Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Se Cauta Editori
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Publicitate
riddler
Trebuie sa stii e o idee nou-nascuta, fara stea in frunte, dar cu potential de dezvoltare. Momentan e sustinut de un om, respectiv eu, dar cauta sa valorifice potential in oricine considera ca are potential de valorificat.

Daca stii sa scrii bine, cat mai obiectiv si documentat si mai ales consideri ca ai ceva de spus care ar contribui la educatia concetatenilor tai, arata-ne.
Nu te platim cu bani, fiindca nu avem. Recompensa e propria munca, posibilitatea de a trece asta la un CV, posibilitatea de a fi, cine stie agatat de un ziar, o revista in viitor, dar mai presus de toate recompensa e satisfactia de a informa si de a te informa prin acest proces.
Sa scrii pamflete si rasete e usor. Sa scrii serios si sa ataci subiecte complexe de importanta globala, e greu. La fel de greu e sa face lumea sa-i pese. Dar necunoscand, nu are cum sa-i pese, iar aici e rolul pe care eu l-am gandit.

Daca va merge, bravo noua, daca nu, rusine ca n-am avut destula vointa.

Invitatia e deschisa fie via


CODE
http://www.trebuiesastii.ro/scrie-un-articol/



fie direct la alexandru.e [at] gmail.com

multumiri anticipate macar pentru citire daca nu pentru participare si toate cele bune
wasp
Get real ! Ce e aia ? Un curs despre cum invatam sa scriem pe placul celui care a realizat site-ul ?????
Michelle
Alexandru,hanul e liber...gasesti aici tot felul de analize si creatii literare si in jurnale(autoanalize rolleyes.gif ) si unde vrei tu! Doar trebuie sa-ti faci timp sa cauti! tongue.gif Dupa ce gasesti ce cauti,vorbeste cu autorul poate-ti face si un discount.

Aaah!Si cu Mihai! rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.