Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Lucruri Pe Care Nu Le-am Facut [inca]
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
denise
Sigur, nu am facut bunjee-jumping, nu am sarit cu parasuta etc. dar e valabil pentru cei mai multi. Ma gandeam la lucruri mult mai simple, mai la indemana.

hmm.gif Eu, de exemplu, nu am inaltat niciodata un zmeu. Copil crescut la oras, printre blocuri, cu cheia de gat, mai mergeam uneori la rudele 'de la tara' ...
Kyklos
unsure.gif Am avut acuma trei , patru ani o tentativa de a invata sa-mi mentin echilibrul pe role...si brusc am renuntat , mi-am dat seama ca e mai usor cu bicicleta .
Cla
Subscriu, Colimator! biggrin.gif acum cativa ani am incercat din nou sa ma car cu patinele...
M-au durut gleznele de numa' si am decis ca nu-i de mine, nici Inliner si e mai fain cu bicicleta spoton.gif
Si cand am vazut ce-a facut fiu-meu cu Inliner, mi-a pierit pofta de tot.
Neavānd frāna la alea, s-a oprit īntr-un stālp si a frānat cu freza pe asfalt... hh.gif
Kyklos
hh.gif Sunt periculoase aceste patine de vara...adevarul e ca simti adrenalina cum curge valuri , valuri ,dar cand faci contact cu asfaltul iti revi la reanimare .
dor
N-am incercat sa mananc mancare de catei... si nici nu ma tenteaza.
Dar am vazut pe cineva azi care manca din acelasi castron cu catelul si parea sa isi savureze masa. laugh.gif
vio27
Am si eu cateva lucruri pe care mi-am propus sa le fac neaparat in viata asta.
N-am schiat niciodata, dar mi-ar place,
N-am facut niciodata scuba-diving, ...

nefertiti-old
Sa vad Egiptul (piramidele)... cred.
Cla
As vrea sa scriu o carte... rolleyes.gif
Fiecare ma incurajeaza, cica as avea talent... dar inca nu m-am incumetat hh.gif
Oricum, stiu ca va deveni ceva dezastruos... ceva ą la Cla's nonsense... dry.gif
Serenity
Nu am reusit niciodata sa inteleg jocul de table, sau sa joc fotbal cu tata. tongue.gif Dar o sa le fac si pe astea....
Cla
Hai la tata, pe langa astea te invat si sa pierzi la sah tongue.gif
Energie
Nu am vizitat Praga.
Afrodita
Nu am invatat sa inot - din cauza de carcei la picioare ce apar fix in momentele cele mai nepotrivite (adica unde e apa mai adanca si cand io am impresia ca am prins ideea de inot laugh.gif )

Nu am apucat sa-mi cumpar casa din banii mei... Da' o s-o am curand biggrin.gif
Mihai
Nu am fost niciodata la circ... sorry.gif
Energie
Pai nu e chiar asa de greu. Ce te opreste?
harhar.gif
yronick
Eu nu am consumat niciodata canabis, heroina, sau alte substante interzise. Si cu siguranta nu voi consuma. Prefer sa mor decat sa consum asa ceva.
LINICA
Inca nu am urcat intr-o macara. Si imi doresc de cand eram mica. smile.gif
Data'q
Īncă nu am dansat pe stradă cu cineva, aşa, că ne vine pofta... Sper să mi se īndeplinească şi acest mic vis.
Nefertiti
prea multe...
Felina
inca nu am facut un concediu 'in strainatate'
wulfenia
incepe sa faci planul smile.gif

Eu nu am mers cu role
Afrodita
Adica unde "in strainatate"? Hai in UK, ca aci e strainatate pentru tine rofl.gif tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.