Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Analia Selis
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
fonseca
A aparut ultimul album al Analiei Selis intitulat 'Aqui, manana', un album 100% live, in care stilurile latino si pop se imbina intr-un un sound deosebit.

http://www.analiaselis.com/

http://analiaselis.myforum.ro/index.php
fonseca


Duminica, 30 Sep 2006, ora 20.00 - Sarbatoarea castanelor, BAIA MARE - ANALIA SELIS & BAND.
Hashaspire
fonseca, e tata lor nick-ul tau.
han.gif
fonseca

Joi, 2 nov. 2006 , ora 21 - Music Club, BUCURESTI - ANALIA SELIS & BAND.



thumb_yello.gif
axel
Ochei, who the heck is analia selis?
Arlequine
nus` da n-as vrea sa am numele ei devil.gif
axel
rofl.gif
fonseca

ANALIA SELIS are placerea de a va invita la concertul FELIZ NAVIDAD 2006.

4 DEC. 2006, ORA 20.00 - TEATRUL NATIONAL, BUCURESTI
Rex_Pelasgorum
Desi nu ma omor dupa muzica latino, Analia aceasta are voce, si canta excelent... ar fii o excelenta solutie ca pe viitor sa mai "importam" interpreti din alte tari, caci la noi in tara nu avem prea multe valori adevarate.

fonseca

15 dec. 2006 - Buzau, Club Rotary - Concert Pro Tv

18 dec. 2006 - Bucuresti, Piata Universitatii

20 dec. 2006 - Brasov, Filarmonica de Stat
Arlequine
eu astept cu nerabdare un concert al virtuoazei Gerontofilia Navratilova biggrin.gif
axel
rofl.gif
rebel
E trist că nu găsim decenţa pentru a suporta preferinţele altora. Salut iniţiativa lui fonseca de a face cunoscute reprezentările Analiei şi recunosc că unele piese mi-au surâs de-a lungul timpului. Îi doresc numai succes.
bdl
QUOTE (rebel @ 11 Feb 2007, 09:57 PM)
E trist că nu găsim decența pentru a suporta preferințele altora. Salut inițiativa lui fonseca de a face cunoscute reprezentările Analiei și recunosc că unele piese mi-au surâs de-a lungul timpului. Îi doresc numai succes.

Are 7 postari si toate sint aici....chiar crezi ca asta e cintareata lui preferata si a deschis un fan club in cinstea ei? Sau asta e treaba lui, sa-i faca reclama pe toate forumurile? De curiozitate, da un google si vezi pe unde mai apare userul asta...
Aramis
Bdl, fonseca poate ca face reclama concertelor Analiei Selis, dar asta nu e un motiv destul de bun pentru reply-uri de genul celor de mai sus sad.gif
bdl
De acord cu tine, dar nici nu-i condamn pe cei care o fac...au alte gusturi si probabil individa nu e printre slabiciunile lor...un pic de fun nu strica nimanui....
BlackPoison
Asta cam asa e
Mihai
Bine ai venit la Han, BlackPoison! han.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.