Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Clubul Forumistilor Fara Vacanta
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Serenity
Dea a zis de club, oare? hmm.gif tongue.gif Oricum, ideea nu a fost a mea dar cat mai tine vara zic ca e una buna.

Daca dintr-un motiv sau altul nu ai concediu, daca in vacanta nu pleci niciunde, daca ai fost pe undeva dar nu ti-a ajuns sau pur si simplu esti in butoiul cu melancolie gandindu-te la o vacanta de demult, suntem aici pentru tine! biggrin.gif Daca discutiile despre mare, plaja, cort, mici si bere te fac sa injuri, join us! spoton.gif rofl.gif

Sariti oamni buni cu idei. Cum sa ne treaca dorul de mare, munte si tari tropicale? Cum sa nu-ti mai pese ca toata lumea sta cu burta la soare cu palariuta in cap, sorbindu-si cocktailul cu umbreluta?

Mie mi-a trecut prin cap urmatoarea chestie: sa-l abuzam pe amicul Gogu', ca tot ne e credincios biggrin.gif Intri pe Google cand ai vreme, la images, si dai search "Beach" (cu mici variatiuni pentru unii sau altii... tongue.gif ). Vizionezi vreo 2000 de poze cu plaje si ape si palmieri. Sunt convinsa ca dupa asta o sa-ti fie mai mult decat lehamite de tot ceea ce are legaura cu marea spoton.gif

P.S.: Aia care pleaca in vacante de vis sa se abtina sa faca misto de niste suflete amarate! tongue.gif
bdl
Sau....forumistele ne-concediate se pot schimba in costum de baie si pun web-canul in functiune, iat forumistii casnici si burlaci pot admira si visa la....marea neagra....Daca forumista arata bine si arata la toata lumea, se poate visa si mai departe...Hawaii, Bermude etc si amd...
Sere, astept invitatia ta la o vizionare de vacanta... thumb_yello.gif
alysoft2003
Domnule, daca nu au web-cam, eu ma multumesc si cu poze in costum. De baie, nu de scafandru.
Pese : propun sa organizam si un concurs miss hanuancutei. Eu voi face parte din juriu. wink.gif tongue.gif laugh.gif cool.gif wub.gif
contraste
laugh.gif Bine, bine, dar concurs de mister, nu se poate??? rofl.gif ohyeah.gif
Dea
Sere, nu pot decat sa te felicit pentru punerea in practica a ideii. biggrin.gif

si pentru divertisment, propun: baietii sa foloseasca webcam-ul si sa ne faca sa radem caci noi suntem asa deprimate... cry.gif
Serenity
Ideea cu concursu' se rumega de mult. Ba parca vorbisem si de un caldendar... Eu zic ca la sfarsitul verii, forumistele care au fost in vacanta in locuri exotice (intra aici si marea neagra tongue.gif ) sa trimita poze in costumul de baie sau costumul lui Adam... aaa, adica al Evei (bedeleule, pentru asta sper ca mi se iarta gafa cu Craiova laugh.gif ) pe adresa juriului, care juriu va fi format din cine vrem noi laugh.gif

Dupa care bedeleu' si alisoftu' (pana acum) ne fac sa radem cu pozele lor in costum de baie hmm.gif Parca asta n-a iesit bine....
simonsays
Deci ? cum ramane cu juriul pentru misse ? hmm.gif
Serenity
Bagi poza in costum de baie si esti in. Sa arate cam asa user posted image evil.gif

Pana una, alta eu imi depun candidatura ... biggrin.gif Pentru pozitia de "membru juriu", ofcors laugh.gif
AmunRa
Cred ca nu vedem noi nici un costum nici baie.... damele noastre sunt prea stilate pentru asemenea competitii tongue.gif

Vorba aia mai degraba ne dezbracam noi pana se hotarasc ele (in costume de baie evident biggrin.gif ) dar speranta moare ultima.


Si in completare nu ne-ar deranja un concurs de tricouri ude. Cred ca aici ar participa (eu aduc furtunul cu apa laugh.gif) rolleyes.gif


Sere blink.gif in realitate te stiam mai inalta tongue.gif
Serenity
Adica eu nu sunt stilata? rofl.gif
AmunRa
Poza de mai sus nu corespunde realitatii deci poti fi cum vrei tu pe caractere imaginare rofl.gif

Sa pun si eu de o poza de jen si te topesti instant laugh.gif hh.gif (nu-mi vine sa cred ce scriu) rofl.gif
John B
Eu am poza in costum de baie, dar cum mi se mai spune si "micul casalot", ma cam indoiesc de sansele mele la concursul de mister...
actionmedia
Auziti? Dar nu s-ar putea organiza concursurile astea la munte in perioada 1-3 septembrie? Eu zic ca cine nu a avut parte de vacanta, merita macar un weekend la munte.

Na, ca am inceput sa seman cu Bufnila! tongue.gif
Serenity
Adicacum nu corespune? Ce insinuezi? mad.gif rofl.gif

QUOTE
Sere  in realitate te stiam mai inalta


Pai am 1.82 da' nu se vede in poza... laugh.gif tongue.gif

@actionmedia... asa, insista insista! spoton.gif Brutus este cel mai fumos motan! rofl.gif
AmunRa
Cei 2 cm cred ca nu se observa rofl.gif

Deci mai tinem concursu de tricouri ude. Pentru cel cu costumul de baie ne-am lamurit Sere la Maxim ia toate premiile. spoton.gif rolleyes.gif
alysoft2003
Pai ca sa il multumim si pe cuscrul meu (Amuniciu') propun ca acel concure de miss sa inceapa cu udarea tricourilor. Dupa juma' de ora de holbat, pardon, adica deliberat, juriul va dispune initierea paradei concurentelor in costum de baie.
Numai sa nu se transforme in concurs de mi-s ( eu mi-s ardeleanca, eu mi-s munteanca, eu mi-s olteanca, eu mi-s moldoveanca, eu mi-s aPsenta, eu mi-s oPsedata :oyeah: )
Serenity
Deci, oameni buni.... ati vazut poza, ati putut s-o rumegati... Ce ziceti, sunt membra a juriului sau nu? laugh.gif tongue.gif
bdl
Daca era topless mai aveai o sansa...asa.....
Scarlett
QUOTE (Serenity @ 9 Aug 2006, 09:15 PM)
Ce ziceti, sunt membra a juriului sau nu? laugh.gif tongue.gif

ce membru....te multumesti cu membru ???!!!! presedinta juriului rolleyes.gif
mdA!
mde, acuma are si membrul un rol in povestea asta, tre' sa recunoastem.

eu mi-s impiedicata. se accepta? tongue.gif
simonsays
QUOTE (AmunRa @ 9 Aug 2006, 05:19 PM)
Cei 2 cm cred ca nu se observa rofl.gif

cred ca nu stii ce spui domle... rofl.gif

JohnB, da' esti dotat zdravan, te ti se zice "casalot" ... spoton.gif felicitari roflmao.gif

Sere, NU esti tu in poza; tu ai o alunita pe sanul drept.. iar acolo NU apare !! dry.gif Incerci sa trisezi de la bun inceput, si mai vrei membru ? nonono.gif
AmunRa
Simon da de tatuaju de pe stangu stii? rofl.gif
hai ca o dam in balarii si se supara Sere si mai vedem noi concureta, ma scuzati, doamna presedinte a juriului, in costum de baie cand or inflori merii toamna.
Serenity
Da' cicatricea de pe degetu' mijlociu o stiti? laugh.gif Nu vreti sa o vedeti? Cand strang pumnu' se vede si mai bine... devil.gif

@alexa, se accepta.. se accepta. Da' tre sa vedem poze mai intai laugh.gif
mdA!
ok, ok.. daca trebuie acum...

eu, impiedicata...

e suficient?
AmunRa
Sere eu chiar am o cicatrice pe degetul mijlociu a maini drepte (mi-a zburat mana printr-un geam long story). rolleyes.gif

Acuma sper ca nu te-ai suparat pe noi si in loc sa strangi din pumn ridici degetul mijlociu spre noi rofl.gif

Alexa se accepta se acepta nici eu nu iti dau mai mult de 20 de ani. B)
Cred ca ai o sora geamana Serenity paremi-se e numele ei rofl.gif
Fantasee
Deeeci ... degeaba va faceti ca n-ati vazut ce a propus contraste mwah1.gif si eu sunt pro: concurs de mister, va rog frumos, ca alea de miss "e" deja fumate.
Mister ... deci ala care arata tot a pierdut din start rofl.gif.
Serenity
Eh, nu ma supar eu dintr-atat, chiar am o cicatrice pe degetul ala (in copilarie am bagat mana sub un muschi de pe o piarta si m-am taiat in niste sticle blink.gif )... sper ca n-ati crezut ca fac aluzii la anumite semne oPscene sau ca v-as ameninta cu una bucata pumn in freza innocent.gif devil.gif laugh.gif
ausländer
Edit: S-a rezolvat. wink.gif

Si ca sa nu fiu si eu pe langa subiect: am fost la Bv 5 sau 6 zile - plictiseala grupa mare, nu mi-a placut. Am fost la tara 2 zile - senilitate grupa mare, nu mi-a placut. Luna asta am scoala de soferi si credeam ca voi sta acasa dar... martea viitoare plec la Vatra Dornei ptr o saptamana asa ca... sorry, da' anu' asta nu intru in clubul vostru. tongue.gif
simonsays
QUOTE (Serenity @ 10 Aug 2006, 09:37 PM)
sper ca n-ati crezut ca fac aluzii la anumite semne oPscene sau ca v-as ameninta cu una bucata pumn in freza

wub.gif ba asa speram... rofl.gif
amintiri
Imi facusem mai multe planuri de vacanta, excursie, concediu 2 saptamani, aveam un folder (sau director, cum spune cineva) cu informatii turistice... l-am sters... Nu cred ca regret asa mult ca nu mai plec, ci ca sunt singura.
simonsays
da. cred ca o sa iau 2-3 zile de concediu.. in sfarsit...

nu de alta, dar trebuie sa zugravesc. ceea ce doresc si celor care au vizitat plaiuri mai nisipii-calduroase biggrin.gif adica sa va gasiti apartamentele inundate baaaa !!! rofl.gif (la mine nu e cazu' laugh.gif )
Serenity
No, mai facem concursu ala? laugh.gif Ca iar nu plec nicaieri in vacanta... rofl.gif

Simion mi-a marturisit ca pe langa clasicul 2 Mai, Busteni, Cheia si Baile Felix, o pune de-un Maroc in vara asta... Pe el il excludem si surghiunim din start deci mad.gif
Afrodita
Sere, mai e deschis clubul alora de n-au vacanta? biggrin.gif Ca daca, ma bag si aici biggrin.gif (azi am avut ceva cu cluburile si apartenanta la... alte cercuri vicioase, sa-i spunem asa harhar.gif )
dojo
Iubirea are santier toata vara, eu am situri de facut pentru clienti si emisiuni de palavragit la radio. Din pacate .. poate la iarna plecam si noi pe undeva smile.gif
Sushi



upppssss... am gresit threadul, sorry rolleyes.gif
Serenity
Sushi, mama.... esti reaaa!!! sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.