Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:For Men
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Exploratorium > Din Secretele Frumusetii
Cla
Barbati, cu ce va îmbibati voi? spoton.gif
Eu folosesc ca After Shave ori Nivea, ori AXE, balsam ca nu irita asa de mult.
Ca deodorant - ori tot Nivea for men, BAC classic sau AXE (pacat ca nu mai gasesc "Africa" sad.gif )
Ca fragrance pt prilejuri deosebite - adidas, Harley Davidson, mexx, Photo... depinde.
Mara
Pot sa zic ce foloseste omu' meu? biggrin.gif

Gilette cool wave - spuma, after shave, stick

Bulgari Aqua, Dior Dune, Issey Miyake - parfumuri
Felina
QUOTE (Mara @ 13 Jul 2006, 01:02 PM)
Pot sa zic ce foloseste omu' meu? biggrin.gif

NU POTI!!! laugh.gif roflmao.gif harhar.gif
Mara
Acu sa editez, sa nu editez? rofl.gif tongue.gif
Serenity
Baga-l si pe el pe han, si-ai rezolvat-o! tongue.gif
Mara
Siguuur, ce-am capiat??? tongue.gif
Cla
No tipic, de barbati e vorba si femeile se cearta tongue.gif
Puteti baga, cum sa nu, ce folosesc ai vostri wink.gif
Erwin
Glacier de la Oriflame, Nivea, astea sunt ok pentru barbierit, iar AXE Africa deodorant, se mai gaseste in RO thumb_yello.gif dar sunt sigur ca nu miroase la fel de bine ca ala de care zice CLA, prietenii stiu de ce tongue.gif
Hashaspire
Zic si eu un secret smile.gif :
Am incercat o multime de aftershave-uri, cu toate substantele si plantele posibile si nu am fost multumit de ele. Ba erau spirturi, ba erau prea grase, ba nu miroseau bine...
Intr-o zi, in graba, am uitat sa ma dau cu aftershave. Am crezut ca o sa mi se irite pielea... Nu s-a intamplat nimic.
De atunci folosesc Tarr.... Dap, TARR!! Cel mai ieftin "aftershave". Nu miroase excelent (cateodata am impresia ca miroase si cam tare), dar isi face treaba si nimic in plus.
Incercati intr-o singura dimineata! Vi-l decontez daca ziceti sincer ca nu va place. laugh.gif
Serenity
Ok, Hash.... o sa-l incerc! spoton.gif rofl.gif
alysoft2003
Eu nu mai folosesc de multisor nici un fel de after-shave. Dar nici nu mai am probleme de genul iritat dupa barbierit. Am incercat, dupa cum spunea si Hashu', pe baza de alcool, balsamuri, unguente, plasturi si dracii sa le pieptene de care nu am folosit. Rezultatul era acelas = iritatie. Asa ca am abandonat ideea. Dushul pe care il fac odata pe an (recomand primavara) si putin parfumDolce Gabana sunt suficiente laugh.gif
Serenity
rofl.gif

aly... ai uitat dushul din iarna. "Din an in Pasti". Deci mai tre' unu pe 31 decembrie... wink.gif
alysoft2003
Cum, tu mai faci unul si pe 31 dec? Si iti ruinezi rebelionul ???
Mara
Las', mai bine sa fie rebelionul ei ruinat decat al alora care-s prin zona! Foarte bine, Sere, continua asa! ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.