Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Loving Doggies
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting > Web-Marketing si Promovare IT
dojo
Indraznesc sa va prezint un proiect pe care l-am inceput recent. Se numeste Loving Doggies.

Mi-as dori ca in timp sa se dezvolte ca o comunitate pentru cei care iubesc cainii. Se vor putea posta acolo mesaje: pierdut-gasit, eventual chiar ajuta la niste adoptii pentru caini. Comunitatea va incerca sa se adreseze celor care au si iubesc cainii si celor care doar ii iubesc. Momentan este la inceput, dar sper ca se va dezvolta.

Va multumesc pentru rabdare wink.gif
Kyklos
thumb_yello.gif Super idee ..super proiect...ar fi interesant sa luati legatura cu un ONG activ...voluntari dornici sa adune patrupede de pe strada...sa le inmaneze pensionarilor fara un sprijin....eu cred ca ar fi o idee care nu ar intampina nici un obstacol din partea autoritatiilor .
dojo
Colimator, multumesc de cuvintele frumoase. Momentan proiectul este la punctul 0, total neinteresant pentru multi in ideea in care forumul este inca gol. Voi incerca sa iau legatura cu Casa Cainelui din Timisoara si cu mai multe organizatii de acest gen si sper ca in timp (partea in engleza macar) sa se poata asocia, asa la nivel online si cu marii SPCA, RSPCA si altii de acest gen. Oricum .. suntem doar la inceput ...
Kyklos
Inceputul e promitator...si asta e bine...sunt un tip pacifist...deschis la non-violenta...si tot timpul ma bucura asfel de proiecte ,sa ajuti patrupedele fara viitor e un act cu adevarat caritabil .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.