Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Coada Lui Aghiuta La Realitateatv Si Catavencu ?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Show-biz > Mass-media
March
Sa-si fi bagat devil.gif coada si la postul Realitatea TV si "Academia Catavencu " ? unsure.gif

Dumitrescu, de la Realitatea la "Gardianul" !!

Greva de semnatura la Catavencu !!

mutulica
na... pai cind au dat trustul ... au fost buni argintii
Tyra
Mda... ma intreb unde merge mass media...
Incotro se indreapta ziarele si posturile radio/tv respectate altadata...?
nefertiti-old
too late pt 'greva'
Cucu Mucu
QUOTE (Tyra @ 9 Jun 2006, 02:15 AM)
Mda... ma intreb unde merge mass media...
Incotro se indreapta ziarele si posturile radio/tv respectate altadata...?

Avem doo esplicatii:
Primo: Vantu se pregateste de Berlusconiada jamie.gif
Secondo: Vantu a mirosit ca trusturile mari se pregatesc sa investeasca in Romania si s-a gandit sa faca un gheseft cu ele jamie.gif Cumpara ieftin si vinde triplu.
mutulica
se cam tine de vanturi...
wasp
Oricum, Mircea Toma e fiert...sa cititi interviurile cu el din evenimentul zilei (ieri si azi, in sectiunea Media). Acum sa fim serioasi, ca nici un "catavenc" nu era curat lacrima. In cazul lui Mihai, curat ca "Lacrima lui Ovidiu"....
Tinkerbell
La Gardianul, foarte interesant... Dumitrescu era unul dintre cei mai buni moderatori de la Realitatea, dupa parerea mea.
Se pregateste dl. Turcescu...
March
Dumitrescu trateaza cu TVR 1

Iar Stoiceasca se pare ca va pleca la Realitatea TV ptr. un malai dublu !
wasp
Nu pleaca Stoiceasca...nu e tampita. In afara faptului ca prezinta in prime-time, are o emisiune, plus minim o colaborare in cadrul trustului..... La Realitatea ce naiba sa faca ?
March
Cum adica e tampita daca pleaca de la 3000 la 7000 de euroi ? ohmy.gif Plus ca o cocota aia pe un scaun mai ca lumea ca s-o vada rolleyes.gif smkerii mai bine ! tongue.gif
wasp
Depinde foarte mult si la cat se ridica "prima de transfer".....
Michelle
QUOTE (wasp @ 12 Jun 2006, 01:35 PM)
Nu pleaca Stoiceasca...nu e tampita. In afara faptului ca prezinta in prime-time, are o emisiune, plus minim o colaborare in cadrul trustului..... La Realitatea ce naiba sa faca ?

Ti-a dat impresia pina acum ca ar fi prea desteapta? rolleyes.gif
wasp
De "siretenia taraneasca" ai auzit pana acum ? Nu e vorba de inteligenta, ci de pragmatism. Oricum, nu pleaca ea din ograda lui Voiculescu. De altfel, nu e exclus ca ea insasi sa fi scos stirea pe piata, ca sa-si suplimenteze simtitor salariul. Ce ? Numai Dan Negru sa anunte toata presa cand i se intampla ceva ? Sau chiar sa-si puna in scena anumite chestii, cand presa nu mai scrie de el ?! Vezi cazul in care si-a condus prietenii pana in fata blocului, dar nu a mai reusit sa intre in casa, pentru ca uitase cheile, asa ca a chemat pompierii care i-au intrat pe balcon... Pai cum mama naibii a uitat cheile, dar nu mobilul ?
Michelle
Taranca o fi,nu zic ba...vad ca astea reusesc bine pe sticla..vezi Firea,Marin etc
ilie
Vantu a facut o afacere si atat. Cumpara si vinde, ca in orice afacere.
ce-i drept media o mai poti si folosi...
mutulica
JR din celebrul serial Dallas spunea ca toti oamenii pot fi cumparati, diferenta o face doar pretul...
catavencii tocmai au demonstrat asta... oricat s-ar da cu fundul de pamint astazi
wasp
Eu o tin pe a mea, ca Stoiceasca nu pleaca ! Votam ???? rofl.gif
March
Cumva varul tau e iubitul ei ? unsure.gif tongue.gif
wasp
March, ai o apasare cu rudele azi ? mad.gif
mutulica
nici eu nu cred ca pleaca
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.