Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Mr. Bean
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Teatru si Film
Mihai
Pentru cei ce-l indragesc pe Rowan Atkinson si comediile sale, in prezent se filmeaza (si in 2007 va fi lansat) filmul Bean 2, regizat de Steve Bendelack; printre actori se mai numara Emma de Caunes, Willem Dafoe si Jean Rochefort.

Ultimul film in care apare Atkinson este Keeping Mum, o comedie de familie in stil englezesc. smile.gif
Mihai
Am vazut o parte din film, mai slabut decat precedentul... unsure.gif
Leonardo
am vazut filmul, e mult mai slab decat precedentul. singura faza memorabila este cea in care Bean face pantomima in piatza pentru a strange bani de drum.
dojo
Nu pot spune ca mi-au placut atat de mult filmele in cauza. Parca episoadele sale de pe vreumuri erau mai "condensate" ca si faze comice. Oricum insa nu prea pierd ocazia de a vedea cate ceva cu el .. ma bine dispune pur si simplu.
Energie
Eu am vazut o inregistrare cu Mr. Bean intr-un stand-up la Boston.
A fost foarte amuzant, mai reusit decat filmuletele sale. smile.gif
Vladimir Pana
Cred ca in Mr Bean goes to america am vazut mai multe faze tari decat in toate celelalte filme si stand-up`s la un loc.
Daca e cineva care s-a uitat la filmul ala si nu s-a ras atunci cred ca are o problema serioasa cu capu`.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.