Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Timisoara
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Intalniri Forumistice
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
John B
Eu ajung in Timisoara cel mai probabil in 15-16 septembrie. Daca sunt forumisti amatori sa bem o bere impreuna, hai sa ne stabilim de pe acum. smile.gif
nefertiti-old
Eu nu stiu daca ma intorc pana atunci...
Endgegner
disponibil in perioada 19 - 21 septembrie..aeca dupa noospe' ca inainte is la Sales Convention
John B
Din pacate stau numa intre 15-17. Adica 15 seara ajung, 17 dimineata plec.
Erwin
John B, poate data viitoare! smile.gif

Timişoreni, până ţine vremea bună, aş zice să pregătim o întâlnire de toamnă. O să fie după ce se întoarce Nefe din peregrinări, cam peste vreo 2 săptămâni... o să o lăsăm câteva zile să-şi golească cutia poştală de facturi şi alte alea, pe urmă musai s-o întâmpinăm cum se cuvine. Ce ziceţi? Cine se înscrie?

nefertiti-old
smile.gif N-o să-mi ia aşa mult.
Erwin
Nefertiti a revenit, cine se înscrie?

Hello?
Erwin
Relansez invitatia pentru o intalnire la Timisoara. Pana acum suntem 3:
Adina
Passenger
Erwin

trebuie sa stabilim o data si un loc al intalnirii, pana mai tine vremea frumoasa! smile.gif
Cla
Pe nefe n-o luati cu voi? laugh.gif
Endgegner
QUOTE (Erwin @ 27 Oct 2006, 11:51 AM)

trebuie sa stabilim o data si un loc al intalnirii, pana mai tine vremea frumoasa! smile.gif

s-a dus si vremea frumoasa da pune-ma si pe mine pe lista rolleyes.gif
Erwin
Cla: pă Nefe n-o mai pui pă listă că trecu' amu dinspre partea lu' Adina rofl.gif
Endge: foarte bine, noi ăştilalţii suntem cu program lejerescu, propune tu o zi, într-o seară când eşti liber.
Serenity oare pe unde o bântui? Ar mai fi carrad si mutulică, dacă vin, că de MarianM şi Mirciox n-auzii demult
Nefertiti
Cu carrad şi Marian vorbesc eu mîine. Dar propuneţi o zi şi un loc. tongue.gif
passenger
Erwin
QUOTE
noi ăştilalţii suntem cu program lejerescu

ma bucur pentru voi laugh.gif
Eu nu ma prea incaderz in programul asta cry.gif
Astept propunerile constructive tongue.gif Cum zicea si Adina : zi si loc (eventual si o ora aproximativa unsure.gif )
Nefertiti
Ora o stabilim funcţie de cei cu program nelejerescu laugh.gif . Eu propun locul: la vreo cafenea din mall. Nu mă omor după el, dar cum vremea e naşpa, nu mai poate fi vorba de terase afară. Dacă sînt contrapropuneri, no problem. Iar ziua să o propună tot cei cu program încărcat. tongue.gif
Endgegner
Io nu-s cu program incarcat asa ca is deschis la propuneri. Aia cu mall-ul e ok. Subscriu!
Erwin
ok cu Mall-ul, locaţia e bună că e vreme bună înauntru, întâlnirea la intrare,. Atunci să propună passenger o zi mai întâi, şi să vedem cine poate veni...

până acum am fi aşa:
Adina
Endgegner
Erwin
passenger

apel pt. Carrad, Marian, Mircea şi Serenity hiya.gif yay.gif
passenger
QUOTE
întâlnirea la intrare


dam cu banu'...ca sunt doua intrari/iesiri tongue.gif

aaa...sambata? e ok? unsure.gif
Nefertiti
Pentru mine e ok. Propuneţi şi ora.
Am vorbit şi cu carrad azi, sper să vină. Doar că nu ştiam încă să-i spun ziua...
passenger
Undeva dupa ora 4 (16)... eu lucrez si sambata sad.gif
Spuneti si voi...ma descurc eu cumva daca vreti mai devreme...

Si intrarea, Erwin, poate sa fie cea cu scarile rulante...tot sunt eu blonda tongue.gif
Cla
La ora 9, la Stadion, unde vine Pletl, am trimis o cârjă. De-ajutoare.
Luati-o si pe nefe cu voi laugh.gif
Olaf
Nu vor, mah, au dat-o la o parte cu nerusinare! nonono.gif rofl.gif
Nefertiti
devil.gif whistling.gif
Serenity
Daca sunt in Timisoara in ziua pe care o s-o alegeti eu as veni, cu toate ca o sa fiu singura pustoaica care nu are povesti cu sefi derbedei si ore de munca prelungite tongue.gif

P.S: Sa-mi spuneti si unde v-ati gandit sa bem berea. Daca e la ultimul etaj (etajul saracilor laugh.gif ), i'm in. Daca nu, astept primul salariu tongue.gif
passenger
Siiiiiiigur Serenity...precis o sa vorbim despre munca laugh.gif
Vino tu fara grija...vedem pe unde facem cheta wink.gif (bere pe frigul asta dragutza?! ohmy.gif laugh.gif o ciocolata calda nu suna tentant? rolleyes.gif )
Serenity
Pe mine Papa Bear m-a amagit cu bere... laugh.gif Dar nici ciocolata aia cu muuulta frisca si diverse alte bunatati prin ea nu suna rau drool.gif
Erwin
Papa Bear nu vine de la bere ci de la urs(us)... tongue.gif

Serenity, eşti invitata noastră specială şi o să povestim doar despre facultate! Parol! smile.gif

Propunerea ar fi pentru sâmbătă, la ora 18, la intrarea pentru ologi biggrin.gif
(o să trimitem un curier să ridice cârja şi "ajutoarele" de la Clarence - sper că ai pus şi o ladă din berea ta preferată) rofl.gif
Nefertiti
Care e intrarea aia? unsure.gif
Cla
QUOTE (Erwin @ 2 Nov 2006, 11:10 PM)
Serenity, eşti invitata noastră specială şi o să povestim doar despre facultate! Parol! smile.gif

Dadada... de numa' rofl.gif
QUOTE
(o să trimitem un curier să ridice cârja şi "ajutoarele" de la Clarence - sper că ai pus şi o ladă din berea ta preferată)

Va aduc Nutella, treaba voastra e sa gasiti camionul spoton.gif

user posted image

Erwin
QUOTE
Care e intrarea aia? 


Adina, intrarea e acolo unde au rămas blondele când s-a întrerupt curentul și pe unde o să urc eu când îmi cumpăr căruț cu baterii ca a lui Steve Hawkins când o să scriu teoria găurilor fractale din spuma de bere rofl.gif

Hei, Cla, dar Nutella nu merge cu berea! hh.gif eventual cu un coniac spoton.gif dar e buuuunăăăăăăăă! licklips.gif

Erwin
pese. neapărat să aduceţi careva aparat foto, al meu a căzut la datorie tongue.gif
Nefertiti
Eu aduc aparat, dar nu o să pot scoate pozele din el prea devreme, că nu am cablu. cool.gif
Serenity
Eu sunt la resita, dar sper ca Papa Bear sa bea o ciocolata calda si pentru mine hug.gif yay.gif

Sa va distraaaati! mwah1.gif
Nefertiti
Sere, iar nu te-ai sincronizat cu noi. nonono.gif

Am sunat-o pe carrad, care zice că încearcă să ajungă, dacă se întoarce în timp util de la ţară. Şi pe Marian M, care nici el nu e sigur că vine, pentru că bîntuie pe undeva prin Arad, la nu ştiu ce meci de rugby.
Cla
[offtopic] Luni vine Timisoara la mine wub.gif [/offtopic]
Kyklos
Într-un top 50 realizat de revista Capital...oraşul de pe Bega e pe locul doi în privinţa gradului de dezvoltare ...rata criminalităţi(scăzută)....
Serenity
Ma gandeam ca nimeni nu poate fi mai mult decat off topic. Ei bine, Coli, hani, Felicitari! Ai reusit!
Kyklos
Timişoara e locul perfect pentru întâlniri în luna septembrie ...dacă nu ai făcut legătura....
Serenity
Deci acu' in noiembrie nu e bine? cry.gif (o iau ca pe o gluma aia cu legatura... wink.gif )
Kyklos
rofl.gif Acuma e bine la cota 2000 cu colacul de WC spoton.gif
Cla
QUOTE (Colimator @ 4 Nov 2006, 01:46 PM)
Într-un top 50 realizat de revista Capital...oraşul de pe Bega e pe locul doi în privinţa gradului de dezvoltare ...rata criminalităţi(scăzută)....

Think about Las Begas! biggrin.gif
Erwin
Salut!
Pai atunci suntem asa:
Adina
Passenger
Endgegner
Erwin
Carrad ?
Marian M ?

Sere, o sa bem ceva si pentru tine!
Nefertiti

Din toată lista aia, am fost eu, passenger, Erwin şi carrad. smile.gif

Am băut cafea, am pălăvrăgit, ne-am plimbat cu scările rulante, am fost la o librărie şi la muzici, iar ne-am plimbat cu scările rulante rofl.gif , băut un gin, vorbit, plimbat cu scările rulante laugh.gif ... iar cînd am plecat ningea.

Poze... mîine, cînd le descarcă Erwin.
Serenity
Endge asta tot timpul trage tepe laugh.gif

E bine ca v-ati simtit bine! biggrin.gif Si 4 e mult! laugh.gif Serios...
passenger
Eh...a fost interesant...pana au inceput sa zboare scrumiere in jurul nostru... laugh.gif mesaje subtile pentru "am inchis de jumatate de oraaa!!!!!!!" rofl.gif
Nefertiti
Sere, este şi o poza pentru tine, cu o cafea cu frişcăăăăăă drool.gif .

Da, am închis mall-ul, altfel spus. rofl.gif
Erwin
Bună seara! smile.gif în mare v-a povestit Adina, pe lângă asta ne-am mai uitat la vitrine - mai ales passenger, am tăcut - mai ales eu (! tongue.gif), am râs - mai ales Adina biggrin.gif , aPsenţii sper că or să aducă data viitoare motivări (cu dop sau învelite în staniol licklips.gif)

pozele, mâine seară, că mă dor umerii de la atâta stat pe fotolii comode tongue.gif
Cla
Vreau pozeeee!! wub.gif
Serenity
Si eeeeeeu... cry.gif Imi vreau poza! wub.gif

.. si maine plec la Tm unde n-am net. Deci n-o s-o vad prea curand sad.gif

Oricum, multumesc ca nu m-ati uitat! mwah1.gif hug.gif
Nefertiti
Întîi, cafeaua lui Sere. ohyeah.gif

Nefertiti
Are şi Erwin una. biggrin.gif

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.