Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Vrei Un Sandwich? Cu Ce E? Cu Ce-ti Place Tie!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Vrei un Sandwich? Cu ce e? Cu ce-ti place tie! Acesta este un topic despre haleala. Despre sarmalute, despre fripturi si fripturisiti. Despre carne de tun si despre biftecuri, despre omleta si pipizze, pardon, pizza! Alooo, folositi furculitaaa!
calfa
smile.gif Atunci, o pizza sa fie ! thumb_yello.gif
flori
Cu heringi (da numai de aia din Olanda) si cu ceapa muuuulta!
Ovidiu Bufnila
QUOTE (flori @ 7 Jun 2006, 10:11 PM)
Cu heringi (da numai de aia din Olanda) si cu ceapa muuuulta!

Cu un prim ministru bine perplit in tigaie n-ar fi bineee?
flori
Bleach! Mi-e scirba de asa ceva mai ales de aia din Ro! De alfel eu cred ca sint si otravitori nu numai corupti si grasi! Da de prajit sper sa-i prajeasca cineva pina la urma! Daca nu cumva s-or praji singuri! wub.gif Gata mai bine nu mai vb de ei ca fac alergie numai din asta! laugh.gif
Kyklos
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 7 Jun 2006, 05:36 PM)
Vrei un Sandwich? Cu ce e?

Reclama mascata .... sa luam in colimator toate lucrurile care pot sa fie reclama mascata
1. Cine a turnat asfaltul si cine a pus aceea banca acolo ?(Logic o firma ,dar care...reclama mascata)
2. Aceea tricicleta de la ce firma e unsure.gif
3. Leaganul unsure.gif
4. Servetele albe...mesaj pacifist
Cred ca aceasta reclama cu ce-ti place tie ...e adresata stundetilor care in stresiune fug pe banca in parc si consuma sandwich cu ce-ti place tie rofl.gif adica cu examenele luate
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.