Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poker Pe Dezbracatelea
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Dezbaterilor: Stiinta si Cultura > Odăi in Dialog - Dezbaterile Hanului > Arhipelagul Imaginii
Ovidiu Bufnila
Un pokeraaaas, ceva? Tigrilor dar un barbutel, ceva? Oauuu! Ce e de fapt pokerul pe dezbracatelea? Ce inseamna sa aduni nuditatea anecdotica laolalta cu hazardul sau norocul sau trefla ascunsa mestesugit in mansetaaaa?


Ovidiu Bufnila Pokeristu
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Olaf
Trebuie subliniat faptul ca nuditatea impiedica ascunderea treflei in maneca, mestesugita au ba... rofl.gif
wasp
QUOTE
Am citit sute si sute da carti, am jucat barbut si am incercat sa-l inteleg pe Dumnezeu. Am salvat nenumarate vieti in felurite chipuri. N-am nevoie de statuie pentru asta. Sunt un necunoscut care inoata voiniceste in oceanul asta de semne si simboluri. (...) Cauta sa afli ceva despre non-liniaritate si poate ca vei descoperi noi sensuri despre salvarea vietii. E initiere, se intelege.


vara lui 2004. ob1
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.