Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:CFR Cluj
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport > Fotbal
Pagini: 1, 2
Cucu Mucu
Nais! Un meci cu un rezultat foarte bun, o surpriza foarte placuta acest CFR. Spor!
mutulica
n-as vrea sa fiu inteles gresit, mai ales ca nu am fost deloc de acord cu ciobanul care comenta aseara ca steaua ar fi batut pe chelsea, dar mie nu mi s-a parut chiar asa de rupt gura targului...

mi s-a parut mult mai tare echipa in meciul cu romanii, si meciul mai frumos
Nefertiti
U Cluj - CFR Cluj 2-0, in Cupa Romaniei (inca se joaca) sad.gif
andra_v
QUOTE(abis @ 30 Apr 2008, 01:36 PM) *
Chiar presupunand ca asa ar fi, acest lucru justifica aranjamentele facute pentru a trimite titlul in Ghencea? Justifica acest lucru arbitrajele favorabile echipei lui Becali ori non-combatul adversarilor?

Aranjamente s-au facut pentru a trimite titlul la Cluj. Dar, prin prisma rezultatelor de acum din CL, nu-mi mai pare rau.

Superunknown, doresc ca Romania sa fie reprezentata in Europa de echipele cele mai in forma. Atat. Daca la ora aia estimam ca CFR Cluj are potentialul si vointa de a obtine un asemenea rezultat, ma bucuram fara doar si poate.
Nefertiti
yay.gif yay.gif yay.gif
Justitiarul
CFR Cluj urmeaza sa joace in UEFA Champions League, si si-a furat-o de la Sportul Stundentesc cu 3 - 0. NICE
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.