Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Cum Ajung Din Bucuresti In Buftea!?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Exploratorului > Natura si Turism
gonen
Nu stiu daca pusei unde trebuie topicul, dar stie careva cum ajung din Bucuresti in Buftea?
In mare parte din ce gasii eu, trebui sa iau un microbuz de la Laromet, despre care aflai ca e prin Bucurestii Noi si ca se ajunge acolo cu 65, 97 de la Gara de Nord.
E cineva care a facut traseul asta? Cam in cat timp se poate ajunge de la Gara de Nord la Laromet si tot cam cat timp Bucuresti-Buftea?
Exista si alt punct de plecare spre Buftea exceptand Laromet (Gara de Nord, Piata Victoriei, etc..)
Si as mai avea o intrebare. Vazui ca 460 RATB si 515 particular ajung in Bufta. Insa ajunge acolo si 508?
Michelle
Cred ca de la gara de N gasesti microbuze din alea gen maxi taxi care ajung in Buftea.

Stiu ca pe Ritmului(aproape de Obor) e o statie mare de microbuze care fac rute intre orase...cauta-i pe net ca sigur fac si Ploiestiul
Tyra
Sigur sunt microbuze care pleaca de la Gara de N (Buc) spre Buftea, asa cum spune Michelle.

Ultima oara cand am condus o prietena la microbuz, nu aveau statie chiar in fata garii, ci pe lateralul ei, Calea Grivitei. Daca intrebi, sigur te indruma cineva.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.