Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Sporturi Verticale
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Sport
Pagini: 1, 2
bdl
Crezi ca aveam de ales la ora aia? laugh.gif
Olaf
Cred ca se pune, totusi. Principiul e acelasi. Nu stiu placerea, din pacate, daca este.
Ma rog, eu nu intru la socoteala la capitolul placere, ca sunt maniac laugh.gif
bdl
La virsta aia o fost si placere, nu pasiune ...Oricum a fost o experienta frumoasa si din care am invatat multe chestii folositoare....Si in plus, la virsta aia nu prea ziceam nu la nici o provocare.... spoton.gif
Olaf
Un mic dictionar in franceza si engleza. smile.gif
SORIN
Acum o luna ohyeah.gif

user posted image

Sorin.
SORIN
Mai sus pauza de cafea inainte de atac rofl.gif

Mai jos pregatirile ohyeah.gif ohyeah.gif

user posted image

Sorin.
Eclectic
Tu care esti, coane ?
SORIN
Ala care face bozele rofl.gif rofl.gif rofl.gif

In continuare ai sa ma vezi....

Sorin.
SORIN
Inamicul spoton.gif

user posted image

user posted image

Sorin.
SORIN
Cam clantaiau ouale ( am vrut sa coa**le, da Conu Simonu zice ca nu-i frumos ) asa ca ne-am mai gandit o clipa rofl.gif rofl.gif rofl.gif

user posted image

Sorin.
March
Sorine,
Sa nu-mi spui ca ati carat si vreo bazdaganie d-aia de masina dupa voi ?! biggrin.gif
SORIN
Cum sa nu Sefu?? Asa cunosti matele Olteanu aNdicapat?? rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Uite:

user posted image

Sorin.
Olaf
Super pozele, Sorine! thumb_yello.gif

Ne si povestesti cate ceva despre ele? Unde ati fost, ce ati facut, impresii... smile.gif
SORIN
Cu noua generatie in carca!!

user posted image

Sorin.
Olaf
Multumesc pentru de ignorare, Sorine. thumb_yello.gif
Marcus
Haide Sorine ca nu doar Olaf vrea sa afle mai multe detalii despre aventurile tale. Povesteste, descrie, nu ne lasa in ceata... smile.gif
Pozele au fost facute in Israel? Dupa cum arata peisajul desertic, s-ar zice ca e din zona aceea.
SORIN
Dupa data de 20/07/07 am sa revin cu detalii si continui tema. Pana atunci am un curs greu si capul vraistea hh.gif

Sorin.
cipdecip
Imi aduc aminte de o iesire prin 1998

Eram o tabara mare de corturi in Bucegi, poiana vaii cerbului.
Era fain... ziua traseu, seara bere biggrin.gif , multa bere.

Dar ce se gandesc niste trazniti? Sa faca un ceaun mare de ciorba, sa ajunga la toata lumea.
Toate bune si frumoase... A fiert ciorba o zi intreaga, a iesit rolleyes.gif .
Dar surpriza noaptea... Prepararea ciorbei, a atras doi ursi pofticiosi dunno.gif

Degeaba ne-am suit noi mancarea in copaci, si il alungam cu zgomot (batut in oale) cat tot ne dadea tarcoale.
Numai pe la 8 dimineata ne-au lasat in pace cry.gif
andra_v
Precum ursul care a intrat in cortul unei fete azi-noapte la Busteni. Intr-o zona "sigura". A scapat cu cateva rani usoare, in afara de week-end-ul compromis.
SORIN
Interesant cum se incadreaza ursii pe acest topic blink.gif

Sorin.
March

Sorine,
Ce zici de astia ? ohmy.gif hh.gif
SORIN
Probabil ca sunt in pauza si asteapta si ei Mosu thumb_yello.gif



Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.