Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Misterele Toaletei
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2
AmunRa
Regula jocului e aceeasi cu ceea de la Liftul sau La munca.

Ideea e sa postai intamplari hazlii care vi s-au intamplat voua sau altora in toaleta.

Bonus puteti adauga si poze cu victimele sau orice poze hazli gasite pe net despre oameni in toalete. rofl.gif
Sushi
Ca sa avem idee despre ce vorbim...

Toilet Etiquette
Frequently, in public bathrooms in the United States and other countries, in deference to others using the bathroom, toilet users who have defecated may perform what is known as a courtesy flush, despite the fact that they have not yet finished sanitizing themselves with toilet paper, merely so that the exposure of others to the aroma of feces is minimized.
AmunRa
Carmen imi place partea asta:

QUOTE
exposure of others to the aroma of feces
rofl.gif rofl.gif rofl.gif


Epileaza-te la sub-brat.

Repeta conversatia asta de cateva ori cu vecinul de toaleta:
-Auzi si tu? trage un partz
-Ce?
-Nimic, a disparut. rofl.gif
hazard
apropo de partzuri.am un coleg de grupa care sta la cateva camere mai incolo.si a gasit intr-o zi perna unui coleg de-ai lui pe scaun.nervos si nestiind ce sa faca cu ea, el si inca unu s-au asezat si au inceput sa traga parturi.si erau puturoase rau rofl.gif .dupa care i-au pus perna in pat.restul vi-l imaginati si singuri...
Sushi
user posted image
Sushi
user posted image
Sushi
user posted image
Sushi
user posted image
Serenity
Am o prietena care nu poate sa se c*** (topicul e de-asa naturaaa.. dunno.gif ) decat daca e liniste perfecta. Atunci cand ea e pe veceu, intreaga casa/comunitate a buzii dunno.gif se afla intr-o reculegere totala... innocent.gif
Titus Herbert
a buzii? rofl.gif rofl.gif
AmunRa
QUOTE
Am o prietena care nu poate sa se c*** (topicul e de-asa naturaaa..  ) decat daca e liniste perfecta. Atunci cand ea e pe veceu, intreaga casa/comunitate a buzii  se afla intr-o reculegere totala...


Sere ar trebui sa o intampinati cu aplaude cand iese din toaleta rofl.gif


Ontopic

Cand aproape ai terminat, anunta:
-Nu, stai! Mai am un pic hh.gif rofl.gif

in momentul in care iesi din toaleta anunta

-Shtiati ca tavanul are nevoie de o renovare? rofl.gif
sau
-Tocmai am terminat.....nu pot sa vorbesc despre asta. rofl.gif
Sushi
am cunoscut o tipa care nu putea sa defece (defecheze?? laugh.gif ) decat pe buda de la ea de acasa. oriunde altundeva ii era imposibil rofl.gif
hazard
stau in camin.si azi am ramas fara apa.stiind asta de ieri caci am fost anuntati am umplut ieri 3 sticle cu apa.azi cand am venit de la examen am constatat cu stupoare ca-n buda pute.da putea de nu puteai sta acolo mai mult de 30 de secunde.cand m-am uitat in wc era un cacatzoi cat mine de mare care plutea si care era descompus in asa fel incat toata apa era maro...bleah.i-am zis posesoarei obiectului plutitor ca ceea ce face aia e.acu a plecat.nu cred ca mai are curaj sa vine.oricum daca vine o pun sa linga wc-ul pt ca rahatzelul tot acolo e.daca nu vomit pana diseara e mare treaba.
Olaf
Pai trei sticle nu ajung ca sa scufunzi ditai submarinu', daca e asa cum zici. rofl.gif
Cla
QUOTE (hazard @ 30 Jun 2006, 12:47 PM)
oricum daca vine o pun sa linga wc-ul pt ca rahatzelul tot acolo e.daca nu vomit pana diseara e mare treaba.

Agat-o, fura-i parfumul preferat si arunca-l in buda spoton.gif
alysoft2003
Valabil pt budele de camin :
Cand ciocane cineva la usa sa vada daca este ocupat, sa ii raspunzi :"Intra"
Sushi
Mie mi s-a intimplat acuma.... hat.... citiva ani adica foarte putini, eram adolescenta, in tabara la Costinesti si am batut la usa unei bude si dinauntru am auzit "Cine-i??"
Banuiesc ca intrarea se facea pe baza de legitimatie rofl.gif
AmunRa
QUOTE
cand m-am uitat in wc era un cacatzoi cat mine de mare care plutea si care era descompus in asa fel incat toata apa era maro...bleah.i-am zis posesoarei obiectului plutitor ca ceea ce face aia e.acu a plecat.nu cred ca mai are curaj sa vine


Hazard tata, iti recomand cu incredere caminele de fete in astfel de situatii, acolo igiena nu e asa precara, probabil domnisoara este exceptia care intareste regula rofl.gif

Carme legitimatie cu poza si trasa in folie wink.gif

ontopic:

Ia sulul de hartie si foloseste-l pe post de portavoce si spune cu o voce ca si ceferistii in gara:
-Avem compartimente libere 1, 3 si 5, numerotarea compartimentelor incepe de la usa rofl.gif

-Compartimentul 3 a uitat sa traga apa, repet in compartimentul 3 sa se traga apa rofl.gif
Titus Herbert
Hazard e fata din cate am obs eu.. laugh.gif
Serenity
QUOTE (alysoft2003 @ 30 Jun 2006, 05:53 PM)
Valabil pt budele de camin :
Cand ciocane cineva la usa sa vada daca este ocupat, sa ii raspunzi :"Intra"

rofl.gif rofl.gif rofl.gif Asta e geniala, jur!!

Eu nush ce-aveti cu saraca fata... I-a venit, a "facut-o" si nu avea apa disponibila. Asta e dovada de lipsa de igiena, sa fi tinut pana exploda?? dunno.gif rofl.gif

Edit:
QUOTE (hazard)
i-am zis posesoarei obiectului plutitor ca ceea ce face aia e


Bine ca nu i-ai zis sa si-l ia inapoi rofl.gif
hazard
QUOTE (AmunRa @ 30 Jun 2006, 10:39 PM)

Hazard tata, iti recomand cu incredere caminele de fete in astfel de situatii, acolo igiena nu e asa precara, probabil domnisoara este exceptia care intareste regula rofl.gif



pai suntem 4 fete in camera si avem baie personala.adica ma rog doar pt noi 4.fiecare camera cu baia ei.deci e si mai grav...
AmunRa
Hazard draga scuza-mi confuzia si intradevar e grav daca e in camera....baia laugh.gif
alysoft2003
Dupa o petrecere studenteasca, unde s-a baut bere la greu, sa te duci in baie cu camera de luat vederile si sa te apuci sa torni un film.
hazard
QUOTE (AmunRa @ 30 Jun 2006, 11:57 PM)
Hazard draga scuza-mi confuzia si intradevar e grav daca e in camera....baia laugh.gif

din fericire cacatzelul nu era in camera... rofl.gif
hazard
as mai avea eu de povestit faze amuzante din bude dar mi-e ca citeste persoana in cauza si mi-o iau dupa...tongue.gif
alysoft2003
Baga mare laugh.gif murim de curiozitate wink.gif
AmunRa
Hazard iti asiguram noi imunitate no problem cool.gif
hazard
seful meu de grupa e personajul principal al povestii.fiind anu unu ca sa ne cunoastem am dat o petrecere.si la aceasta petrecere(in camin bineinteles)s-a baut.la un moment dat lu asta i s-a facut rau si a disparut.si nu a mai stiut nimeni de el vreo 2 ore.cand ne-am hotarat sa-l cautam.si incredibil l-am gasit.era la buda si dormea cu capu in wc.nu mai zic ca in prealabil facuse si putina cacutza si in wc mai era si un carnat in forma de trabuc.stiu ca suna fantasmagoric dar asa e.am si poze...dar nu vi le arat

alta faza dar asta nu e asa tare...alt coleg.numa colegi destia am eu...a venit intr-o noapte beat mort acasa(era in liceu deci statea acasa la parinti)si intra in buda.nenorocul lui a fost sa nu aprinda lumina.nu stiu exact cum dar cred ca s-a si incuita acolo caci dupa ce si-a facut baiatu nevoile s-a uitat in sus si a crezut ca e in canal.a inceput sa se urce pe pereti si sa urle dupa ma-sa.deci va dati seama,era beat mort se auzea si canalizarea...povestea asta o stim de la cel mai bum prieten al lui care o stie de la ma-sa... rofl.gif
hazard
tin sa subliniez ca la mine in grupa cu tot cu mine sunt 3 fete.si as avea cate o poveste din asta pt fiecare baiat in parte.smile.gif))
si totusi faza cea mai tare nu o zic.chiar se supara pe mine...si nu vreau asta

ps:ma duc sa fac pishu.poate imi mai amintesc ceva...

inca ceva. a zis cineva mai sus ceva de camine de fete.nu exista la politehnica camine de fete.sunt numai de baieti si mixte.nu sunt fete destule ca sa umple un camin intreg laugh.gif
Serenity
Mie a doua faza mi se pare mult mai tare decat prima dunno.gif
hazard
mie sincer nu mi se mai pare nici una tare.le-am auzit sau le-am vazut(in functie de situate)de mult.si crede-ma ca au fost comentate destul devil.gif
iar dau edit....eu dupa fiecare mesaj dau edit.sunt retardata.nu pot sa scriu tot ce am de scris o data.
hazard
inca o chestie si ma duc la culcare.in Leu,adica in facultatea de electronica si telecomunicatii nu exista buda de fete.am cautat intr-o zi la toate etajele si in toate partile.nu mai puteam.intr-un final ne-am dus in Jeg.cine cunoaste stie la ce ma refer spoton.gif
Erwin
FAZA:
cu varsta, se pare ca scuturatul dureaza mai mult decat urinatul efectiv... dar oricat te-ai scutura, ultima picatura tot in chiloti ajunge hh.gif rofl.gif
alysoft2003
Adica poti sa o invarti mai ceve decat elicea unui elicopter, ultima picatura are aceeasi finalitate laugh.gif
hazard
QUOTE (Erwin @ 1 Jul 2006, 03:37 PM)
cu varsta, se pare ca scuturatul dureaza mai mult decat urinatul efectiv... dar oricat te-ai scutura, ultima picatura tot in chiloti ajunge

tare blink.gif rofl.gif
Cla
Ce pacat ca nu esti fata: ele au "aldays ultra" spoton.gif
As avea o idee pt. Procter & Gamble: Un prezervativ cu vata inauntru, la vârf cu o supapa.

"Outside only, One Way" rofl.gif
hazard
de cand nu s-a mai scris pe aici. pacat. era amuzant. oare chiar s-au epuizat subiectele despre locul sacru numit wc?
Marcus
hazard, apropo de ce ziceai mai demult, eu abia acum am citit topicul asta... si vroiam sa te corectez un pic... in Regie exista camine numai de fete la Politehnica. Vezi P8. tongue.gif
Ce vezi tu mixt e de fapt din cauza ca baietii care stau acolo cu fetele, stau "nelegitim" harhar.gif

In caminele studentesti intamplarile hazlii sau scarboase cu toaletele la comun sunt nesfarsite... hh.gif
mutulica
imi aduc aminte de vremea studentiei... cand mergeam cu teava de dus si cu becul in mina la baie. de fapt... treaba cu becul lipsa la buda e cea care se potriveste topicului
unul din colegii mei de camera, un pic beat manga, s-a dus la buda comuna sa se descarce. cum omul avea presiune, si cum in buda era bezna totala, nu s-a mai obosit sa intre in cabina (ca tot nu avea ce vedea acolo), ci si-a dat drumul din usa
dinauntru s-a auzit un urlet criminal, o tipa venita in vizita la cineva in camin, era deja pe scaun... si tocmai era stropita ca din tulumba de pompieri
Afrodita
rofl.gif roflmao.gif Povestile astea ma fac sa ma felicit pentru inspiratia de-a nu sta intr-un camin studentesc ever biggrin.gif rofl.gif
fiica_lunii
Afrodita
Faina poza biggrin.gif

Am zis eu ca ma felicit, da' de atunci pana acum, doi dintre asa zisii masculi ai casei - galezul si mai nou indianul, si-au gasit sa foloseasca toaleta fix cand eram eu in ea si se pare ca mamele lor nu i-a invatat ca intai se bate la usa. Galezu a incercat usa, a vazut ca e incuiata si s-a dus. Indianu' a incercat usa o data. De doo ori. A treia oara a tras mai tare - s-a convins ca e incuiata. Cand am terminat ce-aveam de facut dau sa ies si dau bot in bot cu indianu care parca era lipit de usa! blink.gif Ii zic: la usa de la buda se bate intai cand o vezi inchisa. A bolmojit el ceva neinteligibil si eu am conchis: data viitoare sa bati la usa! M-am intors cu curu la el si-am intrat in camera izbind usa - ca sa priceapa ca m-o enervat - in cazul in care nu pricepuse deja biggrin.gif

Pana intr-o zi cand urgenta va fi atat de mare, ca nu voi reusi sa incui usa - s-a mai intamplat biggrin.gif - si va nimeri unu' dintre ei peste mine biggrin.gif Atunci sa vezi scandal rofl.gif jamie.gif
March
O she-he la pisoar ?! unsure.gif

Marduk
QUOTE(Afrodita @ 10 Nov 2007, 03:45 PM) *
Pana intr-o zi cand urgenta va fi atat de mare, ca nu voi reusi sa incui usa - s-a mai intamplat biggrin.gif - si va nimeri unu' dintre ei peste mine biggrin.gif Atunci sa vezi scandal rofl.gif jamie.gif

Sa inteleg ca doresti sa se intample o chestie din asta, nu. mwah1.gif
fiica_lunii
Din lumea emoticon-urilor



Afrodita
Emoticonul ala e scarbos biggrin.gif

Marduk, intr-un fel imi doresc, pentru ca in sfarsit as putea sa pleznesc si eu pe careva, ca de cand in UK, nu tu cearta, nu tu bataie, nu nik, ma plictisesc rofl.gif

Acuma serios vorbind: nu ca mi-as dori, dar imi stiu "norocul" rofl.gif
March

Un mod de a usura basica mai repede sau cu placere ? unsure.gif


O blasfemie ? unsure.gif
March
DILEMA VECHE
March
Scurt istoric al problemei

Si aici alte comentarii cu privire la closet
March





Alte bizarerii hh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.