Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce As Schimba La Mine ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
StandDuPp
Fiecare din noi avem ceva ce nu ne convine si am vrea sa schimbam dar din pacate nu se poate sau daca se poate e foarte greu.
Postati aici parerile voastre (calitati, defecte, etc).
Elena Z
ma enervez prea repede devil.gif
sunt prea orgolioasa sorry.gif
sunt prea sensibila
cateodata sunt prea credula
sunt balanta rofl.gif
....
si lista poate continua hh.gif
Ionutz69
sunt prea arogant
imi place sa dau ordine
la capitolul comunicare sunt varza sad.gif
colectionara
- lipsa de disciplina psihica
- aversiunea fata de munca
- o oarecare inaptitudine pt concret (dar sa nu raman cu una pt abstract smile.gif)
colectionara
oricum, ma amuza foarte tare lipsa de popularitate a acestui topic laugh.gif
Sushi
ce incerc sa schimb la mine:
- faptul ca sunt dezordonata
- ca fumez
- ca sunt emotional instabila
ausländer
- Lenea
- Sensibilitatea
- Restul nu ma deranjeaza pe mine. Ii deranjeaza pe altii...
nefertiti-old
as vrea sa fiu macar un pic mai nepasatoare
standing_stone
tentinda de a ma purta urat cu oamenii care tin la mine si care (consider eu) sunt obligati sa ma suporte
Serenity
As vrea sa fiu mai putin critica si impulsiva, ma enerveaza ca sunt extrem de lenesa si in acelasi timp am pretentii mari de la mine insami... hmmm... si mi-as dori sa nu mai am atatea conflicte de gandire.
rossi
Simtul dreptatii si Increderea
+ lenea
+ dorm prost din toate pct de vedere
Elena Z
Sunt un pic cam lenesa in ultima vreme cry.gif
janine
Pot sa vreau sa schimb ceva fizic la mine?
Clar ca pot ca doar is la Han..
Deci zilele trecute vazui pe Oana Zavoranu la OTV cu noua ei pereche de tate ...
Vreau si eu o pereche identica...
ohmy.gif
sunt faine faine adica nici mingi de rugby (gen Dolly Buster) nici umflatele si atat (gen Daniela Gyorfi) sunt rotundele, pline , dar cu forma de san natural (adica un pic lasate) ce mai, perfecte...
Asta imi doresc si asta as schimba prima oara la mine...
+ lipoabsorptie of cors , sa retragem burtica ramasa de la cura de slabire si aripioarele si sa nu uit de maini mad.gif
Si daca e vorba sa imi schimb ceva din caracter ... va trebui ca Mihai sa ia ceva spatiu mai mare pe server sa pot sa spun tot hh.gif
flori
Muuulte...da mai bine nu ma gindesc ca dau in depresie!!! De cite ori vad sau citesc despre un personaj care-mi place imi doresc sa fiu ca el, dar daca nu se poate ma autoconsolez si imi spun ca oricum sint unica asa cu defectele si calitatile mele si atunci ma simt foarte bine in pielea mea!
Serenity
Eu nu-mi doresc sa schimb multe la mine, as vrea doar sa fiu mult mai frumoasa si sa am un corp perfect. Multumesc rofl.gif
Marcus
Glumesti, Serenity, esti frumoasa asa cum esti. smile.gif

Eu nu stiu ce as schimba la mine, dar as vrea sa schimb la cei din jur. smile.gif Probabil as schimba la mine faptul ca ma aprind destul de repede si ma implic prea mult acolo unde nu este cazul. Orgoliul, unul din "defectele mele", nu l-as schimba... ma face sa ma ambitionez si mai mult. smile.gif E un defect care conditioneaza o calitate. smile.gif
alysoft2003
Eu as schimba masina dunno.gif
ausländer
Ora la care ma trezesc.
Felina
Uneori as schimba totul.
Yvonne
Bunul simt care ma impiedica uneori sa-i scuip pe uni.
n'ai-b'ai
stangacia, zapaceala, timiditatea. mai am cateva dar mi-ar prinde bine ca de astea sa scap azi, fie si numai pentru o zi.
The Dude
Eu n-as schimba nimic....
Cla
- lenea sorry.gif
- vârsta
- as vrea burta, ma tot întreaba lumea daca nu capat de mâncare acasa rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.