma minunez! blink.gif Ce cauta Britney pe 2??? Ce cauta Anna Lesko in top? (locul 29, cand in urma ei sunt persoane ca Tiffani Thiesen, Catherine Zeta-Jones sau Jaime Pressley - am zis nume mai cunoscute). Am remarcat insa o gramada de fete frumoase, de care nu am auzit pana acum... Stiti cumva cum pot face rost de numerele lor de telefon? biggrin.gif
ypsilonalpha
Mai, voi ma enervati, zau! biggrin.gif Cum, a aparut FHM si eu nu stiu? Las' ca pun eu mina pe el miine ... sa vezi atunci comentariu.
AIWA
Nu pot spune decat...penibil
CZJones in urma lui A Lesko????
cretze
QUOTE (AIWA @ Jun 17 2003, 11:34 PM)
Nu pot spune decat...penibil
CZJones in urma lui A Lesko????

... daca arde-n flacari 50.gif ... blush.gif ...


Cretze ph34r.gif
leantza
shi cum adica Andreea Marin in top, ma? voi va batetzi joc de populatzie???? blink.gif
ypsilonalpha
Ma frate, ia stati asa, vad ca opiniile se bat cap in cap, mai bine ne facem propriul top ... Top 3 Romania si top 3 Restul lumii. Pe urma, pareri, comentarii, fluieraturi admirative, etc.
Eu primul:

Top 3 Romania:
1. Monica Birladeanu
2. Ileana Lazariuc
3. Andreea Raicu

Top 3 Restul lumii:
1. Ali Landry
2. Laetitia Casta
3. Uma Thurman

Sint curios citi aderenti o sa stringa initiativa asta smile.gif (Votarea e deschisa si pentru doamne wink.gif )
genicon
Uite ca ma bag si eu smile.gif

Romania:
1. Tipa care prezinta stirile MTV (nush cum o cheama)
2. Ileana Lazariuc
3. Catrinel Menchia

Strain:
1. Lil Kim
2. Danii Minogue
3. Gwen Stefani.

Hmm... astea mi-au veint acum in gand... daca apar modificari, va anunt smile.gif
ypsilonalpha
QUOTE (genicon @ Jul 20 2003, 12:07 PM)
1. Tipa care prezinta stirile MTV (nush cum o cheama)

O fi Kitty Cepraga (zisa si "domnisoara 3 * 7 = 27") ?!? ca nici eu nu le prea cunosc ...

genicon
Au, nu! In nici un caz Kitty! Aia nu-mi place de loc smile.gif

E o tipa bruneta, slabutza, foarte bronzata si cu un buric marfa smile.gif
funsms
In legatura cu acest subiect va spun ca un prieten de`al meu a castigat acel Fiat dat ca premiu pentru cei ce voteaza la acest concurs. 40.gif
genicon
I-auzi, Ypsi! Te-ai scos! tongue.gif Tu ai inceput acest "concurs", asa ca tu dai un Fiat castigatorului. Si avand in vedere ca doar eu am raspuns, iar "organizatorul" nu se pune... astept cu nerabdare cheile laugh.gif
Valheru
monica barladeanu
halle barry
cathrine zeta jones
uma thurman
ypsilonalpha
QUOTE (genicon @ Aug 6 2003, 11:48 PM)
I-auzi, Ypsi! Te-ai scos! tongue.gif Tu ai inceput acest "concurs", asa ca tu dai un Fiat castigatorului. Si avand in vedere ca doar eu am raspuns, iar "organizatorul" nu se pune... astept cu nerabdare cheile laugh.gif

laugh.gif Cheile de la un breloc in forma de Fiat, desigur laugh.gif
genicon
Bune si alea... macar sa para ca sunt de la real thing, sa ma duc si "ieu la discotieca" sa le pun pe masa si sa vina calare pe mine fetele... ca asa se procedeaza mai nou laugh.gif
Emyro24
Catherine Zeta Jones e cea mai tare. E super. E drept ca are si poze in care nu arata bine.
Romance ? Sunt fete la noi pe strada mai sexy si mai frumoase decat cel putin jumatate din Top 100.

Monica Barladeanu, Alexandra Mutu
Nana Floare
QUOTE
Catherine Zeta Jones e cea mai tare.


bop.gif Faci o confuzie...Sharon Stone e cea mai tare din parcare. tongue.gif
ypsilonalpha
he he ... poate acu' > 10 ani, pe vremea lu' Total Recall, de-atunci s-a cam zaharisit, i s-a dus ... Gloria, ca sa zic asa rofl.gif
Nana Floare
...nu stiti voi ce-i bun...va lasati ademeniti de pipitzele astea tinere gen Britney S... sad.gif
Antont
Io personal m-as lasa ademenit de o pipitza gen Britney anytime, si fara sa ma gindesc de doua ori ohyeah.gif spoton.gif .....Si nu numai odata ohyeah.gif ....
Nana Floare
...adeka daca-ai avea de ales intre Sharon si Britney, ai alege-o pe ultima? ohmy.gif sad.gif blink.gif
Antont
Mi-e clar care din ele doua are mai multa experienta biggrin.gif , da' io pesonal as alege-o pe Britney ohyeah.gif ...
Nana Floare
...e genul care ti-ar cere s-o faceti in masina, pe malul raului, intre tufe... wink.gif
Antont
Pentru ea sau Christina Aguilera m-as sacrifica ohyeah.gif rofl.gif rofl.gif ...
Nana Floare
numa' sa nu o invite si pe Madonna, ca tot s-au pupacit...si cu Madonna...nu-i joaca...ai de lucru... biggrin.gif
Antont
Pe Madonna i-o las lui Sharon rofl.gif ...
persephona
spoton.gif La categoria asta o includ pe Angelina Jolie.
Ce daca e un pic... blink.gif Alegerea asta o fac cu deplin simt de raspundere, avind in vedere ca prietenii mei stiu: Angelina e singura pentru care as trece "de partea cealalta" a baricadei sexului.
Antont
Pentru Angelina Jolie si eu as renunta la Britney ohyeah.gif ...
Nana Floare
...frumos spus...si io as trece pentru Sharon...cat o-i fi io de gay, nu pot sa uit Basic Instinct... si cum se manifesta pe-acolo rolleyes.gif
Nana Floare
da' Angelina asta ii straight sau bi? unsure.gif
Antont
QUOTE (Nicodim @ Dec 14 2003, 04:25 PM)
da' Angelina asta ii straight sau bi? unsure.gif

Daca ma intilnesc vrodata cu ea promit sa te informez after rofl.gif rofl.gif ...
Mistinguett
Angelina e str8 dar a spus intr-un interviu ca este "open" la orice posibilitate. A experimentat la viata ei.

Revenind la topic, Salma Hayek e sexy (desi nu pot sa spun ca o simpatizez in mod deosebit).
Nana Floare
...azi dimineata am vazut-o si io pe Angelina asta intr-o revista...o inteleg acum pe persephona...
Abandon`
Ia sa va arate si je topul ... nu prea cred ca o sa va satisfaca dar sincer NU MA INTERESEAZA:)
1.Katie Holmes
2.Kristin Kreuk
3.Sarah Michelle Gellar

La romance nu ma bag , dar stiti voi cum se zice la noi "Toate romancele sunt frumoase !" smile.gif Hai ca v`am rupt la sentiment ohmy.gif
ypsilonalpha
He he ... da' ne intereseaza pe noi ... cine e Kristin Kreuk asta, ai un link ceva spre niste poze mai "compromitatoare", asha? rolleyes.gif
Antont
Subscriu biggrin.gif.
srazvi
huh.gif la mine topu arata in halu urmator :
1. Dancs Annamari wub.gif
2. Rachel Stevens wub.gif
3. Andreea Corr wub.gif
comentarii nu se primesc wink.gif
mutulica
CZ Jones s-a cam facut tarabiza in ultima vreme...
arata mai bine Rene Russo la capitolul babete

din cele tinerele de remarcat Charlize Theron
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.