Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:O Fapta Buna Pe Zi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Serenity
Eu am ajutat o colega sa-si ia examenul dictandu-i prin handsfree biggrin.gif

Voi ce fapta buna ati facut astazi? rolleyes.gif
Felina
Eu am intarziat la servici facandu-mi serviciul de a ma uita la nanny laugh.gif
Deci m-am ajutat, nu sunt oft!
Cla
Azi am facut si eu o fapta buna: n-am scos-o pe una din masina ca sa-i trag niste palmi dupa ce mi-a taiat drumul si era sa zbor peste ea, eu cu bicicleta...
Unii oameni isi cāstiga carnetul la Lotto... dry.gif
Tyra
Nu l am claxonat pe unul care se misca cu viteza melcului mort desi era o coada infernala la benzinarie biggrin.gif
Olaf
Ce-pmi place ca faptele bune sunt mai mult "n-am facut nustiuce". Ceea ce inseamna ca in mod normal le-ati fi facut. Railor!
Cla
Daca le-am fi facut, ar fi fapte rele.
Fi ingaduitor te rog, noi macar ne-am abtinut whistling.gif , desi costa nervi... sweatingbullets.gif
Olaf
Pai o fapta buna nu ar trebui sa te coste nervi si nici sa-l injuri dup-aia pe cel caruia i-ai facut-o.
bdl
Eu am reusit sa nu stropesc capacul la wc-u azi dimineata cind m-am pisat.....e fapta buna sper rofl.gif
Serenity
E de un altruism remarcabil... Bravo! spoton.gif

Am inceput ziua bine, cu multe fapte bune precum spalatul pe dinti si duş biggrin.gif gandindu-ma la cate ar trebui sa suporte altii daca nu as face-o...

aly, stiu ca te-am dezamagit sad.gif Uneori trebuie sa facem sacrificii si sa ne spalam mai des de 2 ori pe an... sleep.gif
tikky
QUOTE (bdl @ 22 Jul 2006, 04:24 AM)
.e fapta buna sper  rofl.gif

pt cine e fapta buna? blink.gif


laugh.gif
alysoft2003
QUOTE (Serenity @ 22 Jul 2006, 09:40 AM)
aly, stiu ca te-am dezamagit sad.gif Uneori trebuie sa facem sacrificii si sa ne spalam mai des de 2 ori pe an... sleep.gif

Chiar trebuieeeeee cry.gif rofl.gif Eu stiam ca de jeg nu se moare ( se face doar bube) laugh.gif
Tyra
Hmmm... ce oi fi facut bun azi? Am cumparat bomboane si suc pt cineva si... si nu mai stiu...

Chiar ma gandesc si nu prea fac fapte bune...
Cla
Azi am dat o ora de romāna pe gratis ... ei na, in limita posibilitatilor mele spoton.gif

Si am primit secs pt asta, da' n-am cerut, zau!! tongue.gif
Serenity
Nici noi nu am cerut sa stim ce ai primit in schimb rofl.gif tongue.gif innocent.gif
Michelle
din ciclul eu te-am facut, eu te omor,azi am facut o fapta buna...mi-am adus aminte sa sting focul la o oala pusa cu apa la fiert pentru a prepara un ice tea,inainte sa se prajeasca oala si sa ia foc casa...i-am scutit deci pe pompieri de un drum tongue.gif

ma intreb...exista si fire tea?! unsure.gif
Felina
QUOTE (Michelle @ 24 Jul 2006, 10:05 AM)
ma intreb...exista si fire tea?! unsure.gif

nu, deci ai liber sa-ti patentezi un nou produs laugh.gif


on-t: am avut grija de aia de la big brother sa nu dea faliment (adica le-am facut audienta tongue.gif )
Serenity
Eu i-am lasat baiatului de la terasa 5.000 de lei ciubuc biggrin.gif Sper sa fi apreciat si sa-mi ramana pe veci dator pentru asta laugh.gif
Elena Z
Ieri am fost in oras si am facut un termin la doctor pt cineva rolleyes.gif
Endgegner
Nu cred ca scriind ce am facut fiecare pt cineva ne facem vreun favor. Mi-e de ajuns sa stiu ca pot sa ajut pe cineva.
Serenity
E la misto topicul. Scrii daca ai chef... si ce ai chef. Majoritatea au luat-o ca atare... wink.gif
Felina
Of, si ce m-am abtinut de la explicatii si pe prima pagina . tongue.gif

Azi am facut bine ca n-am suparat pe nimeni. (inca evil.gif )
ausländer
Azi n-am dat la nimeni in cap, desi am motive. Fapta buna, nu? Ce naiba?!
mothman
Gasit ieri portofel cu 2 C.I., 1 permis auto, 2 certificate de inmatriculare, un card bancar + vreo 2 mil. Am fost azi si l-am predat la politie. innocent.gif tongue.gif
Cla
Cum sunt eu bun la suflet, n-am aruncat azi o baba prin fereastra.
Sta la cassa si numara: 1,2,3... oh!! n-am ochelarii la mine!!
yeahrite.gif rabdare... mai tārziu: "uf, n-am destui bani la mine, mi-o puneti deoparte?"
"Bineinteles, doamna."
"Aaa, mai aveti ceva din florile alea??"
UUUUUAAAAHHHHHHHHH, GRRRRRRRRRRRRRRRR!!!! 50.gif
As fi cumparat baba, numa' sa scap de ea rofl.gif
Serenity
Ce rau esti, Cla cool.gif

Azi am fost barbata, azi am carat lemne, azi am dat la lopata... laugh.gif
Cla
QUOTE (Serenity @ 23 Sep 2006, 08:03 PM)
Azi am fost barbata

Hai zi secret.gif ce gagici ai agatat? laugh.gif
Serenity
Doua. O blonda cu parul scurt si o bruneta cu codite. Mi-a placut mai mult bruneta laugh.gif cool.gif
flori
Am facut si eu o fapta buna...am alergat juma de ora , sper sa-mi fie recunoscatoare spinarea si sa nu ma mai doara! hh.gif
mutulica
am platit in sfirsti gazul si apa
eu zic ca e o fapta buna, ca altfel mi le taiau astia

cu putina sansa poate platesc si curentul... o sa mai fac o fapta buna
jude
L-am corectat pe proful de info toata ora, ca nu pronunta prea bine denumirile in engleza. De altfel, jumatate de clasa ii sarea in ajutor....fara sa fie rugata, evident biggrin.gif .
Tyra
I-am luat masina lui tata de la spritz, scutindu-l astfel de un drum s-o ia inapoi maine. biggrin.gif

Sunt mandra
Cla
Si el o luat-o pe jos biggrin.gif
Erwin
Azi am introdus cuierul pe hol, a stat săracul pe casa scării mai bine de o lună şi se īmpiedica lumea īn el... māine mai fac una: duc şi restul de materiale ca să poată noua mea vecină să-şi aducă mobila! Nu mă aştept să-mi dea o bere totuşi...
Cla
Am avut si eu asa o vecina. Cu scara pe balcon a mers... laugh.gif
Cucu Mucu
Stiu ca sunt monstruos de offtopic, dar azi am facut o fapta foarte urata: m-am trezit de la ORA 6.00 (SASEEEE). Nu am sa mi-o pot ierta vreodata... cry.gif
Cla
Precis cu un minut īnainte de sa sune ceasul... tongue.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Cla @ 27 Sep 2006, 01:10 PM)
Precis cu un minut īnainte de sa sune ceasul... tongue.gif

Ba sa vezi coincidenta, chiar cand suna. tongue.gif
alysoft2003
QUOTE (mariusc2 @ 27 Sep 2006, 08:38 AM)
Stiu ca sunt monstruos de offtopic, dar azi am facut o fapta foarte urata: m-am trezit de la ORA 6.00 (SASEEEE). Nu am sa mi-o pot ierta vreodata... cry.gif

Stiu ca nu sunt treburile mele, dar permitem sa imi bag putin nasul si sa iti dau un sfat : sa nu mai faci asta niciodata. nonono.gif In loc sa stai in pat ca un king.gif , ai incalcat Sacra Lege A Dormitului Pana La Amiaza. Ia exemplu de la mine, eu m-am trezit la 13.00 evil.gif
Sper ca astea sa te faca sa revii pe calea cea dreapta laugh.gif tongue.gif
user posted image
Cla
QUOTE (alysoft2003 @ 27 Sep 2006, 02:25 PM)
Ia exemplu de la mine, eu m-am trezit la 13.00 evil.gif

secret.gif Taci aly, mai esti si māndru de asta rofl.gif
Cucu Mucu
QUOTE (alysoft2003 @ 27 Sep 2006, 03:25 PM)
Stiu ca nu sunt treburile mele, dar permitem sa imi bag putin nasul si sa iti dau un sfat : sa nu mai faci asta niciodata. nonono.gif In loc sa stai in pat ca un king.gif , ai incalcat Sacra Lege A Dormitului Pana La Amiaza. Ia exemplu de la mine, eu m-am trezit la 13.00 evil.gif

pls.gif pls.gif pls.gif Bag niste penitente cu guler alb de bule gros de doo degete numa' sa ma iertati...
Serenity
QUOTE (mariusc2 @ 27 Sep 2006, 08:38 AM)
Stiu ca sunt monstruos de offtopic, dar azi am facut o fapta foarte urata: m-am trezit de la ORA 6.00 (SASEEEE). Nu am sa mi-o pot ierta vreodata... cry.gif

Asta e la "pacate" bai... rofl.gif
alysoft2003
QUOTE (Cla @ 27 Sep 2006, 03:47 PM)

secret.gif Taci aly, mai esti si māndru de asta rofl.gif


Lasa, ca stiu eu ca esti invidios harhar.gif
Tyra
Am facut curat in raftul de jos al dulapului si am facut o punga cu lucruri pt saraci. Si nu ziceti ca nu e fapta buna, ca hainele sunt curate si bune, numai ghiozdanele rupte biggrin.gif
alysoft2003
Ghiozdanele rupte sunt dovada ca ai invatat, ca mergeai la scoala wink.gif
Si ghiozdanele mele erau rupte, mereu ma duceam la liceu cu neste vodka si tigari. Ca doar nu era sa merg cu ele in mana, ma vedeau profii rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.