Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Banc Show
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
StandDuPp
Bancuri, poante, glume, etc. Merita un topic in care sa aflam cele mai tari bancuri posibile si imposibile smile.gif.
denise
han.gif StandDuPp, asa, cu o mica intarziere.


Exista un forum intreg dedicat bacurilor: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=SF&f=10&. Incearca acolo.
StandDuPp
Se vede ca-s nou pe aici hh.gif . Sper sa ma intelegeti si pe mine sad.gif. Desi ma uit ce s-a mai postat dar sunt multe si nu le vad chiar pe toate. Sorry oricum. Puteti sterge postul daca va deranjeaza. sad.gif
denise
smile.gif Ei, nu e cazul sa te scuzi, nu ai suparat pe nimeni; tocmai pentru ca esti nou e mai greu sa te orientezi. Nu am vrut decat sa te ajut putin. In curand te vei descurca foarte bine prin odaitele si coridoarele intortocheate ale hanului.
Inca o data- bine ai venit printre noi si sper sa te simti cat mai bine aici.
StandDuPp
Mersi mult de tot denise. Chiar imi place forumul asta. Sa o tineti tot asa si sper ca si eu sa ma descurc din ce in ce mai bine prin odaitele hanului.
Mai vorbim pe alte topicuri.
Mersi inca o data.

Topic CLOSED.
ausländer
Sunt multe, dar puteai sa dai si tu un search.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.