Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sunt Prea Arogant :(
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Ionutz69
Nu eo gluma si nici nu vreau sa par nu stiu cum... insa mi se spune tot mai des ca sut extrem de arogant, agresiv in comunicare si imi place sa dau ordine...

Sincer! E cam asa sad.gif

M-am surprins de nenumarate ori tipand la colegii mei, vorbind taios si uneori jignindu-i.

Nu stiu daca vi s-a mai intamplat sa faceti ceva fara sa vreti neaparat sa va iasa asa, insa vreau sa va spun ca mie imi iese de minune faza asta fara sa ma strofoc prea tare.

Sunt disperat pentru ca imi pierd prieteni, colegii de munca se indeparteaza de mine.... e un haos.

Ce sfaturi imi dati? carti, publicatii etc...

Nu stiu ce-as mai putea spune insa rog tare mult pe cei ce vor sa faca misto, insa sunt cam disperat.


Multumesc anticipat wink.gif
Sushi
Nu-ti trebe carti si alte publicatii. Un pic de bun simt si auto-control si esti vindecat tongue.gif
Ionutz69
bun simt eu zic ca am pentru ca disting bine si rau si stiu ca nu e bine ce fac. e vorba de auto control, e vorba de cum sa ma contrlez cand eu nu ma vad pe mine... altii ma vad pe mine cum sunt inafara eu nu, si deci nu imi dau seama unde trebe sa lucrez ce trebe sa fac in comportament sa mai temperez asta....

Sunt disperat. sad.gif
Michelle
mergi la un psiholog si explica-i situatia...nu e o gluma!oricum vad ca de fiecare data cind postezi...esti disperat...poate se lamureste si asta!
Ionutz69
ok. merci.. tre sa strang bani tongue.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.