Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:2advanced - Noua Versiune
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia IT > Internet - Siteuri Utile, SEO, Promovare, Hosting
Mihai
Pe 16 iulie 2003, 2advanced lanseaza versiunea 4.0 a celebrului lor site.
Ceremonia va avea loc in SUA, Santa Ana; printre invitati se numara Cristopher Lawrence.
Biletul de participare costa 23 $.
Detalii aici.
necromanc
2advanced sunt foarte meseriasi. Stiu primul site care mi s-a parut bestial. Adevarat ca au si muncit la el extrem de mult.
Cain
Mai, eu sint mai de la tara... cine sint indivizi si ce au facut ?
necromanc
2advanced sunte niste profesionisti in creearea siteurilor in flash, defapt niste developeri.
Cain
Am vazut ... foarte frumos, intradevar!
Mihai
Ieri a fost lansata versiunea 4.0: http://www.2advanced.com
Designul impresioneaza, ca si la versiunile precedente. cool.gif
GExGE
parerea mea: Inca de la inceput ... ma refer in special la versiuna a 3`a .. cei de la 2advanced.com au revolutzionat webdesign`ul si au introdus noi tendintze in ceea ce inseamna design pe calculator si in flash mai exact. Folosind nuantze de albastru si combinandu`le cu alb au reusit sa creeze efecte impresionante: ma refer in special la loader`e si la efectele de incarcare + buroane + efectele din background (cerul acela +etc) ... ei bine ... culorile folosite de ei au fost percepute de unii ca un standard iat 2advanced`ul a fost ulterior super copiat de web`ii incepatori ...

trecand akum la versiunea a 4`a ... pot spune ca nu sunt delok impresionat ... au pastrat acelasi stil si parca este plictisitor... ceea ce m`a uimit f mult a fost culoarea principala .. si anume roshul ... care este combinat cu verdele ... pot sa spun ca este o combinatzie surprinzatoare ! DOAR ATAT .. in rest nu au schimbat mai nimik ... este cam acelasi site ....

in final pot spune ca cei de la 2advanced.com nu cred ca au evoluat ... poate prin celelalte site`uri create de ei (sincer sa fiu nu m`am uitat de curand prin portofoliu) ... dar asta este .. sa speram ca urmatoarea versiune va fi pe masura steptarilor ... ashtept noi pareri in legatura cu versiunea actuala a site`ului 2advanced.com !

bafta !
Mihai
Bine ai venit la Han, gexge! smile.gif
O mica rugaminte: te rog sa eviti folosirea grupurilor 'tz' si 'sh' in locul diacriticelor si sa folosesti simplu 't' si 's'.
Multumesc pentru intelegere. wink.gif
GExGE
multumesc pentru bun venit !

ok .. o sa incerc sa ma conformez regulei 35.gif !
sus
M-am asteptat la ceva mai cool dar nu a fost asa...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.