Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Turnurile Din 11 Septembrie 2004
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Toata lumea ma emailizeaza sau ma forumizeaza cu intrebarea asta: ce sunt turnurile din spatele tau?
Si eu zic 11 Septembrie. Si forumistii sar de poponeata-n sus.
Uuuups, e vorba de 11 Septembrie 2004.
Dar e ca si cum ar fi valurit.

Vin si dezlegarile da' sa vedem ce gasim pe Net despre Codul asta cu 11.

Daca era 16 era mai simplu ca aia e MANIPULA.


Ov
March
Ce faci maistre ? Dupa ce te-a pleznit unu' acolo acum o cauti si aici ? laugh.gif
wasp
Ouch ! Duri tipii.... sorry.gif
alfa
Apare un cap patrat gandind in colturi care trateaza cu umori tembele expresionate in siluiri limbistice de scoala primara intarziata ce nu intelege si puhoiu` il urmeaza: " Ce i-a zis-o dom`le!" "Ce i-a facut! " Ne mai intrebam ce-i cu avantul pastoral care-l urmeaza pe jiji.
March
Aha, deci esti si tu un SF valurit rofl.gif
alfa
March, nu ma mai enervez demult pe forumuri, am noua luni de experienta. Nu-mi dau seama ce l-o fi suparat pe maestru la voi, n-avea ce...biggrin.gif Astea-s fandoseli de lelita amatoare de carti ilustrate si benzi desenate, crezand c-are umor.
March
E, totusi, misto sa navigi prin 'arhipelagul imaginar" biggrin.gif
March
QUOTE (Ovidiu Bufnila @ 1 Jun 2006, 10:17 AM)
Toata lumea ma emailizeaza sau ma forumizeaza cu intrebarea asta: ce sunt turnurile din spatele tau?
Ov

Maistre , cumva sunt turnurile termocentralei de la Paruialoseni inainte de implozie unsure.gif
Ovidiu Bufnila
11 Septembrie: 1109: 110111111111


PS: Urmeaza....
wasp
http://infinitetree.com/big-tree/node/110111000001/

Ca sa nu te mai obosesti..... ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.