Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Muzica Buna La Tv ...
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Muzica
cretze
... nu sunt un mare iubitor de TV insa imi place muzica buna rolleyes.gif ... am ramas surprins ( placut ) in urma cu cateva luni cand am vazut la TVR1 ( blink.gif ) o super emisiune de muzica: TAVERNA prezentata de Berti Barbera. Aveti ocazia de a vede si a asculta in direct si live unii din cei mai mari instrumentisti romani cantand muzica de calitate, de la jazz, rock-ul vechi pana la cel din zilele noastre, de la John Lee Hooker la Eric Clapton sau String ... asa ca incercati sa va faceti timp vineri seara incepand cu ora 23,30 pentru doua ore de MUZICA ... veti ramane incantati 19.gif ...


Cretze ph34r.gif
genicon
La 23:30? Nu cred ca se poate! La aceeasi ora (cred) incep pe Atomic manelele!!! 50.gif Cum putem sa renuntam la adevarata muzica pt unii ca cei amintiti de tine? wink.gif
Carmi
Uite, uite cine stie oraru de la manele te-am prins Coane! 24.gif
bufnitza
Am mai prins si eu Taverna mai demult . E o questie faina .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.